Şimdi Ara

RUHUMU FOSFORA SATIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gri koç şubatta yükseliş kampı yapıyormuş. bugüne kadar karşıydım böyle salakça şeylere ama bunlara uyanlar yükseliyor benim netler aynı sıralamam da geri gidiyor dershanede belki de yanlış yapan benimdir 6 gün bir şey zaten. denesem bir şey kaybetmem sizi de benimle gri koç yks yükseliş kampını uygualamaya davet ediyorum arkadaşlar

• yabma kardeim
  • Bence yapabilirsin ama 6 güne bir sürü şey sıkıştırıp öğrendim dediğin şeylerden 2 hafta sonra eser kalmaz. Kamp olayına karşı değilim ben şahsen ancak şöyle de bir gerçek var, hızlı yükselen netler her zaman hızlı düşme eğilimindedir şimdiye kadarki tecrübelerimde ve arkadaşlarımda hep öyle oldu. Sınava çok az zaman kalmış gibi gözükebilir ama unutma istikrarlı bir şekilde netlerini azar azar yükseltirsen sınav gününe kadar çok iyi netlere ulaşmış olursun.

• kaiji_itou K kullanıcısına yanıt
    hocam zaten 100 nete çıkma hayalim yok 6 günde ne olacak bakmak istiyorum hiç denemedim böyle şeyler serkeş bi insan oldum hep. ya yapsaydım pişmanlığını yaşamak istemiyorum
  • @Kurtçu Restrop hocam fosfor kampı bitmiş galiba işe yaradı mı merak ettim de

• onur2021 kullanıcısına yanıt
    dersane başladı yapamadım hocam ama kitabı almıştım biraz çözdğm güzel kitap
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    Şaşırttı valla :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.