Şimdi Ara

Rtx 3080 komple sistem 29 bin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
4.502
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.gaming.gen.tr/urun/65657/cagatay-akman-gg-intel-i7-11700k-asus-tuf-rtx-3080-oc-10gb-16gb-ram-1-tb-ssd-gaming-bilgisaya/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcpdrnc -- 13 Mayıs 2021; 18:44:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Sadece ekran kartı piyasasa 27k ,alıp ekran kartını sarı sitede satılsa kalan parçalar kar olur.Anlattığım gibi bir şey yapmak mümkün mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tufanvolkan99 T kullanıcısına yanıt
    Tabiki mümkün.

• Sepete eklenemiyor.

• Büyük ihtimal % den fiyat hatası yaptılar yoksa mükemmel fiyat imkanı olan kaçırmasın alabiliyorsa

• Fiyat doğru. Geçen 26-27.000 falandı bu sistem yanılmıyorsam.

• Sepete eklenememesine değil siteye girilebilir olmasına bile şaşırdım. Bu fiyata koy yıkarlar o siteyi.

• therkut kullanıcısına yanıt
    Sari sitede bir sürü ilan var elemanın biri 23 binden ilana koymuş kartı hala duruyor. Ben artık bu kartların eskisi kadar satıldıgını düşünmüyorum.
  • Sarı sitede 21 22ye çok kart satılıyor. Rog strix diye atlayıp almayın bence.

• 25'e aynı gün satarsınız, zorlarsanız üstü de olabilir belki.

• Yd stoklara alarm kurun, tetikte olun 15e falan alırsınız bu kartı illa al sat yapcam diyorsanız burdan da kâr çıkarda şuan sari sitede 2.el pc parçalarında yığılma var diğer parçaları satmak zor olur

• rcpdrnc kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, çünkü mining işinin sonu yavaş yavaş gelmeye başladı. Zaten bu miningcilerin gruplarına/sayfalarına bakarsanız tüm riglerini sattıklarını görebilirsiniz.

Hemen bitmeyecek bu tabi ama yavaş yavaş bitecek. O yüzden 3080 gibi bi kartı sarı sitede 25bin e falan satamayabilirsiniz.

• crawlers kullanıcısına yanıt
    Ben kendime kullanmak için sistem bakıyorum, yani alsam satmicam ama tam ben alirim peşine mining isi patlar kartların fiyatlari normale donerse üzülürüm:)

• Neye dayanarak bitiyor yahu eth olmuş 3.1 fiyat zaten iyi de alınamıyor :D

• azosial A kullanıcısına yanıt

şşşt 10 gün önce altlar bir düzeltme yedi ya, onların kafada bitcoin crypto çakıldı işleri bitti. etherin her gün yeni bir ath yaptığından, 3100 dolara ulaşmasından falan haberleri yok.

kripto çakıldı kardeşşşiiiimm ayyynen qannqqqaaaa btc ponziymiş eth piramitmiş aynen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

şşşt 10 gün önce altlar bir düzeltme yedi ya, onların kafada bitcoin crypto çakıldı işleri bitti. etherin her gün yeni bir ath yaptığından, 3100 dolara ulaşmasından falan haberleri yok.

kripto çakıldı kardeşşşiiiimm ayyynen qannqqqaaaa btc ponziymiş eth piramitmiş aynen.

Aynen eth uçuyor. 29 bedava resmen satamazsan bile deli parq birakiyor aylik. Bence kacirmayin

• b0Ni kullanıcısına yanıt

24 ten alacaksan hemen sarayım sana 3080 i hocam  

24 ten ilan var zaten duruyor sarı sitede.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

sıfır, kapalı kutu, tr garantili strix ise ilan açarak görebilirsin durumu.

• letgo da 21e satan var adanada kapanmanında etkısıyle fiyatlar biraz düştü sanıyorum.

• crawlers kullanıcısına yanıt
    mining neden sonu geldi hocam, şu anda çatır çutur eherium basıyorlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.