Şimdi Ara

rtx2060 yeterlimidir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sezer.E

Oyun balon değil. Şunu söyliyim iade edenlerde duysun. Oyun 3 ay sonra lan iyimiş diyeceksiniz 8 ay sonra ise 249 dan almış iade etmiştik şimdi 500 tl satan varmı alayım denilecek. 1 yıl sonra oyuna tapılacak. Ön görüm bu demedi demeyin. Oyun yarım çıkmış bir çok yerinde belli. Hatta çok güzel olacak şeylerin izleri var oyunda.
    Baak hatalari dişarda tutuyorum oyun beklenikdiği gibi devrim yaratacak hicbir sey eklememiş o yuzden 1 yil sonra falan tapilmiyacak al ssi gor 1 yil sonra
  • DangerKo0 kullanıcısına yanıt

Süper dediğin biraz daha saat hızları arttırılmış modeli çok Fps farkettirmez. Ben 2060 kullanmıyorum 2080Ti.

Söylediklerinizden herhangi birini alabilirsiniz. Benim düşüncem en az 2-3 sene götürür diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reception47 kullanıcısına yanıt
    aynen bütçem buna yetiyor hadi diyelim bozulmadı sizin fikrinizce msi rtx 2060 super gaming x kaç yıl götürür (Sizin fikrinizce) orta ve ya düşük ayarlarda oynarim pubg gibi oyunda ultra grafiklerde 90-115 fps veriyorsa bence 2 3 yıl felan high ultra ayarlarda oynatır daha sonra orta ve düşük e çekerim sizce?
  • Reception47 kullanıcısına yanıt
    aynen dediğin doğru amma bir kısmıda yanlış nedenmi MESELA gtav oyununda bu gun 150-100 alıyorsun ve güncelleme ile gelen düzeltmelerle üzerine koyulmalarla(yükseltilmelerle) 145 fps felan duşebiliyor bu kartı çok küçümseyenler var gtav gibi oyunda ULTRA ayarlarda (1080p) 135-100 arası fps veriyor ve buda kalitesinin bir kanıtı rtx teklonojisinden bahsetmiyorum bile dlss teklonojisi felanda kendisini diger kartlardan daha iyi ve kral yapiyor 1080p performansı zaten çok iyi bunu alıp 1080p orta ayarlarda 5 6 yil kullanip calisip o zamanin en iyi kartlari ile degistiririm su anda çalışmıyorum ve param buna yetiyor 6 yıla kim öldü kim kaldı. yani diyeceğim o ki 2000 serisi ölmedi ve 6,7 sene devam edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DangerKo0 -- 29 Aralık 2020; 19:51:52 >
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    güzel diyorsunda kardeşim 1 ben Azeriyim Azerbeycanda yaşıyorum türkiyeden almam imkansız 3060ti ile 10400f darboğaz yapabilir daha üst almak lazım 3 benim sistemle karşılaştırırsak 2060 super 10% performans yok bile 9,5 k gelse bunun monitoru var ekipmani varr ohhooo benim sistemde hepsi var bu sistemi alirsan 166hz ve ya 240 hz monitor alman lazimki fps gore bilesin buda çok pahalı o bataklığa girilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DangerKo0 -- 29 Aralık 2020; 20:0:38 >

Stok bitmiş zaten. 2 gündür satılıyor idi..kaldırdım o sebeble.

Azerbaycan da olduğunu nereden bileyim. :) 8900 tl ye geliyor idi.

8500 tl ye yakın para harcayacaksınız 2060lı sistem i burada topladığınızda.

3060ti= 2080s.

Yani 5 10 fps den fazlası elinize geçecek.

Orada fiyatlar daha uygun olur.

• Eğer kartı alacaksanız 2 ay bekleyin derim. 6 7 yıl götürmez o kart Hocam.

Cp77 çıktı 2000 serisini pert etti ciddi anlamda. Yeni oyunlar daha ağır olacak. Bu hep böyle. 2.3 aya 4 bin tl ye 3060ti veya 5000tl ye 3070 alırsanız daha iyi olabilir

yok knk 10400f i degismek lazim darbogaz yapar bunun monitoru var en az 166hz olmasi lazim rami var ekipmanları var 13k 14k gelir monitor pahali

400 lira fark olacaktı..

Yeni oyunlarda darboğaz olmaz eskilerde küçük bir darboğaz olurdu.

5 6 sene hedefi 3060ti ile olur

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    knk zaten 5,6 ay sonra alacam simdiden arastirma yapiyordum ha dedigin gibi olur fiyati duserse alirim ki o Azerbeycanda zor bunun islemcisini ramini monitorunu felan yukseltmek lazım bunlar para para
    bakalım 5 6 ay sonra alacagim o zamanda Azerbeycanda fiyati duserse kii oda zor alirim dedigim gibi bunun islemcisi ramı monitorunu yukseltmek var bunlarinda hepsi paraa
  • Bu işler insan ömrü gibidir ortalama bir insan 60 yıl yaşar ama bazen 100 yıl yaşayan oluyor yada 10 20 yaşında ölen oluyor bunu bilemezsin hayatını nasıl kullandığına bağlı ekran kartının ikide bir ultra ayarlarda strese sokarsan kartı depresyona girer bir daha çıkaramazsın sonra :D ama coil whine sesinden muzdarip Olcan gibime geliyor hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerKo0

knk zaten 5,6 ay sonra alacam simdiden arastirma yapiyordum ha dedigin gibi olur fiyati duserse alirim ki o Azerbeycanda zor bunun islemcisini ramini monitorunu felan yukseltmek lazım bunlar para para

Amazon USA Azerbaycana gönderin yapıyors gayet kolay.

Yapmıyorsa zor.

Ekran Samsung chg70 27 tavsiye ederim. Ben çok memnunum

• Lion_Army kullanıcısına yanıt

Hocam buyur 2 video birinde fps ve oyun ayarları birinde fps ve sistem bilgileri.

Ayrıca iç mekan 75 fps felan.

• Sezer.E kullanıcısına yanıt

Emeğine sağlık hocam güzel değerler...

Ben Digital Foundry'nin paylaştığı optimize ayarlar ile oynuyorum.

Ray Tracing çok farkettiriyor ve video'da ulta ile Medium arasında çok fark olmadığını söylüyorlar, o yüzden Medium ayarda DLSS'de 2k için Dengeli(Balanced) ayarını öneriyorlar.

Yamalar gelmeden önce bende bütün ayarlar sonda Motion blur hariç 45-60 Fps alıyordum. Video'da ki ayarlardan sonra akıcı bir şekilde 80Fps oynuyorum.

Siz ultra söyleyince bende bütün ayarlar zannettim ona şaşırdım demek. Ama kendinize göre çok güzel ayarlar bulmuşsunuz ve 60 Fps oynuyorsunuz çok iyi.

Konu amacında sapmadan 2060 alcak olan arkadaşa da çok güzel bir bilgi olmuş bu emeğiniz, Tekrar emeğinize sağlık uğraşınız için, Teşekkürler.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt

Ben teşşekür ederim hocam.

Ben deneye yanıla deneye yanıla buldum.

Net biçimde RT orta ayarlardan daha iyi bu ayarlarda alıyorum. RT açınca Ekstra performans moduna alınca iyice batıyor.

Birde ben Moiton Blurdan nefret ettigim için her oyunda ilk onu kapatırım. Gözlerimi çok yoruyor kusasım geliyor MB de.

Ayrıca sormak istiyorum Ghosting olayını çözdünmü oyunda saçma sapan bir ghosting var. mesela arabada hızlı gidince tekerlekler 8 oluyor bildigin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.