Şimdi Ara

Ruh Halim Cok Kotu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bu aralar icim cok kotu bunu birileriyle paylasmak istedim.Buraya daha once konu acmistim bi kiz beni terketti en yakin arkadasimla Kanadaya (Benim hayalim olan ulke) okumaya gittiler.Bende ondan sonra zaten dersleri saldim kendimi saldim dandik bi universiteye geldim hayvan gibi kilo aldim vsvs.Surekli onu ruyamda gormeye basladim.Bu aralar yalnizim surekli onu dusunuyorum.Sonra eski bi arkadasla konustum gecen soz orata geldi.Kiz felaket basarili gidiyor okulda benden haberi bile yok.Okul 1.si olmus ust siniftan dersler falan gibi seyler onur belgesi falan.Bunun yaninda sosyal hayatida mukemmel sekilde devam ediyor.Ama bide bize bakin.(Ondan sonra 2 kizla takildim kolay baglanma sorunum var cok cabuk baglandim ve onlarda terketti beni.)Ders calismaya oturunca aklima o geliyor calismiyorum vizeler yaklasti buyuk ihtimal iyi sonuclar alamicam.Kitap okucam aklima o geliyor.Kitap kurduydu kendisi.Sosyal hayat anlaminda herkesin hayal ettigi bi hayata sahip ha zaten parada cok var.(Benm babamsa iflasin esigine geldi universiteyi bile birakma durumum vardi).Bnmde nerdryse sifir sosyal hayatim.Eskiden hayallerim vardi yasama sevncm vardi ama suan hicbiri kalmadi.Hayatim boyunca hep boyle olmaktan korkuyorum hep terkedilen olmaktan.(Cocuklugumdan beri istedigim bolumde okumama ragmen ders calismak hatta mzun olup hayata atilmak bile istemiyorum.Ne istedigimi bende bilmiyorum).Gece ruyamda gordm yine onu sabah aglayarak uyandim desem yeri var.Suan belki salak falan dicksiniz ama ona bikere daha sarilmak icin omrumn yarisini verrdm.Durumum boyle hayatim bombok gidiyor.Ustune bide onunkinin mukemmel gitmesi beni daha da kotu yapiyor.Kiskanclik mi baska seymi bilmiyorum ama boyle yasami ben hakettim mi ve o haketti mi bilmiyorum.Ve aksamlari kafami yastiga koydugum zaman bu kadar zaman gecmesine ragmen her gece kendime neden sorusunu soruyorm.Neden beni birakti neden beni aldatti sevgim ona yetmedi mi ?Ve beni hic mi sevmedi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim nefes alıyorsan her zmn bi umut vardır kafaya takma her an her şey tersine dönebilir hayat sonuçta
  • Kendine değer vermiyorsun tek problemin bu.Ne kadar içinden inkar etmeye çalışsanda o seni sevmedi.Kadınlar çabuk unutur üzülmek sana hiçbişey kazandırmıcak veya onun hakkında düşünmek.Kendine şu soruyu sor:
    -o beni benim onu düşündüğüm kadar düşünüyor mu?
    Eğerki cevabın "Hayır" sa kendi değerini kendin yarat vücuduna bak kilo vermeye çalış,sporla ilgilen,unutma kendine değer veren insan vücudunada değer verir,hobilerini geliştir,derslerine çalış zamanı geldiginde ondan daha iyi birisi illaki karşına çıkacak.Ayrıca şunuda düşünmeni öneririm senin gelicegini düşünüyor olsaydı seni bu halde bırakırmıydı.Yaptığın herşeyi kendin için yap başka birisini düşünme.Düşünce biçimini değiştir negatif düşünce bir insanı en kolay çökerten şeydir.Herşeyin pozitif yönünü gör hayatta ve birazda olsun sağlıklıysan başka hiçbişeye ihtiyacın yoktur.

• KENDİNE YENİ ARKADAŞ ÇEVRESİ AYARLA AMA KENDİNE GÖRE YANLIŞ ARKADAŞLIK KURMA BİR ARA BENDE ÖYLEYDİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.