Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
4
Favori
91.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Magic stone ve legendary cor eventleri dunku magic stone eventi gibiyse ugrasmaya degmez. Dun 4 carla 30-40dk full metin kestin 1 tane magic stone atti

@Maxou Hocam sizce lycani 94te birakip metin farmi mi yapayim yoksa eventte 103-105 falan kasayim mi?

Bi tane de saman kasiyorum suan o da 83 oldu. Event bitene kadar 105 yaparsam cok iyi olur.

Bi de siz carlari generalle mi kasiyorsunuz yoksa normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle yapıyorum hocam geçtim sürgüne amacım direk mape geçmek benim ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaitan kullanıcısına yanıt
    generalle kastim ben 15-20 tane 105lv. lycani elleme 94 kalsin. drop azaliyor cunku. 105lv e kasacaksan şaman kas. nemereye felan 2 bilet vermek zorunda kalmazsin, tek şamanla kesersin.
  • Yeni başladım dmlerle ne almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

ya event npcsinde verilecek itemler yaziyor. tum server toplu verecekmis ben de herkes tek verecek sandim ne varsa pazarlarda topladim. 10000 tane ruh taşı 10000 tane kumaş... 10000 tane istiridye vs.. iyi ki npcye vermemisim

Verince noluyor onu anlamadım ben. En çok veren bi ödülmü alıyor? Benim pazardan 59me istridye çeken sendin demek :D Satamıyordum kaç gündür

@Zaitan Ben tek char kestim bana da 1 tane attı. Ucuzlamasın diye öyle ayarlamışlar herhalde.

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    50 55 e cektim ben istiridyeleri :D
    exp eventi var 168saat. 2 katına cıkıyormus sure event itemlerini npcye verince. ben de şu 50tlik kostumlerden verir sandim.
    az kalsin tek başıma bitirecektim eventi
  • sanırım shop bug var serverde. +9 tiger shield aldim 1kkkya para gitti item gelmedi. gmlerin de umrunda degil açıkcası...
  • dm ile eldiven al bittikçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 30 Nisan 2018; 17:25:17 >
  • Hocam yatıyor benim çar Mapte getirdim dediklerini ama anlam veremedim

• 30dkya girecem oyuna bakariz ozaman. yatmamasinlazim bi ayar cekeriz

• Tamamdır hocam kusura bakma 2 gündür kafanı baya sisirdim ben

• sorun degil girecem birazdan hallederiz

• Sizi bekliyorum inat ettim ama yok beceremedim hocam kırk kez yatırdım şamanda yok bugün bufferleri zengin ettim

• girdim oyundayim
  • Tamamdır yazıyorum şimdi oyundan

• Hala 5-10 metin de bir yatıyorum anlam veremedim ben bu işe
    Edit:Adamın biri dünya direnci yok ondandır vs dedi ama şimşek getirirsen fayda eder dedi bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Hayranı -- 1 Mayıs 2018; 1:12:30 >
  • biyologlarin yok (50 defans ve %10 damage reduction) bilezikte taş basili degil hp absorb veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 1 Mayıs 2018; 1:22:44 >
  • Benim Mapte farm yapmam imkansız sanırım

• biyologlari yapinca olecegini sanmiyorum. ayni itemler var ustumuzde hatta senin kasta ve kalkanda toplam 25 blok fazla. benim can gram inmiyor. buyuk ihtimal biyologlardan. baska aciklamasi yok cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

biyologlari yapinca olecegini sanmiyorum. ayni itemler var ustumuzde hatta senin kasta ve kalkanda toplam 25 blok fazla. benim can gram inmiyor. buyuk ihtimal biyologlardan. baska aciklamasi yok cunku
    Hocam ben uzun seneler önce m2 tr denilen bir pvp serverda oynamıştım tabi o zamanlar ilahi kılıç yapmak bile çok zordu barona geçirmek daha da zordu taşlar pahalıydı bu serverda başlamamı önerir misin emek vermeye değer mi ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.