Şimdi Ara

Rtx 3070 Fan stop çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son gelen nvidia güncellemesinden sonra kartın fan stop özelliği gitti boşta fanlar dönmeye devam ediyor. Ddu ile 2 defa grafik sürücü temizledim bir önceki driverda problem yoktu onu kurdum yine düzelme olmadı. Başka ne yapabilirim?

• Bazı markaların kendi uygulamasında bunu ayrı olarak aktif edebiliyorsun, indirip deneyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EVGA GeForce RTX 3070 FTW3 Ultra Review - Pictures & Teardown | TechPowerUp

Ekran kartı üzerinde bulunan bios ufak anaktarı satandart duruma getirmediğiniz taktirde zero fan çalışmaz. pc tamamen kapalı iken swiç konumunu değiştiriniz. kutu içindeki broşürde konumlandırma ayarları mevcut.

Normal vs OC switch on FTW3 Ultra - EVGA Forums

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 25 Mart 2022; 13:46:42 >

• Ben o Switch'in OC modunda zero rpm özelliğini devre dışı bıraktığını bilmiyordum. Açıkçası şüphelenmedim değil pc açıkken normal moda çevirdim pc'yi yeniden başlattım fakat pcyi kapatarak denemediğim için aktif olmadı sanırsam. Akşam kapalıyken normal moda alıp öyle açıp deneyim dediğiniz gibi orada hata yaptım yüksek ihtimal . Teşekkür ederim bilgi için 

• ozgur4591 kullanıcısına yanıt

Önemli değil.  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.