Şimdi Ara

RTX 3070 Ryzen 5 5600X Kasa 18.799 ₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • m f i (6 mesaj) macellan83 (2 mesaj) samsunum55 (1 mesaj) Marc Marquez (1 mesaj) king2424 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> RTX 3070 Ryzen 5 5600X Kasa 18.799 ₺
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    30 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

• Yarbay
    2415 Mesaj
    Güzel fiyat, diğer parçaları piyasanın altına bile satsanız ekran kartı piyasaya göre ucuza geliyor, tabi bütün sistem de kullanılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    Bu arada guvenilir firma ve iyi montaj olacagi kesin. Yeni yetme firmalarda daha ucuzunu bulmak mumkun olabilir. Ama guven en onemlisi...

Ayrica parcalar kaliteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    Hersey fiyat olsaydi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    875 Mesaj

Ürün ilk satisa çıktığında cok daha kaliteli aorus 240 mm soğutucu vardi, kaşla göz arası daha kötü bir modelle değiştirdiler :)

• Yarbay
    3155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Marc Marquez

Ürün ilk satisa çıktığında cok daha kaliteli aorus 240 mm soğutucu vardi, kaşla göz arası daha kötü bir modelle değiştirdiler :)

yorumumu 3. defa yazıyorum, gerçekten kalitesizlik yapmışlar. firma can sungurun videosunda 240 mm soğutucu stok sınırlı ilk 50 kişiye gönderilecek diyor ama o bitersede aynı kalitede gönderilecek diyor, biri bin tl diğeri 2 bin tl :D kalitelerini göstermiş gerçekten

|
    |
  • Yarbay
    3155 Mesaj

eğer sinerji burayı okuyorsa ki çoğu firma bakıyor internette ki yorumlarına, bu sistemi biraz önce alacaktım, fakat yukarda ki arkadaşın dediği gözüme çarptı, can sungurun videosuna baktım 240 mm soğutucu koymuşsunuz göstermelik :D ilk 50 vs.. birşeyler sallamışsınız ama stok biterse de !AYNI KALİTEDE! muadil koyacaz demişsiniz :D 120 mm soğutucu koymuşsunuz. biri 2 bin tl biri bin tl. neyse sizden 1 kere alışveriş yapmıştım, birdaha yapmamak için çok güzel bir sebep.

amazon, hepsiburada gibi yerlerden şaşmamam gerektiğini birdaha gördüm. teşekkürler sinerji.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.