Şimdi Ara

Rubinum Metin2 Ana Konu (SERVER GERİ AÇILDI vol2) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
4
Favori
91.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hudut34

Sarı bayrak saat 02 suları Rubinumda pvp keyfi Single playerden bozma privatelerden sonra iyi geliyor insana böyle şeyler

Sonradan daha da coştu savaş, 3 krallık savaşına döndü. İyice bu fulleyip araya girmek lazım

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    aynen :) Türk tarafı sonradan açıldı
  • 1-2 yıl aradan sonra başladım ama oyunun başında para kasmak çok zor duruyor. Skilleri g yapabilmek için bile para yapamadım daha var mı bi taktiği falan bu işin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berat0600

1-2 yıl aradan sonra başladım ama oyunun başında para kasmak çok zor duruyor. Skilleri g yapabilmek için bile para yapamadım daha var mı bi taktiği falan bu işin?
    G yapmak için metin kesmen lazım. G kolay , p biraz para tutar. 1 2 yıl önceye göre çok kolay başlangıç. Ileriside daha kolay aynı şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar baslıyim mi ne dersınız? Dh loncası tarzi bişey var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Arkadaşlar baslıyim mi ne dersınız? Dh loncası tarzi bişey var mı ?
    Başlayabilirsin tabiki, bizim loncamız var ama 105 üstü. Oyunun zaten çoğu türk zorluk çekmezsin.

• bu rubinumun sitesine bir çözüm arıyorum ama yok. hesabıma vote oy kullanmak için giriyorum sürekli login failed. bıktım artık ya site hem çok ağır hemde sürekli hata veriyor. neredeyse tüm tarayıcılardan denedim. bir yolu var mı bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentiles74

bu rubinumun sitesine bir çözüm arıyorum ama yok. hesabıma vote oy kullanmak için giriyorum sürekli login failed. bıktım artık ya site hem çok ağır hemde sürekli hata veriyor. neredeyse tüm tarayıcılardan denedim. bir yolu var mı bunun?
    Türk telekom kullananlarda oluyor o, düzelecek diye biliyorum. Mobil internetle deneyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

G yapmak için metin kesmen lazım. G kolay , p biraz para tutar. 1 2 yıl önceye göre çok kolay başlangıç. Ileriside daha kolay aynı şekilde

Alıntıları Göster
    Aynen sonradan fark ettim şu orc maze falan filan hiç bilmiyordum. 700-800m para oldu ne alsam pek bilmiyorum ama para yapılıyormuş en azından.
  • quote:

Aynen sonradan fark ettim şu orc maze falan filan hiç bilmiyordum. 700-800m para oldu ne alsam pek bilmiyorum ama para yapılıyormuş en azından.

Alıntıları Göster
    İlk mesajda sırayla alman gereken şeyleri yazdım, o yolu izleyebilirsin.
  • quote:

İlk mesajda sırayla alman gereken şeyleri yazdım, o yolu izleyebilirsin.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ettim yardım için. Çok soru soruyor gibi hissediyorum ama 90 map için kaç k atmam gerekiyor? Şu an 18-19 civarı atıyorum.
  • quote:

Teşekkür ettim yardım için. Çok soru soruyor gibi hissediyorum ama 90 map için kaç k atmam gerekiyor? Şu an 18-19 civarı atıyorum.

Alıntıları Göster
    Yeter aslında ama biraz yavaş kesersin.
  • simya ve kurtadam var mı? ayrıca lv kasmak ne kadar kolay wom2 gibi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

simya ve kurtadam var mı? ayrıca lv kasmak ne kadar kolay wom2 gibi mi ?
    Simya var, kurtadam server1de var server 2de yok. Wom2 gibi binlerce euro veya senelerce farm yapmanı gerektiren bir server değil. Max birkaç aya fullüyor insanlar. Az oynarsan daha uzun tabiki. Wom2 ye göre çok çok kolay yani. En önemlisi efsun nesnesi nesne markette değil

• Hala oynayan var mı bilmiyorum. Neyse oyun sardı beni sonunda emeğimin karşılığını aldığım bir server buldum yalnız şu son event piyasayı batırdı baya beni üzdü biraz.
  • quote:

Hala oynayan var mı bilmiyorum. Neyse oyun sardı beni sonunda emeğimin karşılığını aldığım bir server buldum yalnız şu son event piyasayı batırdı baya beni üzdü biraz.
    Var da konuya yazmıyor herkes, bu event çok etkili bir event değil, neyin fiyatı değiştiki. Paskalya gelecek sen o zaman gör.
  • quote:

Var da konuya yazmıyor herkes, bu event çok etkili bir event değil, neyin fiyatı değiştiki. Paskalya gelecek sen o zaman gör.

Alıntıları Göster
    Ben metin farmı yapıyordum genelde kutsama efsun nesnesi tec yüzüğü falan düştü biraz. Neyse şimdi 100e kastım razador yapıyorum paskalyaya kadar para biriktireyim o zaman.
  • quote:

Ben metin farmı yapıyordum genelde kutsama efsun nesnesi tec yüzüğü falan düştü biraz. Neyse şimdi 100e kastım razador yapıyorum paskalyaya kadar para biriktireyim o zaman.

Alıntıları Göster
    Yani paskalyaya kadar geliştirin charınızı. Birden fazla char yönetebiliyorsanız yan charlarıda biraz geliştirin.

• quote:

Hala oynayan var mı bilmiyorum. Neyse oyun sardı beni sonunda emeğimin karşılığını aldığım bir server buldum yalnız şu son event piyasayı batırdı baya beni üzdü biraz.
    Donanımhaberi kim takar kardeşim kimse yok buralarda,yoksa oynayan çok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

Donanımhaberi kim takar kardeşim kimse yok buralarda,yoksa oynayan çok :)

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun da burada sohbet muhabbet güzel oluyordu. Womdaki lonca falan baya iyiydi. Ben Türklerden uzak kaldım baya. Çoğu ya dileniyor ya da ucuza item alınır yazıp milleti kazıklamaya çalışıyor pek muhabbeti olan biri yok gibi.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.