Şimdi Ara

RTX 3080 ASUS TUF TR GARANTİLİ KUTULU 13750 DİBİN DİBİNDEKİ FİYAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 RTX 3080 ASUS TUF TR GARANTİLİ KUTULU 13750 DİBİN DİBİNDEKİ FİYAT

Selamlar. Ocak'ta incehesap'tan alındı, kutulu, faturalı.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Ocak 2025 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• İlandan bağımsız olarak genel olarak gözlemlediğim bir durumdan bahsetmek gerekirse özellikle ekran kartı ilanlarının bir çoğunda kart görselleri yok. Satılan ürün ne olursa olsun görseli, kutusu ve çalışır haldeki test vs paylaşılması gerektiğini düşünüyorum. Sadece bu ilanda değil neredeyse bütün ekran kartı ilanlarında ürün görseli dahi paylaşılmıyor. İlanlarda bu durumu önemsiyorum en azından alınacak ürünün ne durumda olduğunu ilanlarda görebilmemiz gerekiyor. 

• İlan güncel mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç GB?

• özelden yazdım hocam

• Bu kart nasıl hala satılmadı...

Alıcı arkadaş için çok iyi fiyat, hayırlı olsun.

• Arkadaş biraz değişik sahibinden üzerinden ilanları var.Whatsapp kullanmıyormus geç cevap yazıyor ilanları fotoğrafsız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlandan bağımsız olarak genel olarak gözlemlediğim bir durumdan bahsetmek gerekirse özellikle ekran kartı ilanlarının bir çoğunda kart görselleri yok. Satılan ürün ne olursa olsun görseli, kutusu ve çalışır haldeki test vs paylaşılması gerektiğini düşünüyorum. Sadece bu ilanda değil neredeyse bütün ekran kartı ilanlarında ürün görseli dahi paylaşılmıyor. İlanlarda bu durumu önemsiyorum en azından alınacak ürünün ne durumda olduğunu ilanlarda görebilmemiz gerekiyor. 

• Güncel mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.