Şimdi Ara

ruhlu cinli perili olaylar [KONU LANETLİ OKUMAYIN]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle ruhlu cinli perili olay yaşayan var mı?

ruhlu cinli perili olaylar [KONU LANETLİ OKUMAYIN]

Düzeltme: Bu konuyu her açışımda garip garip sesler geliyor bilmiyorum nasıl ve neden ama konu lanetli olabilir. Birde resimelr görünüyor bazen benim koymadığım ama herzaman değil şu an yok mesela siz gördünüz mü hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledie -- 2 Mayıs 2017; 0:10:15 >

• Bana geçen gün geldi bir tane ruh mu cin mi neyse işte pencereyi aralayıp duruyor bşrazda rüzgar var güyya ceryan yaptı sanacam bende salağım ya... bozuntuya vermiyorum çaktırmadan sanki rüzgar varmış gibi kalkıp kapatıyorum pencereyi. Zararı yok ama mistik koydum adını sizede gelirse korkmanıza gerek yok.
  • Bundan üç sene önce kahvede bir dobbe gördüm o gün bu gündür unutamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troll72

Bundan üç sene önce kahvede bir dobbe gördüm o gün bu gündür unutamıyorum.

Dobbe ney? Film vardı bi email işaretiyle yazılan d@bbe mi? niye email işaretiyle yazılıyor internet cini mi?
  • ledie L kullanıcısına yanıt
    Evet o ama internet cini değil çok nadir çıkan bir cin. Seni evine kadar takip edip camına taş atıyor.
  • Troll72 kullanıcısına yanıt
    Cinler taş atmaz çünkü zaten uçup camı kendi kırabilir. İnsanlar cama uçamadığı için yerden cama taş atar cam kırılsın diye. Yerçekiminden etkilenmiyorlar diye biliyorum.
    Ama anlamadığım madem objelerin içinden geçiyorlar objeyi nasıl hareket ettiriyorlar ozaman? Hareket ettirmeye çalışınca içinden geçmesi lazım.
    Nasıl nadir yani zor bulunan cin anlamında mı yoksa cinin zor bulunan cins mi nedir bu
    Öyle dedim ya çok nadir bulunuyor diye. Türünün tek örneği kendisi.
  • Troll72 kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu bugün açtığımda tama ynı anda gıcır gucur bir ses geldi yukarıdan mı aşağıdan mı nedir. Ama tabiki ilgisi yoktur normalde de oluyor öyle sesler.
    Olabilir vallaha bi konuşmayı dene cin varsa.
  • Hepsi masal. Yollayın bana hepsini
  • lespaul64 L kullanıcısına yanıt
    Biz çok gördük böyle masal masal diyip sonra ödü bk.una karışanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ledie

Biz çok gördük böyle masal masal diyip sonra ödü bk.una karışanı

He cnm he
  • Konuya gelen cevaplari okumadim ama eminim aralarinda benim bir arkadas vardi onun da bir arkadaşı işte tarzı cümleyle başlar hepsi. Bunların hiçbirine inanma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cin geldi tecavüz ettim kaçtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinler insanlara fiziksel zarar veremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: DogeWOW12

Cinler insanlara fiziksel zarar veremez.

nasıl zarar verir? sadece öcüü diye korkutur mu başka bişey yapmaz mı?
  • quote:

quote:

Evet sadece içine bir korku salar.Hem hepsini aynı keseye koymayın onlar da müslüman olabiliyor.

(Bkz.51/ZÂRİYÂT-56: Ben, cinleri ve insanları yalnızca bana ibadet etsinler diye yarattım.)

• quote:

quote:

quote:

Evet sadece içine bir korku salar.Hem hepsini aynı keseye koymayın onlar da müslüman olabiliyor.

(Bkz.51/ZÂRİYÂT-56: Ben, cinleri ve insanları yalnızca bana ibadet etsinler diye yarattım.)

Niye korku salıyor? Müslüman cinler namaz da kılıyor mu? Oruç tutamazlar tabi herhalde?
    Eee müslümanlıkta var mı öyle birilerini korkutmak niye korku salıyorlarmış ?
  • benim bildiğim eğer cin delikanlıysa gelir adam gibi karşına çıkar ödünü bokuna karıstırır üstüne bi de carpar sonra olay yerini arkasında delil bırakmadan terk eder yaptığı işin hakkını verir. ne o öyle öcü gibi kapıyla pencereyle oynamalar hooaaa diye sesler cıkartıp sağda solda uçmalar falan.. bunlar günümüz genclerinin çocukluğunda abileri ablaları tarafından korkutulmak amaçlı beyinlerine adeta bir got edasıyla gönderilmiş ordu gibi onu kemire kemire çürütmek mümkünse ileriki dönemlerde yok etmek olarak değisim gösterebilen icinde büyük miktarda art niyet çekememezlik ve cirkeflik barındıran nöron yakan bilgilerdir.. bunları size aşılamaya calısan insanlara musamma gostermeyip carpan kapilari tekmelemeye kalkmayin.. aksi taktirde aileniz ve yakin cevreniz tarafindan sizofren etiketi yiyip kendinizi tarihi cok eskilere dayanan bir senatoryumun en ucra odasinda yerde cenin pozisyonu almis caresiz ve titrek nefeslerle tanrım ben nerden dustum bu hale diye dusunurken bulabilmez kuvvetli muhtemel.. bu hale dusmeden once bu kardesinize kulak verin ve hayata sımsıkı tutunup yeni bir devrim yaratalım .. tanrı sizi kutsasın beyler.. saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinner97 -- 26 Kasım 2017; 17:59:4 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Niye korku salıyor? Müslüman cinler namaz da kılıyor mu? Oruç tutamazlar tabi herhalde?
    Eee müslümanlıkta var mı öyle birilerini korkutmak niye korku salıyorlarmış ?

Hepsi müslüman mı dedim ben?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.