Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
4
Favori
91.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

oynayan kalmadı mı

Oyun türk doludurda dhnin metin2 bölümü baya ölü nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne farmı yapsam diye karar veremeyenler için: 105metin farmı vs. nemere+razador+catacomb (1 saatlik karşılaştırma)

105lv metinlerde farmın getirisi: (2 tane donusum kuresi kullanarak: 1 tanesi 35dk suruyor)

70weapons chest: 63x = 567kk
    ore chest: 120x = 600kk
    Ward Book Chest: 54x = 216kk
    Alpine Rose: 425x = 85kk
    Mulberry: 200x = 70kk
    Amethyst En.: 197x = 394kk
    Bronze Clasp: 201x = 10kk
    Antique Ep.: 197x = 88.65kk
    Fine Cloth: 78x = 78kk
    Energy Fragment: 38*200x + 160 = 155.6kk
    Stone of Blacksmith: 73x = 29.2kk
    Dragon Stone Shard: 396x = 99kk
    Changer: 38*200x + 140 = 251.55kk
    Green Dragon Bean: 65x = 65kk
    Tongs of Time: 78x = 39kk
    Herbs Chest: 156x = 27.3kk
    +4 Stones: 3x = 15kk
    Other Stones: 190x = 95kk
    Perf.Pierce Book: 18x = 126kk
    Perf. Health Book: 29x = 261kk

TOTAL = 3.27kkk (70dk)
    1saatte = 2.8kkk

Eğer 1 saatte nemere + razador + catacomb yaparsanız getirisi bilet paralarını çıkarınca: 1.8-3.5kkk arasi (ortalama 2.3kkk )
    Ayrıca 105 metin farmında +4 anti magic taşı atabilir. beyaz olanı 1.2kkk, kırmızı olanı 400kk. üstteki yapmış olduğum denemede bana hiç atmadı.

Karakter: 94Lv Lycan. (105 Lycan ile de denedim drop iyi değil.)

@AlpKhanate açıklamadaki high level body warrior daha iyi yazmişsin lycan her levelde iyi. 105 level body tourmaline setle bile 29k atiyor. lycan 94 level tourmalinsiz (level yetmiyor takmaya) 32-33k atiyor metine. Duzeltirsen sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 30 Nisan 2018; 1:41:19 >

• rubinum harici nereye gitsem ölüyor arkadaş yok böyle bi şans, enson globaldeydim vize sonrası bi baktım düşüşe geçmiş.Rubinum gayet iyi gidiyor ama helal olsun iyi dayandı benim şanssızlığıma :) bende ws hesabı dizsem mi yeniden acaba rubide.
  • Hocam ben napıcam 75 level savaşçı var para kasamıyorum. Şimdi bana 30-60-75 levelde ufaktan para kasabileceğim yerleri anlatabilir misin 35 farmından sonra yapacak bi şey kalmamış gibi hissediyorum.
  • quote:

ne farmı yapsam diye karar veremeyenler için: 105metin farmı vs. nemere+razador+catacomb (1 saatlik karşılaştırma)

105lv metinlerde farmın getirisi: (2 tane donusum kuresi kullanarak: 1 tanesi 35dk suruyor)

70weapons chest: 63x = 567kk
    ore chest: 120x = 600kk
    Ward Book Chest: 54x = 216kk
    Alpine Rose: 425x = 85kk
    Mulberry: 200x = 70kk
    Amethyst En.: 197x = 394kk
    Bronze Clasp: 201x = 10kk
    Antique Ep.: 197x = 88.65kk
    Fine Cloth: 78x = 78kk
    Energy Fragment: 38*200x + 160 = 155.6kk
    Stone of Blacksmith: 73x = 29.2kk
    Dragon Stone Shard: 396x = 99kk
    Changer: 38*200x + 140 = 251.55kk
    Green Dragon Bean: 65x = 65kk
    Tongs of Time: 78x = 39kk
    Herbs Chest: 156x = 27.3kk
    +4 Stones: 3x = 15kk
    Other Stones: 190x = 95kk
    Perf.Pierce Book: 18x = 126kk
    Perf. Health Book: 29x = 261kk

TOTAL = 3.27kkk (70dk)
    1saatte = 2.8kkk

Eğer 1 saatte nemere + razador + catacomb yaparsanız getirisi bilet paralarını çıkarınca: 1.8-3.5kkk arasi (ortalama 2.3kkk )
    Ayrıca 105 metin farmında +4 anti magic taşı atabilir. beyaz olanı 1.2kkk, kırmızı olanı 400kk. üstteki yapmış olduğum denemede bana hiç atmadı.

Karakter: 94Lv Lycan. (105 Lycan ile de denedim drop iyi değil.)

@AlpKhanate açıklamadaki high level body warrior daha iyi yazmişsin lycan her levelde iyi. 105 level body tourmaline setle bile 29k atiyor. lycan 94 level tourmalinsiz (level yetmiyor takmaya) 32-33k atiyor metine. Duzeltirsen sevinirim
    Bosslar için bedensel , metinler için lycan diyorlardı. Değişeyim açıklamayı.

@Hudut34

Dediğin doğru malesef p server açanların nerdeyse hiçbiri oyuncu değil. Hepsi işletmeci. Oyuncu ne istiyor vs çok dinlemiyorlar. Hemen yeni sv açma peşinde oluyorlar.

Ben bu tecrübelerimden sonra daha p server oynamam. Elalemi zengin etmeye gerek yok.

Rubinum cidden iyi korudu online ı. Ben aslında ölmeyeceğini biliyordumda. Almanlarin 1. Sınıf diğer milletlerin 3. Sınıf vatandaş olması bana ters. Ben oynadımmı pvp yaparım. Alman bana söverse bende ona söverim. O tip durumdada perma falan yerim. Malesef.

Yoksa cidden rubinum oynanır güzel sv. Sevmediğim tek şey çok oyuncu olmasına rağmen pvp çok azdı. Pvp etkinlik hiç yoktu.

Tr bile oynanabilir durumda şuan. Turkey serverını övenler var. En azından charın hiçbir zaman ölmüyor. En kötü svleri birleştiriyorlar. Veya başka svye taşıyorsun. Bırakırken satıyorsun falan. P serverlarda kalıcılık yok. Kapanmayan ölü serverlar var ama ölü serverdaki charın bi değeri ve anlamı yok.

Bir de turkmmonun kendi svsini gördüm. Senelerdir açıkmış falan.

Şu yeni açılan uyduruk svlere sakın kanmayın. 2 ay ayakta kalamadan ölüyorlar. Kapayıp tekrar açılıyor. Sırf türk değil yabancılar da aynı. Rubinum istisna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 26 Nisan 2018; 13:6:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berat0600

Hocam ben napıcam 75 level savaşçı var para kasamıyorum. Şimdi bana 30-60-75 levelde ufaktan para kasabileceğim yerleri anlatabilir misin 35 farmından sonra yapacak bi şey kalmamış gibi hissediyorum.
    75 savasci ile kizilda 90lv metin farmi yapabilirsin. metin basi ortalama 5kk atar. 30level ile normal gorev kitabi alip onlari yapabilirsin. atiyorum 10kkk lik gorev kitabi aldin 10kkk kar edersin hepsini yaparsan ama harcadigin zamana degmez. 60level hesap ile ne yapabilirsin bi fikrim yok. benim bildigim karli seyler razador nemere catacoumb farmi, 105map metin farmi (nephrite bay: burda 2 cesit metin atar. sadece metin of vitality keseceksin. ismi bu ya da buna benzer bisey olmasi lazim tam hatirlayamadim.), 100map boss farmi. boss farmi icin 105maplerindeki tum bosslarin zamanlarini hesaplayip senin kapman gerekiyor her chdeki boss u. 2-3 hafta once gunde 25kkk kastigimi hatirliyorum nemere+razador+catacoumb uclusunu 1 saat icinde tamamlayarak. mesela 2 hafta once attigim ssteki 4 parcalik nemere ve razador kostumleri toplami 100kkk civari. 4-5 gunde almistim onu.hasarin o kadar iyi degilse sen 75, 35 ve 65 level hesabinla da kizilda farmla. pazar suresi 1 gun gelir her birine. hasarin da yeterliyse cok kisa surede 3 tane 1 gunluk pazar suresi yaparsin 1.2-1.5kkk eder toplami. ama benim tavsiyem hasarin da iyiyse 75lv heabini 94e kasip biyolog + lee chung gorevini yapip 105 metin farmi, metin farmindan sıkılınca da nemere felan yaparsin ama bunun icin de saman kasman lazim tek girmek icin. ben tek biletle giriyorum. saman ve ninjalara %15 monater buff verdiler sinirsiz bunun sayesinde 50k atiyorum nemere ve razadora donusup de.

edit: 50 level takilari + basip satabilirsin. ben dun 29 tane bastim. 2kkk lik harcadim. hepsi satilinca 4kkk gelecek mesela. pazarda 10-15 tane anka ayakkabi gorursen benim onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 26 Nisan 2018; 13:22:31 >

• quote:

75 savasci ile kizilda 90lv metin farmi yapabilirsin. metin basi ortalama 5kk atar. 30level ile normal gorev kitabi alip onlari yapabilirsin. atiyorum 10kkk lik gorev kitabi aldin 10kkk kar edersin hepsini yaparsan ama harcadigin zamana degmez. 60level hesap ile ne yapabilirsin bi fikrim yok. benim bildigim karli seyler razador nemere catacoumb farmi, 105map metin farmi (nephrite bay: burda 2 cesit metin atar. sadece metin of vitality keseceksin. ismi bu ya da buna benzer bisey olmasi lazim tam hatirlayamadim.), 100map boss farmi. boss farmi icin 105maplerindeki tum bosslarin zamanlarini hesaplayip senin kapman gerekiyor her chdeki boss u. 2-3 hafta once gunde 25kkk kastigimi hatirliyorum nemere+razador+catacoumb uclusunu 1 saat icinde tamamlayarak. mesela 2 hafta once attigim ssteki 4 parcalik nemere ve razador kostumleri toplami 100kkk civari. 4-5 gunde almistim onu.hasarin o kadar iyi degilse sen 75, 35 ve 65 level hesabinla da kizilda farmla. pazar suresi 1 gun gelir her birine. hasarin da yeterliyse cok kisa surede 3 tane 1 gunluk pazar suresi yaparsin 1.2-1.5kkk eder toplami. ama benim tavsiyem hasarin da iyiyse 75lv heabini 94e kasip biyolog + lee chung gorevini yapip 105 metin farmi, metin farmindan sıkılınca da nemere felan yaparsin ama bunun icin de saman kasman lazim tek girmek icin. ben tek biletle giriyorum. saman ve ninjalara %15 monater buff verdiler sinirsiz bunun sayesinde 50k atiyorum nemere ve razadora donusup de.

edit: 50 level takilari + basip satabilirsin. ben dun 29 tane bastim. 2kkk lik harcadim. hepsi satilinca 4kkk gelecek mesela. pazarda 10-15 tane anka ayakkabi gorursen benim onlar

Alıntıları Göster
    Rubinum nasıl bir serverki sana bile böyle farm yaptırıyor

Pvp falan diziyordun ne oldu o iş kullanabildin mi? Bi de pvp durumu nasıl? Hala aynı mı? 2 ayda 1 falan bi krallık dövüşü yapıyorlardı. Azcık pvp olsa zevkli olur rubinum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Rubinum nasıl bir serverki sana bile böyle farm yaptırıyor

Pvp falan diziyordun ne oldu o iş kullanabildin mi? Bi de pvp durumu nasıl? Hala aynı mı? 2 ayda 1 falan bi krallık dövüşü yapıyorlardı. Azcık pvp olsa zevkli olur rubinum.

Alıntıları Göster
    aynen beni bilen bilir wom2den orda 50kkk lik item yaptim %99.999 ticaretle %0.001 pvm. bu server cidden farm yaptırıyor. pvp dizdim 105 savasci ninja sura saman. lycan haric hepsini dizdim oynadim. sattim itemleri pvmye gectim. o zamanlar yine al sat yapiyordum. nemerelik item yoktu pek. 1 envanter cl4 ruby al sat yaptigimi bile biliyorum

bir de ne farmi yapsam diye soran arkadasa ek olarak sunu da ekliyim. 5-10tden 3 baslangic 2-3 skill 0.5 artış pet al ejder nemere ya da razador. farm yaparken kas. 90lve gelince 35-40t ediyor. peti 10dan alsan 10t basmaya gitse temiz 15-20t kar

• quote:

aynen beni bilen bilir wom2den orda 50kkk lik item yaptim %99.999 ticaretle %0.001 pvm. bu server cidden farm yaptırıyor. pvp dizdim 105 savasci ninja sura saman. lycan haric hepsini dizdim oynadim. sattim itemleri pvmye gectim. o zamanlar yine al sat yapiyordum. nemerelik item yoktu pek. 1 envanter cl4 ruby al sat yaptigimi bile biliyorum

bir de ne farmi yapsam diye soran arkadasa ek olarak sunu da ekliyim. 5-10tden 3 baslangic 2-3 skill 0.5 artış pet al ejder nemere ya da razador. farm yaparken kas. 90lve gelince 35-40t ediyor. peti 10dan alsan 10t basmaya gitse temiz 15-20t kar

Alıntıları Göster
    kısacası rubinumda ilk başta git bi 10-20 t çek ve ondan sonra ne yaparsan kar ediyorsun :) t lerde çok ucuz zaten başta zorlamaya değmez

• Cok sag olun. Benim 75i 94 yapmam kolay aslinda ama item yapamam iste para yok pek o parayi kasmak icin sormustum farmlari. Hasarim rezalet nerdeyse levele gore. Biraz kizilda takiliyim o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

kısacası rubinumda ilk başta git bi 10-20 t çek ve ondan sonra ne yaparsan kar ediyorsun :) t lerde çok ucuz zaten başta zorlamaya değmez

Alıntıları Göster
    t çekip başlayınca bence zevk alınmaz bence. t çekince 35 farmı direk atlanıyor. ben 35 farmının keyfini daha bulamadım. arada 35lv savaşçımla metin kesmeye girerim

35lv savaşçı vs. 105lv. metin taşı :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 26 Nisan 2018; 17:3:48 >

• quote:

t çekip başlayınca bence zevk alınmaz bence. t çekince 35 farmı direk atlanıyor. ben 35 farmının keyfini daha bulamadım. arada 35lv savaşçımla metin kesmeye girerim

35lv savaşçı vs. 105lv. metin taşı :

Alıntıları Göster
    35 level farmını sg de az mı yaptım hocam, artık sarmıyor beni :) tabi zevk meselesi, oynadıktan sonra 1-2 haftaya düzen kurulur hiç t çekmesen bile

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Hocam çok kısa bir not paylaşayım trye başlamaya niyetin varsa. Turkey serveri diğer serverlerden bağımsız, etkinlik serveri. Bundan dolayı asla server birleşimi veya svler arası geçiş olmayacak. Diğer serverlerde yapabiliyorsun bunları. Başlarken aklında bulunsun diye uyarayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

Hocam çok kısa bir not paylaşayım trye başlamaya niyetin varsa. Turkey serveri diğer serverlerden bağımsız, etkinlik serveri. Bundan dolayı asla server birleşimi veya svler arası geçiş olmayacak. Diğer serverlerde yapabiliyorsun bunları. Başlarken aklında bulunsun diye uyarayım dedim
    + olarak tr de de pvp ortamı yok ve para yatırmadan gerçekten olmuyor helede şimdi %30 zam geldi ep kuponlarına tam oldu.rubinumda herhangi bir tr serverinden daha çok oyuncu var anadolu hariç tutayım orası dolu.dolu fakat orada da farm yapılmıyor kendşm oradaydım.won bugundan tut türlü türlü sorunları var.rubinum gerçekten en oynanabilir ve kendini kanıtlamış bir server gibi duruyor şuan.
  • Hudut34 kullanıcısına yanıt
    Orası öyle ama adamın şikayet ettiği şey emeklerinin çöpe dönmesi. Dünyanın en güzel serveri olsa bile rubinum satacağınız çar 3-5 kuruş eder. Ben singapurdayım mesela benim de emeklerim çöp olacak ama zevkine oynuyorum işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

Biliyorum zaten o yüzden bitek o sv oynanabilir. Ancak birleşmeyecek vs laflarına inanmıyorum. Zamanı gelince hepsi olur. Oyuncu azalsın çaresiz kalsınlar bak nasıl birleşiyor. Daha 1 yıl bile olmadı. Yeni sayılır.

Hocam Turkey'de her gün etkinlik oluyor ve dolayısıyla para kasmak çok kolay. Okey eventinden, ay ışığına; münzevi eventinden, futbol topuna kadar bol bol etkinlik oluyor. Eğer bir birleşme olursa çok büyük adaletsizlik yaşanır. Anadoludaki adamla Turkeydeki adam eşit değil. Ama bence bunları çok düşünmeye gerek yok çünkü bu serverin kolay kolay öleceğini düşünmüyorum ben. Artık yeni server açmasınlar bi zahmet! Şuan bile çok fazla server var, yenisi açılırsa Turkeydeki oyuncu sayısını olumsuz etkileyebilir.
  • @Celay dediğin doğru da , hiçbir server biz bunu birleştiricez diye açılmıyor zaten. Serverlar ölünce zaruriyet oluyor.

Tekrar girdim rubinuma. Yarım kalan bir işim vardı. En son 90 lvl olup şu zırhı giyecektim kısmet olmadı :D

@Maxou Bu halde 90 mapte dayanamam herhalde. Nerde farmlasam sence?

105 metin rahat farmlarsin bence. simya al cl4 atakli. hatta kupe bilezik buz direncli al nemere felan dene. sandiklarini actiysan o hesabin bence yeni ac bi tane sandik icerikleri degisti 70 sandigindan 3 parca 30 gunluk kostum atiyor mesela

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.