Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
4
Favori
91.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

105 metin rahat farmlarsin bence. simya al cl4 atakli. hatta kupe bilezik buz direncli al nemere felan dene. sandiklarini actiysan o hesabin bence yeni ac bi tane sandik icerikleri degisti 70 sandigindan 3 parca 30 gunluk kostum atiyor mesela
    90 sandığı hariç açılı.Cl5 ataklı yakutla cl4 pvp grena var.Sırf sandık için yeniden açayımmı cidden? Kostüm zaten günlük oyla halloluyor. Ama lycan diyerek aklımı çeldin. Neden bedensel yazdığımı hatırladım. Lycan yerden yavaş vuruyor diye bosslar için bedenseli öneriyorlardı. Nemere razador vs.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    nemere razador donusup keseceksin. once razadora girecen binekle odaları temizlicen razadora ışınlanınca dönüşeceksin. sonra bu dönüşümle direk nemereye. nemereyi full dönüşüp bitireceksin. dönüşümü bozmadan. sonra dönüşümü bozup catacomg gireceksin. genelde bu üçü 50-65dk sürer. tabi nemere razador için şamanın olması lazım. lycan ile degil tek şamanla girecen 2 bilet gitmesin diye. bossları binek üstünden kesiyorsun zaten. yerden kestiğimi hiç hatırlamıyorum
    aklında nemere razador felan varsa direk şaman aç güç zekalı hiç lycanla uğraşma.
  • quote:

nemere razador donusup keseceksin. once razadora girecen binekle odaları temizlicen razadora ışınlanınca dönüşeceksin. sonra bu dönüşümle direk nemereye. nemereyi full dönüşüp bitireceksin. dönüşümü bozmadan. sonra dönüşümü bozup catacomg gireceksin. genelde bu üçü 50-65dk sürer. tabi nemere razador için şamanın olması lazım. lycan ile degil tek şamanla girecen 2 bilet gitmesin diye. bossları binek üstünden kesiyorsun zaten. yerden kestiğimi hiç hatırlamıyorum
    aklında nemere razador felan varsa direk şaman aç güç zekalı hiç lycanla uğraşma.
    Hmm epey iş var. Şaman her türlü açmam lazım habire ona buna bufflatıyorum

Bakalım muhtemelen üşenir sadece metin keserim. Dediğin gibi karlıysa bana yeter zaten. 94 lvl ideal mi yoksa 90da kalayım mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    94 iyi. biyologlar str veriyor. lee chung gorevini de yap %5 monster veriyor. yeni yuzuk geldi. ring of euphoria miydi neydi adi. metinlere karsi guc veriyor. cok fazla arttirdi benim hasarimi. ondan da alabilirsin

• quote:

94 iyi. biyologlar str veriyor. lee chung gorevini de yap %5 monster veriyor. yeni yuzuk geldi. ring of euphoria miydi neydi adi. metinlere karsi guc veriyor. cok fazla arttirdi benim hasarimi. ondan da alabilirsin
    Tamamdır evet o le chung muhabbetini hatırladım sen diyince. 90 92 94 tüm bioları str seçebiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Tamamdır evet o le chung muhabbetini hatırladım sen diyince. 90 92 94 tüm bioları str seçebiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    aynen str veren ne varsa seçecen.

http://wiki.rubinum.biz/index.php?title=Liste_der_Quests

• Ben de yeni başladim.. 93 lycan yaptim itemler ortalama sayilir. Simdilik cata + ejder falan yapiyorum. 94 olup gorevleri yapayim ve 105 metin farmina baslayayim, iyi para var gibi. Ama dusen itemlerin hepsini tek tek satmak biraz ugrastirir gibi duruyor.

Bu arada forumdan oynayan cok kisi var mi? Lonca falan varsa gelebilirim.

• Zaitan kullanıcısına yanıt
    razador+nemere+catacoumb farmindan bıkanlara daha karli bir alternatif. evet satmak biraz zaman alıyor
    ben uzun zamandir oynuyorum daha 1 kere ejder yapmadim. millet scriptle kapiyor hep
    ek olarak forumda oynayanlarin loncasi yok diye biliyorum. acilirsa ben de gelirim
  • Hocam normalde düz vuruşu 17 k atan karakter yattı exp kasarken sonrasında kalkıp skilleri zekalı açmama rağmen şimdi düz 9 kritik 17 atıyor durduk yere oldu ve aynı iremler vs hiçbir değişiklik yok bufflar da tamam daha önce başına geldi mi böyle bir şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa duyuyorum boyle bisey. acaba kritik vermeyi mi unuttun

edit: senle konustugumuzda 40 kusur leveldin. simdi 80e yakastin diye tahmin ediyorum. hasarinin 2-3k arttigini varsayarsak olmasi gerekenin tam yarisi. buyuk ihtimal samanla kritik vermedin ve itemlerinde kritik yok diye tahmin ediyorum.

edit2: duz 17 atiyorum mu yazdin bufladiktan sonra. tam idrak edemedim. gece gece kafa durdu benim sabaha bi daha okuyup yazicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 30 Nisan 2018; 4:55:46 >
  • Hocam buff almadim da daha şimdi 77 levelim işte eskiden düz 17 atıyordu şimdi düz 9 atıyor buff o kadar etki etmiyodu ki yada ediyor muydu
    Edit:Yok hocam eskiden her şey tam düz 17 k atıyordu şimdi şaman buff eksik hepsi açık Buffer bulamadım 9 k falan atıyor düz kritik 17 k atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Hayranı -- 30 Nisan 2018; 5:5:49 >
  • quote:

razador+nemere+catacoumb farmindan bıkanlara daha karli bir alternatif. evet satmak biraz zaman alıyor
    ben uzun zamandir oynuyorum daha 1 kere ejder yapmadim. millet scriptle kapiyor hep
    ek olarak forumda oynayanlarin loncasi yok diye biliyorum. acilirsa ben de gelirim
    Hangi bayraksın? Ben bi arkadaşla eski loncadan devam ediyorum. İsteyen gelebilir.

@Zaitan

17k düz metne değil dimi. Ben crili 17 vuruyorum metne tabi sandıktan çıkan şeyler yok

@sjsj9212

• Mavi bayragim.

Nicklerinizi yazabilir misiniz oyundan ekleyelim birbirmizi. Benim nick: Lupus_Dei

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaitan -- 30 Nisan 2018; 11:5:44 >
  • Zaitan kullanıcısına yanıt
    SpaceX (94Lv. Lycan 105Metin Farmı)
    KingsNeverDie (105Lv. Şaman Nemere+Razador+Catacomb Farmı)

daha 15 tane var ama aktif kullandiklarim bunlar
    @Zaitan

168 saatlik %100 exp eventi başladi az once tam kasmalık simdi
    @sjsj9212

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 30 Nisan 2018; 12:35:55 >
  • Aynen etkinlik bombalıyorlar şuan. Eazy görevi devretti.

Nickim AlpKhan. Hepimiz maviyiz madem gelin birleşelim. Meleye adam gerekecek deniyor.

@Zaitan

Monday 30th April 2018

18:00 - 19:00 - Chance for Legendary Cor (Metin Stones Lv. 40+)

20:00 - 21:00 - Moonlight Chest (all Monsters)

Tuesday 1st May 2018

16:00 - 17:00 - Holiday Chest (All Metin Stones)

18:00 - 19:00 - Chance for Magic Stone (Metin Stones Lv. 40+)

20:00 - 21:00 - +50% Pet-EXP

Wednesday 2nd May 2018

16:00 - 17:00 - New Moon Chest (All Monsters)

18:00 - 19:00 - Double Boss loot

20:00 - OX-Event

Thursday 3rd May 2018

16:00 - 17:00 - Sunlight Chest (All Monsters)

18:00 - 19:00 - Double Metin loot

20:00 - 21:00 - +50% Pet-EXP

Friday 4th May 2018

16:00 - 17:00 - Double Metin loot

18:00 - 19:00 - Sunlight Chest (All Monsters)

Saturday 5th May 2018

16:00 - 17:00 - Moonlight Chest (all Monsters) & Holiday Chest (All Metin Stones)

18:00 - 19:00 - Chance for Magic Stone & Legendary Cor (Metin Stones Lv. 40+)

20:00 - 21:00 - Double Metin loot

Sunday 6th May 2018

16:00 - 17:00 - Double Boos loot

18:00 - 19:00 - New Moon Chest (All Monsters)

• Hocam 168 saatse süper be akşama saat 11 den itibaren kasmayı düşünüyorum anca müsait olucam 5-6 saat falan kasabilirsem çarı şuan 78 tecrübe yüzüğü ve event ile ne kadar olur bilemedim ama baya kasılır sanırım çar birde Mapte yatarım sanırım ben hocam emin olamadım çok vurur gibi geliyorlar itemler fena değil ama tırt kalmasın mape göre

@AlpKhanate aynen hocam düz o civarlarda atıyorum ama dün akşam dediğim gibi oldu saçma geldi bende de çok bişey yok aslında düşük levelden sıkıldım kasayım artık yeter dedim para kasılmıyor fazla çünkü
    Edit2:Hocam denedim yüzükler mutluluk takılı iken 19 k düz atıyorum metin yüzüğü ile 20-21 k yi geçer level kasıyorum kizilda metin kese kese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Hayranı -- 30 Nisan 2018; 13:19:1 >

• yok rahat kesersin 105 metinleri tek gereken hp absorbe zirha ve bilezige.
    bi de pence kostumune 3 canavar 12 str getir
  • Devam ediyorum şuan hocam konu da hareketlendi sanki 22 k atarak kizilda bı yandan farm bir yandan exp kasıyorum 82 oldum az kaldı 90 a

• ya event npcsinde verilecek itemler yaziyor. tum server toplu verecekmis ben de herkes tek verecek sandim ne varsa pazarlarda topladim. 10000 tane ruh taşı 10000 tane kumaş... 10000 tane istiridye vs.. iyi ki npcye vermemisim

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69F3BB092 -- 30 Nisan 2018; 15:34:0 >

• direk 90 olmaksa amaç surgune git daha iyi gelir exp.
    1. kat sona ışınlan ilerki odalara bak en çok slot dolu olan odalarda kasıl.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.