Şimdi Ara

Rucoy Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pixel hastasısınız ve MMORPG güzel bir oyun mu arıyorsunuz? Bence "Rucoy Online" tam size göre.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mmo.android&hl=tr

Google Play linki üsttedir. Oyunumuz yakın zamanda açılmış pixel ve MMORPG bir oyundur.

3 adet classımız var: Savaşçı , Okçu , Büyücü...

Hangi classı seçeceğim derseniz , zaten hepsini aynı anda oynayabiliyorsunuz. Ekranın sağ alt tarafında 3 classı da seçme imkanınız bulunmakta. Hangi class ile oynarsanız o classın gelişeceğini de söylemeden geçmeyeyim.

Oyun yakın zamanda açıldığından daha Klan, arkadaş ekleme gibi sistemler gelmedi. Yakında geleceğini söylüyorlar çok uzun sürmez yani. Bu başlığı açma amacım pixel oyunları ve mmorpg oyunları seviyorum. İkisinin birleştiği bu harika oyunu sizle paylaşmak istedim.

Birlikte oynarsak daha fazla zevk alacağımızı düşünüyorum. Klan sistemi gelmeden türk oyuncuları bir araya toplamayı düşünüyorum ki klan sistemi geldiğinde liderliğe oynayabilelim. Bu yüzden discord kanalı açtım. Oynamayı düşünen arkadaşlar buraya yazarsa özelden onları discord kanalına davet edeceğim.

Isteğe göre küçük bir rehber hazırlayabilirim. Sağlıcakla kalın...

• Hocam ben de indirdim oynuyorum. 18 levelim. Oklar ve potlar cok pahali
  • İlk leveller için öyle hocam sonrasında seni çok etkilemeyecek.
    Discordda sayfamız var türklerin toplandığı oyun için discorda üye olup nickini(nick#1234) şeklinde bana özelden atarsan seni de davet ederim gruba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCiga

İlk leveller için öyle hocam sonrasında seni çok etkilemeyecek.
    Discordda sayfamız var türklerin toplandığı oyun için discorda üye olup nickini(nick#1234) şeklinde bana özelden atarsan seni de davet ederim gruba

İndiriyorum hocam
  • Hala aktifseniz rucoy online de sizi discord grubuna alabilirim. Türklerin bulunduğu saygılı insanlar var grupta. Düşünürseniz belirtiniz lütfen.
  • Edit : Su an oyunda 213 Levelim. Grubumuzda tüm üyeler +200 dür. Eğer başlamak isterseniz ben bu oyunda ilerleyeceğim birlikte guclenelim diyorsaniz özel mesaj atin. Yeni arkadaşlara her zaman kapımız açık. Item yardımı da yaparız sıkıntı olmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben discord gelmek istiyorum nasıl yapicaz

• Kardeşim discortaki nickim Fyesilmen #4662

Rucoy online deki ismim FevkalBeser gruba alırsan sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByCiga B kullanıcısına yanıt
    aga ben indirdim 25 level oldum 1 günde sizin aranıza katılmak istiyorum oyundaki NİCKİM:SuriSaks0 o diyil o sıfır
  • Discord:

ispirto#3680

Oyun içi nick:

Ispirto

Oyunu sevdim, gruba eklerseniz sevinirim.

Edit:Hala oynamaya devam ediyorum 72 level oldum eklemeniz dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaLoon -- 25 Haziran 2017; 0:7:58 >
  • Uzun süredir donanımhabere girmiyordum göremdim cevaplarınızı kusura bakmayın.

Hala oynuyor musunuz?

Klanımızın sitesi:

beyclanoftherucoy.site123.me

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCiga -- 3 Temmuz 2017; 2:10:50 >
  • Bn bi günde lvl 50 oldum dün.Bugün daha hiç oynamadıö

• Akşam indireceğim bende
  • up up
  • Bende zaten yüklüydü link at

• HIZLI DÖNEBİLİRSEN SEVİNİRİM. BEN 62 LEVELİM. DİSCORD NİCKİM: *|AhmetSD|* HIZLICA EKLERSEN SEVİNİRİM.
  • hala devam eden varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.