Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
4
Favori
91.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzücü bir şekilde server kapatıldı. Gameforge denilen pislik firmanın birdaha hiçbir oyunuyla işim olmaz. Metin2 benim için bitmiştir. Fakat yine de benim için hala nostalji değeri olduğu için womdayım. Dh konumuza bekleriz.

Artık gizlemenin bir anlamı da kalmadığına göre zaten çoğu kişinin bildiği bir şeyi burdan açıklayayım. Sgm Fire bendim. Birkaç kalleş insan dışında kimseye kinli değilim. Elimden geldiğince kimseyi haksız banlamamaya, haksız banlananlara yardımcı olmaya çalıştım. Tabiki yetkim yettiği kadarıyla. Rubinumdan ep dışında bir şey de almadım onu belirteyim. Hakkını yediğim varsa hakkını helal etsin, benim üzerimde bir hak varsa bende helal ediyorum.

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
  • anladığım kadarıyla iki tarafında kendince yanlışları olmuş bu kadar büyütülmemesi lazım daha hepimiz genc insanlarız burda bir oyun yüzünden hatta bir aptal kutusu yuzunden hırsa paraya sana susayıp bu tur paylasimlarla yok su pisliği dokerim yok soyle yapmıs diyip okurlara oynamaktansa ozelden halledip bi sonuca varılması daha etik. hatta server kapanmış konunun da kapanması dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sugar man

anladığım kadarıyla iki tarafında kendince yanlışları olmuş bu kadar büyütülmemesi lazım daha hepimiz genc insanlarız burda bir oyun yüzünden hatta bir aptal kutusu yuzunden hırsa paraya sana susayıp bu tur paylasimlarla yok su pisliği dokerim yok soyle yapmıs diyip okurlara oynamaktansa ozelden halledip bi sonuca varılması daha etik. hatta server kapanmış konunun da kapanması dileğiyle
    Dikkat edersen ben bir şey yazmıyorum. 5-6 aydır aynı iftiraları yapıyor sağda solda. Yazabileceğim birçok şey, atabileceğim yüzlerce resim saatlerce video var ama ben kirletmek istemiyorum bu platformu. Saçma sapan yazmazsa konuya bir problem çıkmayacak.

Ek olarak konu kapanmayacak. 3.5 yıl boyunca açık kaldı bu server, herkesin acı tatlı tecrübeleri oldu. Herkes bu anılarını paylaşabilir, nostaljik bir ortam yaratabiliriz.

• Yaklaşık 1 yıl oynadım, güzeldi ve baya zevk aldım. 2. server açıldığında benim için rubi bitmişti kapanması da malumun ilamı oldu. Kapanmasa iyi olurdu aktif olarak oynamasam bile arada bir girerdim ama kapandığına da üzüldüğümü söyleyemem

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

Yaklaşık 1 yıl oynadım, güzeldi ve baya zevk aldım. 2. server açıldığında benim için rubi bitmişti kapanması da malumun ilamı oldu. Kapanmasa iyi olurdu aktif olarak oynamasam bile arada bir girerdim ama kapandığına da üzüldüğümü söyleyemem

Arada girerdim dedigi de 500 jotun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jotun dediğin 5 dakikalık iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

Yaklaşık 1 yıl oynadım, güzeldi ve baya zevk aldım. 2. server açıldığında benim için rubi bitmişti kapanması da malumun ilamı oldu. Kapanmasa iyi olurdu aktif olarak oynamasam bile arada bir girerdim ama kapandığına da üzüldüğümü söyleyemem

Sen martta hala s1 mi oynuyordun

Evet s2 açıldıktan sonra aktif olarak oynamadım sadece jotun kestim. En baştan s2ye başlayıp aynı şeyleri yapmak zor geldi
  • Zaitan kullanıcısına yanıt
    iyi ki baslamamissin s2ye
    boyle olacagini bilsem ben de s1de kalirdim zamaninda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

iyi ki baslamamissin s2ye
    boyle olacagini bilsem ben de s1de kalirdim zamaninda.
    Ne farkederki s1deki charlarda s2dekilerde gitti. S2dekiler en azından biraz keyif aldı son aylarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Ne farkederki s1deki charlarda s2dekilerde gitti. S2dekiler en azından biraz keyif aldı son aylarda.

Alıntıları Göster
    Orda fulldum ya. Almanlari kesersim ne guzel pvpde
  • Rubinum'un Cenaze Töreni

Eline sağlık güzel olmuş Aeldra kısmında koptum
  • Hudut34 kullanıcısına yanıt
    aynen orası çok iyiydi
  • Yazık oldu server'a güzel server'dı
  • Son günlerden ...
    nasıl kapandı metin2 sitesinde görünüyor hala 105 leveller faln
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

nasıl kapandı metin2 sitesinde görünüyor hala 105 leveller faln
    3.5 yıldır açıktı ama gameforge un müdahalesiyle kapatıldı. Piyasadaki en stabil ve en yüksek online a sahip serverdı. Bu sebepten ismini kendi yeni açtıkları 21 sunucuya koydular.

• Kurban Bayramınızı Kutlarım Rubinum tayfa :)
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.