Şimdi Ara

RTX 3080 FE'nin RTX 3080 EVGA XC3'ü tokatlaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=yq7ef7sKryg

kim aldı lan bu fe'leri?

eğer 3070'de bu şekilde olacaksa, ki olacak gibi duruyor, 3070 fe'yi 500 dolardan alırız arkamıza yaslanırız. vatana millete hayırlı olsun, rtx ve dlss 2.0 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 17 Eylül 2020; 17:28:18 >

• Bende az önce gördüm şaşırdım.
  • FE lerde Power limit 370W ve full aluminium body ile geliyor , basarili , diger markalar bakalim ne yapacak .
  • B2 sınıfın tamamı FE nin altında yada denk şuan evet çok şaşırtıcı ama gerçek.Aralarından sürpriz bi TUF ayrılıyor FE gerçekten çok başarılı denk gelebilsem onu alırdım.
  • Bununla ilgili bir video izledim Nvidia belirli bir süre performanslı modellerin çıkmasına izin vermemiş. Strix, lightining z gibi modeller için bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Bu aralar çıkacak olan tüm partner kartları fe den güçsüz olacak.
    Edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidayet güneşi -- 17 Eylül 2020; 19:33:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidianin cok cok az miktarda bu FE kartlari neredeyse zararina uretip. Sirf 2 yil boyunca aratildiginda karsimiza cikacak benchmarklarda kullandiracagindan bahsediliyordu. Sonrasinda ciddi fiyat arttirip 20gb 3080 satmak asil hedef denmisti. ilk bolum tamam. bakalim devami gelecekmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 17 Eylül 2020; 19:42:28 >
  • Daha önceden 2021 ilk çeyreğe kadar kart sıkıntısı olacağı haberleri vardı. Eğer AMD bu boşlukta iyi bir şeyler çıkarırsa çok iyi pirim yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Daha önceden 2021 ilk çeyreğe kadar kart sıkıntısı olacağı haberleri vardı. Eğer AMD bu boşlukta iyi bir şeyler çıkarırsa çok iyi pirim yapar.
    Garanti ederim, Amd hiçbir halt yapamaz. Nvidia piyasada istediği gibi at koştururken Amd'nin anca el altından foto dağıtıp teaser kasması, bir halt edemeyecek olduğunu gösteriyor zaten. Üretim ve dağıtım konusunda Amd fiyaskodur. Tsmc'nin 7nm bandında üretildiği halde anca Ekim sonunda tanıtılacak olması, kartın bu yıl zor bulunacağını, anca 2021 ilk çeyreğinde bulunabilir olacağını gösteriyor. Tabi yeni bir madencilik olayı olmazsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar fransada fe modelleri satılıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamad

Garanti ederim, Amd hiçbir halt yapamaz. Nvidia piyasada istediği gibi at koştururken Amd'nin anca el altından foto dağıtıp teaser kasması, bir halt edemeyecek olduğunu gösteriyor zaten. Üretim ve dağıtım konusunda Amd fiyaskodur. Tsmc'nin 7nm bandında üretildiği halde anca Ekim sonunda tanıtılacak olması, kartın bu yıl zor bulunacağını, anca 2021 ilk çeyreğinde bulunabilir olacağını gösteriyor. Tabi yeni bir madencilik olayı olmazsa.

Alıntıları Göster
    Öyle olsaydı Nvidia 20 GB modeli veya Ti modelleri boşuna bekletmezdi. Bir şeyler geleceğini düşündüğü için bazı modeller beklemede görünüyor diyor haberler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.