Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
4
Favori
91.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berat0600

Doğru diyorsun da burada sohbet muhabbet güzel oluyordu. Womdaki lonca falan baya iyiydi. Ben Türklerden uzak kaldım baya. Çoğu ya dileniyor ya da ucuza item alınır yazıp milleti kazıklamaya çalışıyor pek muhabbeti olan biri yok gibi.

Alıntıları Göster
    Dhnin popülaritesi yıldan yıla azalıyor. Eskiden googledan birşey aratınca dhde ilgili konu çıkardı. O olay artık pek yok. Ama yinede hala ara ara foruma, konulara bakan ciddi bir kitle var bunu da görüntülemelerden anlıyorum. Server 2 açılmadan önce 21k idi konunun izlenmesi. Şuan 40.5k. Yani 3.5-4 ay gibi bir sürede 2ye katlamış. O yüzden herkesi paylaşım yapmaya davet ediyorum. Bakıp çıkanlar 1 er foto bile atsa daha keyfili bir ortam olur. Ben başlatayım

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2)

Şuda Lonca Bölgesinin görünümü servera başlamayı düşünen, dolu mu diye merak edenler içinhttps://gyazo.com/e68cb8ac8f0ba749154f8fc56b9a9736

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Benden de gelsin bir fotoğraf o zaman. Vizeler yüzünden oynayamadım pek ama bu hafta içleri fullerim diye düşünüyorum en azından. Turmalinlere perma taş eklesem mi yoksa manuya mı biriktirsem pet mi alsam kararsız kaldım var mı önerisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berat0600 -- 14 Nisan 2019; 17:42:51 >
  • quote:

Benden de gelsin bir fotoğraf o zaman. Vizeler yüzünden oynayamadım pek ama bu hafta içleri fullerim diye düşünüyorum en azından. Turmalinlere perma taş eklesem mi yoksa manuya mı biriktirsem pet mi alsam kararsız kaldım var mı önerisi olan?

Manudansa bi tane mountskin al bence koşturursun :D . Permalarıda yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Server 1 de full+full çarı bırakıp 2'ye geçtim bi savaşçı yaptım 103 Lv nemere razador dönüyorum şuan çok rahat ama aklım sura da kaldı suranın ve savaşçının hasar farkı ne durum da ? Olmadı sura açacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Emreisback

Server 1 de full+full çarı bırakıp 2'ye geçtim bi savaşçı yaptım 103 Lv nemere razador dönüyorum şuan çok rahat ama aklım sura da kaldı suranın ve savaşçının hasar farkı ne durum da ? Olmadı sura açacağım
    Savaşçı daha fazla vuruyor bariz olarak. Bunu düşünerek aç. Bir sura olarak söylüyorum bunu.

Hadi ya ? Paskalya için sura kasıyordum bende 2 tane
  • quote:

Hadi ya ? Paskalya için sura kasıyordum bende 2 tane
    Valla biraz daha az vurur ama kafaya takmazsan sorun olmaz. Ben hem pvm hem pvp diye surayım.

• Arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim.5 ay önce 6 senenin ardından metin2 hayatıma rubinum server 2 ile dönmüştüm ama 103 Lv hesabım itemleri ile ban yedi maalesef.Tekrar başlamayı düşünüyorum bana yardımcı olabilecek var mıdır ? 0'dan başlamak gerçekten zor oluyor hesap iyi duruma gelince geri verebilirim yada ödeyebilirim.Piyasanın en iyi olan serverlerinden biri çünkü bu server başka serverde oynamak istemem.
  • Hocam çok kararsız kaldım ya 10t var. 58k atıyorum metinlere nemere razadora metinli binek petle 21k atiyorum canavarlıyla 25-26 falan. Şimdi bu paraya binek kostümü almak mantıksız geldi çünkü paskalya eventi başlıyor hasarım az olabilir hasara mı yatırsam parayı? Ama binek kostümü de hızıyla baya değiştirir işleri çözemedim ne yapsam 10t yapmak 2 günümü aldığı için çok düşünüyorum .
  • quote:

Hocam çok kararsız kaldım ya 10t var. 58k atıyorum metinlere nemere razadora metinli binek petle 21k atiyorum canavarlıyla 25-26 falan. Şimdi bu paraya binek kostümü almak mantıksız geldi çünkü paskalya eventi başlıyor hasarım az olabilir hasara mı yatırsam parayı? Ama binek kostümü de hızıyla baya değiştirir işleri çözemedim ne yapsam 10t yapmak 2 günümü aldığı için çok düşünüyorum .
    Hasara yatır evet perma at.

Event birkaç güne başlayacak bilmeyenlere
    https://board.rubinum.biz/index.php?thread/18631-event-easter-2019/

• Hocam merhaba hesabımı 105 level yaptım fakat sıkıntılarım mevcut bi yardım ederseniz sevinirim.

İtemlerim :

+9 Kin kılıcı ( 52 ort, +8 güç, +5 kritik, +5 yarı insan)
    +9 Mavi Çelik ( Max hp 2000, +50 saldırı değeri, %10 hasar hp absorbe, çift el ve bıçak savunma )
    +9 Usta savaşçı kaskı ( 20 ölümsüz, 8 saldırı hızı, 20 şeytan, 10 yarı, 5 zehirleme şansı )
    +9 Titan kalkan ( Sersemlik, 12 güç, ölümsüz 20, yakın dövüş bloklama 15, %10 2 kat yang )
    +9 Ruh kristali bilekliği ( 2000 hp, 10 yarı, 20 şeytan ve ölümsüz, %10 hasar hp absorbe )
    +9 Ruh kristali kolyesi ( 2000 hp, 10 kritik, 10 delici )
    +9 Ruh kristali küpesi ( zehre karşı koyma %5, 10 yarı, 10 oka karşı koruma, 20 şeytan )
    +9 Anka ayakkabı ( 2000hp, 10 kritik, 10 delici )
    Kemer olarak +9 Soul belt var.

Silah kostümün de 10 metin, 12 güç, 10 kritik var.
    Zırh kostümün de 2000 hp, 10 metin, 5 dünya direnci var.
    Saç da Hp üretimi %20, 8 saldırı hızı, 10 metin var.

Komple gaya seti var ( Gaya War Boar / Gaya lulli / Gaya lolli / Gaya-Ewerial Seal
    Hesap evli Sevgi kolyesi ve sevgi küpesi takılı.

Biyolog yapılı. Ek olarak 92 ve 94 görevi yapıldı çift STR alındı.
    Hava kılıcı P + Öfke P.

Bu şekilde metine damagesi 31-32K.
    Simya hiç yok + kuşak yok + talisman yok.

Benim bu şekilde bu kadar az damage atmam normal mi? Bu damageyi 100Klara nasıl çıkarırım hocam?

Şimdiden teşekkür ederim.

Edit : Metin2nin 1-99 zamanlarından kalma olduğum için bu yeni sistemleri çok iyi bilmiyorum. Detaylı bir açıklama olursa çok mutlu olurum.
    İyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio Da Firenze -- 19 Nisan 2019; 17:48:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Da Firenze

Hocam merhaba hesabımı 105 level yaptım fakat sıkıntılarım mevcut bi yardım ederseniz sevinirim.

İtemlerim :

+9 Kin kılıcı ( 52 ort, +8 güç, +5 kritik, +5 yarı insan)
    +9 Mavi Çelik ( Max hp 2000, +50 saldırı değeri, %10 hasar hp absorbe, çift el ve bıçak savunma )
    +9 Usta savaşçı kaskı ( 20 ölümsüz, 8 saldırı hızı, 20 şeytan, 10 yarı, 5 zehirleme şansı )
    +9 Titan kalkan ( Sersemlik, 12 güç, ölümsüz 20, yakın dövüş bloklama 15, %10 2 kat yang )
    +9 Ruh kristali bilekliği ( 2000 hp, 10 yarı, 20 şeytan ve ölümsüz, %10 hasar hp absorbe )
    +9 Ruh kristali kolyesi ( 2000 hp, 10 kritik, 10 delici )
    +9 Ruh kristali küpesi ( zehre karşı koyma %5, 10 yarı, 10 oka karşı koruma, 20 şeytan )
    +9 Anka ayakkabı ( 2000hp, 10 kritik, 10 delici )
    Kemer olarak +9 Soul belt var.

Silah kostümün de 10 metin, 12 güç, 10 kritik var.
    Zırh kostümün de 2000 hp, 10 metin, 5 dünya direnci var.
    Saç da Hp üretimi %20, 8 saldırı hızı, 10 metin var.

Komple gaya seti var ( Gaya War Boar / Gaya lulli / Gaya lolli / Gaya-Ewerial Seal
    Hesap evli Sevgi kolyesi ve sevgi küpesi takılı.

Biyolog yapılı. Ek olarak 92 ve 94 görevi yapıldı çift STR alındı.
    Hava kılıcı P + Öfke P.

Bu şekilde metine damagesi 31-32K.
    Simya hiç yok + kuşak yok + talisman yok.

Benim bu şekilde bu kadar az damage atmam normal mi? Bu damageyi 100Klara nasıl çıkarırım hocam?

Şimdiden teşekkür ederim.

Edit : Metin2nin 1-99 zamanlarından kalma olduğum için bu yeni sistemleri çok iyi bilmiyorum. Detaylı bir açıklama olursa çok mutlu olurum.
    İyi forumlar dilerim.
    Bu itemlerle normal tabi.
    Turmalinler, simya kuşak, binek pet, meley kostümü vs vs çok şey var sırayla yaparsın.

• Üstteki arkadaş ile ayni durumdayım ek olarak;
    Full Simya
    11 Emiş kuşak
    Turmalin kemer +8
    20 yaratık binek
    20 yaratık pet
    Talisman 10 metin 10 boss
    El kostümü 10 boss 10 metin 12 Str
    Kask kostüm 10 metin 10 boss saldırı hızı
    Zırh kostümü 10 boss 10 metin 2k hp
    Evli değil
    Oyunun verdiği yüzükler var
    Küçük Ejder 40lv 6.6 hp 6.6 sef +0.5 2 skill var

39k hasar atıyorum. Açıkçası s1 deki lycan'ım daha kötü durumda iken daha çok vuruyordu

Bu arada bundan sonra ne yapmalıyım ? 10t para var Rabbit almayi düşünüyorum çok yavaş kalıyor binek şuan yada direk Turmalin küpe alma planım var veya 25 emiş kuşak da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreisback -- 22 Nisan 2019; 19:18:22 >
  • quote:

Üstteki arkadaş ile ayni durumdayım ek olarak;
    Full Simya
    11 Emiş kuşak
    Turmalin kemer +8
    20 yaratık binek
    20 yaratık pet
    Talisman 10 metin 10 boss
    El kostümü 10 boss 10 metin 12 Str
    Kask kostüm 10 metin 10 boss saldırı hızı
    Zırh kostümü 10 boss 10 metin 2k hp
    Evli değil
    Oyunun verdiği yüzükler var
    Küçük Ejder 40lv 6.6 hp 6.6 sef +0.5 2 skill var

39k hasar atıyorum. Açıkçası s1 deki lycan'ım daha kötü durumda iken daha çok vuruyordu

Bu arada bundan sonra ne yapmalıyım ? 10t para var Rabbit almayi düşünüyorum çok yavaş kalıyor binek şuan yada direk Turmalin küpe alma planım var veya 25 emiş kuşak da olabilir.
    Aynen tavşan, civciv, leopar bir tane mountskin alıp hızlanabilirsin. Civciv biraz yavaş söylemiş olayım

• Hiç oynayan kalmamış galiba:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Hiç oynayan kalmamış galiba:)
    Hergün oynuyoruz diye mi yazalım :) oyundayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

Hergün oynuyoruz diye mi yazalım :) oyundayız

Alıntıları Göster
    Aynen
  • Piyasada doğru düzgün bir server kalmayışından ve Rubinuma olan özlemim arttığından dolayı buraya başlama kararı aldım

Şöyle eskilerden bir mixtape bırakalım

Rubinum2 MixTape ᴴᴰ #1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCody -- 18 Mayıs 2019; 18:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCody

Piyasada doğru düzgün bir server kalmayışından ve Rubinuma olan özlemim arttığından dolayı buraya başlama kararı aldım

Şöyle eskilerden bir mixtape bırakalım

Rubinum2 MixTape ᴴᴰ #1
    Dönüyorsun dolaşıyorsun geri geliyorsun

Bu sefer kalıyorum daha dolaşmak yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCody -- 18 Mayıs 2019; 22:58:3 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.