Şimdi Ara

Ruandadan hristiyan afrikalılar geleceğmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • tövbe bismillah. izbandut gibi hristiyan adamlar geliyor. rekabet iyice kızışıyor biz erkekler için


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Ruandalılar gelmiyor İngiltere'nin Ruanda'ya şutladığı afgan paki hint ıvır zıvır çer çöp gelecek eğer gelirse.


  Bazıları İngiltere gönderemeyecek diyor ama bilmiyorum yeni bir mevzu olduğu için WEF bir şey dememiş.


  Rekabet konusuna gelince Türkler zaten finito da sermayeye yakın kürtler için sanayiyi ele geçiren sığınmacılar sıkıntı oluşturacak.Türkleri konuşmaya gerek yok şanslıysa 1 lokma ekmek bulur ya da bir tane keko gelir 90 cm döner bıçağını saplar.İş olarak da ya araplara garsonluk yapar ya mağazada tezgahtarlık ya da kurye olur arabın dükkanına ya da global sermayeye.


  Ya şu beni çıldırtıyor adam kalkmış kabilesinden gelmiş özgürlüğü için emperyalizme kafa tutmuş Türk kadının çocuğunu zenciler çatara patara elden geçiriyor ve herkes razı bu duruma.Ya arkadaşım eskiden Türk bile bir kızın elini tutamazdı mahallede ne oldu nasıl bu kadar hızlı değişti?


  Türkleri Anadolu'dan gönderme planı maalesef tuttu.Ama bunu göç yoluyla değil oldukları yerde bitirme olarak başardılar.Hala uyanamadılar aziz yıldırım ali koç tartışıyorlar bıktım artık ya her şeyden


  Ali Koç Atatürkçüyüm Cumhuriyetçiyim diye gezer ama Sevr Antlaşmasını yazan Chatham House ile yuvarlak masa toplantısı yapar.  www.koc.com.tr
  Koç Holding | Chatham House - Koç Holding Yuvarlak Masa Toplantısı'nın Dördüncüsü İstanbul'da Gerçekleştirildi
  https://www.koc.com.tr/medya-merkezi/haberler/2023/chatham-house-koc-holding-yuvarlak-masa-toplantisinin-dorduncusu-gerceklesti

  Bir milletin sermayesi yerli ve milli olmalı.Yabancı işçilerin ucuza çalıştığı bir Yahudi yalanıdır.Madem bu kadar ucuz Yahudiler niye sınırlarını açmadı?


  Ama bizim her şeye tuzlukla koşan "elit" sermayemiz Türk işçilerini çıkarıp daha fazla paraya Sri Lankadan Hindistandan Senegalden adam topluyor.


  Çünkü bunları yapmalarını söyleyen WEF var.Politik doğruculuk mevzusunun birden patlamasının sebebi WEF ve Black Rock'un dudak uçuklatan seviyede fonlaması bazı yerleri.


  @hamza5806 @pskillercheto @_Zer0_

 • İngiltere biliyor işini

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.