Şimdi Ara

Rune King Thor w/ Destroyer Armor & Magic Belt vs True Form Darkseid (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten RKT un o ağacı yok etmesi bile multiversal yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Gaea ve Chthon'u örnek olarak yazdım yani onların seviyesindeki varlıklar anlamında. O kısmı düzelttim daha anlaşılır olması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Ekim 2018; 20:40:12 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Bu featleri gördükten sonra thor diyorum
  • O ağaç farklı evrenleri temsil etmiyor ki. Bir evrendeki farklı boyutları temsil ediyor. En fazla multi galaktik bir feat.

Ve o Elder godsları öldürmez ki RKT .

Hele Chthon, Vishanti adlı multiversal gücün yarattığı book of Vishanti'nin anti tezi Darkhold'u tek başına yazmış bir karakter. Marvel evrenindeki şer tüm varlıklar Chthon'dan geliyor. Chthon'un varlığı bile bulunduğu uzayın pasif olarak bozulmasına sapıtmasına neden olur. Eternity, Chthon'u kendisi için bir kanser olarak tanımlamış.

Gaea desen çok büyük bir Elder God.

Elder godsları öldürsede hepsini öldürmedi.

Yukarda yorum attım bak bi.

Bu arada ağaç konusundada tam olarak düzgün yazmamışım. Ağaç 9 diyara bağlı ve her bir diyar kendi evreninde bulunuyor. Hepsi tek bir evrende değil ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Yukarda yorum attım bak bi.

Bu arada ağaç konusundada tam olarak düzgün yazmamışım. Ağaç 9 diyara bağlı ve her bir diyar kendi evreninde bulunuyor. Hepsi tek bir evrende değil ama.
    He sonradan gördüm.

9 diyar, 9 galaksi veya solar solar system. Bir bütün oluşturunca evren olacağını sanmıyorum .

Öyle değil. Her bir diyar( mesela buz devlerinin oldugu yer ) farklı bir evrende bulunuyor. Yani farklı evrenlerdeki diyarlara uzanıyor ağaç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 2 Ekim 2018; 21:55:17 >
    Ya işte o diyarlar bi evren etmez. Farklı farklı evrenlerde ki diyarlar.

Zaten onu anlatmaya çalışıyorum
    Anladım sonunda

Okudum.Fakat hak verirsin ki her okuduğumu detaylı bir şekilde hatırlayamam.Lokinin kafasını büyü ile koparıp kendiyle dolaştırdıgını ragnarokla beslenen tanrılrı yendiğini hatırlıyorum, hatta surturu asgarda getiriyodu bilerek.Omniscience olduğuna katılıyorum.

Attıgin featlerde sadece elder godları yenmek universal+ feat.Ve hatırladıgima göre gidip onlarla savasıp yenmekten ziyade onları çaresiz ve gücsüz bırakıp yeniyodu.Tabi sen daha net hatırlıyosan anlatabilirsin doğrusunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    elder godlar low multiversal filan hocam ama anladığım kadarı ile hepsini yenmemiş
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Savaşıp yenme gibi bir durumu yok zaten orda.Net şekilde hatırlamıyorum ki net bir şey yazayım.

http://www.korsanfan.com/konu/arşiv.4522/

Bu sitede marvel kısmındaki yere tıklayıp thor katagorisinden okuyabilirsiniz.Detayları bana da aktarın sonra.

Ragnarok döngüsünü sonlandırması Universal bir reality warping becerisi gösterimi.

Omniscience olmasıda Universal oldugunu gösterir. Omniscience zaten evrendeki her şeyden haberdar olmak demek.

Birde o ağacı yok etmek için nasıl bir güç gerekiyor onuda bulmak lazım. Oda sağlam bir feat.

Verdigim ekipmanlarıda sayalım oldu sana Universal+
    Tamam hocam okuyacağım :)
  • Hocam aynı karakter olabilirler ama galaktus gibi düşün.Coie anti monitor 40 tane gezegen yemiş galaktus, new 52 deki 1 tane gezegen yemiş galaktus gibi.Sonuçta galaktus da aynı karakter ama gezegen yeme seviyesine göre gücu değisiyor.Anti monitör de bunun evren tüketme versiyonu gibi düşün.Hocam şu konuda bi aydınlatsan.@Hadeyan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 2 Ekim 2018; 23:55:10 >
    Omniscience olabilir fakat darksied ile olan savaşında ne etkisi olacak?Güç seviyesi olarak universal şeyler göstermedi bize.Fakat birden fazla universal karakteri aciz duruma getirecek zeka ve bilgi seviyesi var ona bir şey diyemem.

Peki sen kabul etmek istemiyorsan yapacak bir şey yok
    Neyi kabul etmedim anlamadım?
    Yggdrasili yok etmesi multy solar system feat.
    Kaderini değiştirmesini kusura bakma ama realty warping sayamam.Ben hergün aynı saatte çalan saatin alarrmını kirsam realty warping mi yapmıs olurum.Ragnarok döngüsünü de bozmak bunun gibi bir şey.Realty warping ise bambaşka bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 3 Ekim 2018; 0:2:35 >
    Universal oldugunu. Sana burda Odin zaten galaksileri sarsabiliyor. Odin force Thor ise ondan dahada güçlü. Rune King Thor ise rünlerin gücünüde barındırdıgından direk universal

diyebilirdim. Ama feat ile anlattım. Yinede değil diyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.