Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
4
Favori
91.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba kusura bakmayın rahatsiz ediyorum ama ben bugun basladim sv ye metin keserek devam ettim kdp aldim elime +9 bi tane metin kesiyorum 40 level falan o kısımlarda takılıyorum taşları da npc ye satıyorum ama çok az para yapabildim itemler pahalı falan acaba serverin gidişat şekli mi bu zorlukta yoksa bende mi sorun var anlamadim çok yavasta kesmiyorum aslında metinleri ama konuyu görmüşken bir danışayım dedim giresim gelmiyor şuan kasamayınca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sjsj9212

Hocam merhaba kusura bakmayın rahatsiz ediyorum ama ben bugun basladim sv ye metin keserek devam ettim kdp aldim elime +9 bi tane metin kesiyorum 40 level falan o kısımlarda takılıyorum taşları da npc ye satıyorum ama çok az para yapabildim itemler pahalı falan acaba serverin gidişat şekli mi bu zorlukta yoksa bende mi sorun var anlamadim çok yavasta kesmiyorum aslında metinleri ama konuyu görmüşken bir danışayım dedim giresim gelmiyor şuan kasamayınca

Yok estafurullah. Başlarda item yapana kadar öyle. Biraz dizdikten sonra ileri levellarda para akıyor. Azrail yapmaya başladıktan sonra oyun başlıyor diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler güzel bir sv ye benziyor metin falan bol ya hoşuma gitti biraz daha metin kesip takılıcam o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu bir terbiyesiz konu dışı diye şikayet edip kapattırmış. Başka bir serverın gmi diye tahmin ediyorum. Tahmin edersiniz kim olduğunu. Sultan Hakim vardı hani mount and blade de. Bilemedim..
    Konuyu tekrar açtığı için yetkililere teşekkür ederim.
  • oyunhizmetlerinden güvenli hızlı ucuz bir şekilde yan alabiliyoruz size de tavsiye ederim
  • Uzun zaman oldu.Rubiyi bırakalı ben bıraktığımda 120 getirmeyi düşünüyordu adam hala daha getirmemişler.Bemce ikinci server açıp 1-120 yada 1-130 yapmalı
  • Elimde 102 Lycan var. Full Simya / Sınırsız Manu / Sınırsız Silah-Zırh Kostüm / 100 T lik itemi var neredeyse yanında 2 tane Full P şaman hediye (65 Leveller)

Detay isteyen pm atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 6 Ekim 2017; 15:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Elimde 102 Lycan var. Full Simya / Sınırsız Manu / Sınırsız Silah-Zırh Kostüm / 100 T lik itemi var neredeyse yanında 2 tane Full P şaman hediye (65 Leveller)

Detay isteyen pm atsın.

Yeniden başlamayı düşünüyorum, fiyatı nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgot

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Elimde 102 Lycan var. Full Simya / Sınırsız Manu / Sınırsız Silah-Zırh Kostüm / 100 T lik itemi var neredeyse yanında 2 tane Full P şaman hediye (65 Leveller)

Detay isteyen pm atsın.

Yeniden başlamayı düşünüyorum, fiyatı nedir acaba

Özel mesaj ile dönüş yapıldı.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    mesajlarini sildiriyoruz ya yediremiyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxou

mesajlarini sildiriyoruz ya yediremiyor galiba

Aynen forumda istenmiyor ona da sinirlendi herhalde.
  • Oyuna devam eden arkadaşlar var mı? Ona göre başlayacağım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: replikatelefon

Oyuna devam eden arkadaşlar var mı? Ona göre başlayacağım. :)

Dhden var mı bilmiyorum ama rubinumun %80 i Türk. Globale de bakabilirsin.

• replikatelefon R kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum. Oyunda birşey sormak istersen karakter adım iR0NY.

• bu servera başlamak istiyorum ama en iyi para kasma metin kesme yöntemimidir ?
    bir de hangi bayrak olayım birazda oyun hakkında bilgilendirirseniz cok sevinirim
  • Ben de buraya başladım gayet güzel bir server.

2. köyde farmlıyorum şu an, her türlü yardıma açığım.
  • oynamayıp da hesap verebilecek arkadaşlar varsa özelden yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cillek

oynamayıp da hesap verebilecek arkadaşlar varsa özelden yazabilir mi ?

Piyasa uçmuş hocam adamlar yürümüş artık.Yeni açılanları araştırın derim.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    hocam sv yi beğendim ben. oynarım bi şekilde kasarım parayı para kasmak çok zor değil diye düşünüyorum
  • Biraz abarttım sanki 82 tane ice flame stone

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarrağımınYaşı -- 31 Aralık 2017; 0:32:7 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.