Şimdi Ara

Ruhsattan rehin kaldırma? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
154.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadşlar herkese slm... benim aracında 2007 den kalma rehine olayı vardı koç finanstan telefondan hallettik 100 tl verdik ve elimize noter onaylı belge geçti şimdi aracı satacam ruhsattaki rehine yazısını kaldırmanın bir anlamı var mı satıs işlemi sırasında noterde sorun çıkar mı ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhasanturgut

arkadşlar herkese slm... benim aracında 2007 den kalma rehine olayı vardı koç finanstan telefondan hallettik 100 tl verdik ve elimize noter onaylı belge geçti şimdi aracı satacam ruhsattaki rehine yazısını kaldırmanın bir anlamı var mı satıs işlemi sırasında noterde sorun çıkar mı ????

ZATEN AMAÇ O 100 TL ...

BANKAYA GÜNÜ GÜNÜNE ÖDEMENİ YAPIYORSUN BORCUN BİTİRİYORSUN SONRA YOK EFENDİM REHİN KALDIRMA BEDELİ!

NE KADAR??? SİZE 100 , AZ ÖNCEKİ ÇIKANA 70 SONRA GELENE 150 KİME NE TUTTURURSA ŞEKLİNDE ÇALIŞIYORLAR , ASLINDA YAPTIKLARI SADECE ONLINE OLARAK TİKİ KALDIRMAK

BU PARAYI ALMALARININ HİÇ BİR HUKUKİ DAYANAĞI YOK , TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ VE NOTER KANALINDAN UĞRAŞILARAK GERİ ALINABİLİYOR.

FAKAT GENELDE ARAÇ ALIM SATIM ZAMANI YAPILDIĞINDAN BU İŞLEMLER ACELEM VAR UĞRAŞMAYAYIM HEMEN HALLOLSUN İŞİM DİYE VERİP GEÇİYOR HALKIMIZ.

BANKALARDA ÇAKAL SANKİ HİZMET ÜCRETİ GİBİ ALIYORLAR BU PARAYI , KİMSE DE GIKINI ÇIKARMIYOR!

• YAZIK Kİ MEMLEKETİN DURUMU BU KİM KİME NERDE NASIL KAZIK ATACAGINI HESAPLIYOR HELAL KAZANÇ YALAN OLDU
    AYNEN DEDİĞİNİZ GİBİ SATIS İŞLEMİ OLMAZSA UNUTMUSTUM BİLE YAZIK GÜZELİM MEMLEKETE
  • drhasanturgut kullanıcısına yanıt
    yazıyı kaldırmanıza gerek yok. hiç bir sorun çıkmaz, üstündeki rehni kaldırdıysanız herşey okdir. zaten aracı satın alacak kişiye yenisi çıkacak satacağınız zaman.
    ancak şunu unutmayın noterden aldığınız kaldırma yazısını emniyete götürmeniz gerekiyor. zaten e-devlet ten plakayı sorguladığınızda araç halen rehinli gözükecektir eğer emniyete götürüp işlem yaptırmadıysanız.

sizin ve benim ki gibi eski sistem araçlarda bu işlemler zaruri.
    saygılar
  • teşekkür ediyorum sağolun her şeklde emniyete gitmek gerekecek anlaşılan...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.