Şimdi Ara

Rune King Thor vs Galactus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• RKT

Full Power olsa da RKT.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Galactus Full Feed olursa alır bence onun dışında %50 hali ile RKT alabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReXXon -- 29 Şubat 2016; 12:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

RKT

Full Power olsa da RKT.

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Geçen bak bi yazdığım konu buydu işte

• Necro thor galactusu yenmemişmiydi ?

RKT Necro thor'dan daha güçlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

Geçen bak bi yazdığım konu buydu işte

Salla milletle ugrasmaya degmez.

• quote:

RKT

Full Power olsa da RKT.

Yok artık, Rktyi ne sanıyorsunuz? Aciklasana neden Rkt?

• Galactus alır rahat rahat. Destroyer armorlu Odin bile bir celestialsi yenemedi. Ama ac bir Galactus hiç zahmet vermeden 2-3 tanesini yenebiliyor.

Rkt olsa olsa bir celestials gücündedir.

Galactusta bir celestialsten daha güçlüdür.

Full power galactus, eternity kadar güçlü belki daha güçlü.

Rkt kim ki Eternityyi yenecek

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

quote:

RKT

Full Power olsa da RKT.

Yok artık, Rktyi ne sanıyorsunuz? Aciklasana neden Rkt?

Açıklayacak çok bir şey yok.
    Yaptıklarından yola çıkarak tahmin de bulunuyorum.
    Odin den çok daha güçlü varlıkları ve evrendeki zaman çizelgesini yok etmesi gibi feat leri var

_____Yeni mesajına da hitaben.___
    Nerede oldu bunlar biraz kaynak atarsan daha iyi olur. Bir de ana evrende mi geçiyor ona bakmak lazım...

Bu arada Galactus ana evren çizelgesinde Eternity e denk tutulan bir karakter bile değildir.
    Abartmayalım

Alternatif evrenlerde olanlari öne sureceksek Galactusu, LT bile yenemedi?

Hikâyeyi suruklemek ve heyecanlı kılmak adına, Galactusu orada ki bizim galactusumuz değil belli ki yendi.

Galactus evrenin yapı taşlarından. İki uç sidikli tanrıya yenilmez öyle kolay kolay.

Zaten bu marvel Galactusu hep birilerini on plana çıkarmak için kullanıyor. Şamar oğlani yapıyorlar. Ki bunu da açlığini kullanarak ciziyorlar. Ya adam Eternity ile kardeş, Death ile. Rkt kim Necro kim.

Şuana kadar Galactusu hep açlıktan surunecek halde sundular bize. Çünkü Galactusun güce olan bir açlığı yok. Adam merhametli. Bunu crlerde yazar. Yaşayacak kadar yiyor. Bir lokma bir hırka misali.

Yani kahvaltısını yapmış bir Galactus bile Necroyu, Rktyi yer

• Galactus, eternity ile nasil denk tutulan karakter değil? Yahu adamlar öz benliklerine donup selamlasiyorlar, birbirlerine kardesim falan diyorlar.

Her çizer kafasına gore yaziyor? Bak Galactusu kaç kere dövdürdüler. Yeri geldi Abraxasi yendi? Multiverse karakterini. Yeri geldi Odinle başa baş kaldı. Galactusta, Franklin gibi. Hiç bir zaman tam.gücü kullanılmıyor.

• quote:

Galactus, eternity ile nasil denk tutulan karakter değil? Yahu adamlar öz benliklerine donup selamlasiyorlar, birbirlerine kardesim falan diyorlar.

Her çizer kafasına gore yaziyor? Bak Galactusu kaç kere dövdürdüler. Yeri geldi Abraxasi yendi? Multiverse karakterini. Yeri geldi Odinle başa baş kaldı. Galactusta, Franklin gibi. Hiç bir zaman tam.gücü kullanılmıyor.

Kardeş olunca aynı güçte olacaklar diye bir kaide olduğunu hatırlamıyorum?
    Kurduğun alakanın güçle bir alakası yok

Kim çiziyor kafasına göre yav?
    Canon evrenlerin hiçbirinde böyle bir şey olmaz.
    Bunlar resmi devamlılıkta geçen serilerdir. Çocuk oyunu değil gel bunu şöyle yapalım diyip tüm seriyi mahvedemezler.
    Ana seride yapamayacakları şeyleri non canon serilerde yaparlar ama, o farklı bir durum.
    Yukarıdaki serilerde ana evrende geçen iki seriden kare.
    İkisinde de Galactus un durumu belirtilmiş. Üstüne yorum yapılacak bir durum değil bu.
    Genel kanı budur Marvel da kısaca.

Abraxas multiverse seviyesindeki bir karakter değil. Evrenleri gezip galactus avlayan biri...

• Kardeş, denge unsuru. Biri ölüm, biri sonsuzluk. Bunların arasında bir çıkar çatışması olsa Galactus devreye girecek. Şöyle dusun, iki.kavga eden adamı.çocuk ayiramaz. Bir sorunu çözmek için o sorunu çıkaranlar kadar güçlü olman gerekir. Ne.yani şimdi Thor gelip ikisinin arasini mi yapacak?

Biri gelip Galacutusa evreni kurtartiyor, biri gelip odine dovduruyor? Bu ne peki?

Abraxas gelip evreni yok ediyor. Galactus kurtarıyor. Evreni yok edebilecek gücü var mesela galactusun?

İngilizcem olsa zaten tartismam. Getirir Galactusun yerini gosterirdim. Bir iki resimle olayı kapatmazdim.

• quote:

Kardeş, denge unsuru. Biri ölüm, biri sonsuzluk. Bunların arasında bir çıkar çatışması olsa Galactus devreye girecek. Şöyle dusun, iki.kavga eden adamı.çocuk ayiramaz. Bir sorunu çözmek için o sorunu çıkaranlar kadar güçlü olman gerekir. Ne.yani şimdi Thor gelip ikisinin arasini mi yapacak?

Biri gelip Galacutusa evreni kurtartiyor, biri gelip odine dovduruyor? Bu ne peki?

Abraxas gelip evreni yok ediyor. Galactus kurtarıyor. Evreni yok edebilecek gücü var mesela galactusun?

İngilizcem olsa zaten tartismam. Getirir Galactusun yerini gosterirdim. Bir iki resimle olayı kapatmazdim.

İyi de bu senin düşüncen, Marvel onu galaksi seviyesinde tasarlayarakta bu dengeyi sağlayabiliyormuş demek ki
    Bahsettiğin türde bir çatışma da daha önce yaşanmadı diye biliyorum, yani galactus bunları gücüyle ayıracak diye bir durum söz konusu olmayabilir. Bilmiyoruz. Bildiğimiz şeyleri de yukarıda paylaştım.

Abraxas evreni yok etmedi ki hiç?
    Ayrıca onun gücü için eternity i elini şıklatmasıyla öldürebilir şeklinde bir bilgiyi okumadım hiç.
    Ama galaksileri tek seferde yok edebilir deniyordu. Yukarıdaki resimlerle gayet alakalı olur böyle olursa.
    Bu şekilde aşamalı olarak yok edişi gerçekleşirse Universe düzeyinde bir güçte olamaz da...

İngilizcen olsa neyi getirecektin anlamadım hocam

Bu arada ben yukarıdaki ingilizce kısmını çevirmeye gerek duymadım (zaten hangisi güçlü diye tartışıyoruz), hani zaten resimde de görülüyor durum. O piramid karaterlerin önem ve gücü ile alakalı biraz bahsedersem. Ortalarda bir yerde bazıları diğerlerinden daha güçlü ve daha önemlidir diye bir sözü var Thanos un.

• Aklımı karıştıran şey yüzdeler tam güçte olduğu halde karşılaştırabilirim ki Galactus rahat alır.Adam Eternity seviyesinde. (Şahsen daha güçlü olduğunu düşünmüyorum.)

İşin içine yüzdeler girince tuhaf oluyor %50 %30 bunları insan kafasında kurguluyor gördüğüm hiçbir seride %50 %30 gibi kavramlar yok.
    İş böyle olunca insanın kafası karışıyor.İnsanda "Acaba %x kaça tekabül ediyor" diye bir soru oluşuyor.

Tabiki Galactus ile RKT arasında çok büyük bir fark var ama dediğim gibi yüzdeler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ReXXon

Aklımı karıştıran şey yüzdeler tam güçte olduğu halde karşılaştırabilirim ki Galactus rahat alır.Adam Eternity seviyesinde. (Şahsen daha güçlü olduğunu düşünmüyorum.)

İşin içine yüzdeler girince tuhaf oluyor %50 %30 bunları insan kafasında kurguluyor gördüğüm hiçbir seride %50 %30 gibi kavramlar yok.
    İş böyle olunca insanın kafası karışıyor.İnsanda "Acaba %x kaça tekabül ediyor" diye bir soru oluşuyor.

Tabiki Galactus ile RKT arasında çok büyük bir fark var ama dediğim gibi yüzdeler...

% diye bir şey yok zaten.
    Galactus ya açtır ya da açtır Hiçbir zaman tok olmadı
    Ha bir de açlıktan ölecek durumlarda çok çok güçsüzdür. Bilinenler bunlardan ibaret

Yukarıda birkaç kare attım, inceleyin derim

• konuyu açan arkadaş %50 demiş yüzde olayına bu sebepten girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReXXon

konuyu açan arkadaş %50 demiş yüzde olayına bu sebepten girdim

Aç veya tok mu dememi tercih edersin Bence bu şekilde daha iyi ne aç ne tok halinde yani

%30 , %10 gibi şeyler yok tabi .%100 tam güçse %50 de normal hali olarak düşünebilirsin sanırım

Bide Galactus ile Eternity'i bir tutmayın . Eternity ondan bir kaç gömlek üstün.

Yukarıdada sidikli falan yazılmış güldüm sadece. Böyle bir karakteri bu şekilde küçümsemek

Sorun sende değil karakterde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.