Şimdi Ara

RTX 3060'ın Türkiye fiyatı belli oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
12.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle mi ? Bana devletin kartlardan aldıgı vergileri saysana ? Bu konsol değil, yurt dışında bile 2 katı fiyatında bütün duyurulan kartlar. " stok az talep cok " yalanlarının arkasına sığınıp ücretleri artırıyorlar.

• Bitcoin bu kadar yükseklerde gezerken fiyatlardan boşa şikayet etmeyin. 3 sene önce 8gb RX 480 3000tl lere kadar çıkmıştı 1200tl den. Nvidia çipi ucuza versede kartı üreten dağıtan satan fırsattan istifade hepsi %50 yr varan kar yapma fırsatını tepmeyecektir. 5000tl civarı olur. Demedi demeyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Bu saçmalıkların hepsi senin başına mı geldi hocam? Şu ana kadar PC olarak tüm garantili sorunlarda birebir değişim veya onarım hizmeti aldım. Bence hakkınızı arayın tüketici hakem heyeti artık günümüzde kolaylaştı. Malın onarım hizmeti yerine getirilmedi diye seçenekte var.

Evet

Garantili Asus Boardum vardı Sokette kopukluk var dediler ucret istediler.Vermek istemedim cunku gormedigim pini kopartma sansım yok.Sucu bana yıktılar 150TL aldılar.

Garantili Gigabyte AB350N ITX Boardum var.nanokatalog faturalı Dedim ki nanokatalog iflas etti.urunumu tamir edin 1 Ram Slotu calısmamaya baslamıstı.Gigabyte Turkiye ye ulastım orada yetkili bey Servispointe sor dedi.Servis point de ucretli dahi olsa tamir etmem dedi.İsmail Turut Turkusune dondu yani, Gigbayte dan istedim ben kararsızım dedi,Servispointe sordum biz de tamir mamir yok dedi, Gigabyte Taiwan a sordum benden sana hayır yok dedi.

Forumdan Faturalı,garantili Highpoer 1600W aldım.5-6 ay garantisi vardı.Ben aldıgım kisiye de guvenim tam oldugu icin kenara koydum.Gecen de kullanayım dedim.pat Evin sigortası gidiyor On tusuna bastıgın anda , Teknobiyotik e yolladım 1270TL para istedi.ustune 2.5 ayım gitti.Urunu ben gonderdigim halde fatura sahibine Mersine yolladı.Toplamda 100TL de kargo odedim.uurn bugun geri geldi.

1600W a 2 Yıl garanti mi olur dedim, 300-500 e olmuyor mu dedim, musteri memnuniyeti yok mu dedim.Bizden sana hayır yok dedi.

Bu ulkede ben Garantiye zerre inanmıyorum.hele ki 3 buyukler en kotusu Gigabyte arkanda kimse yok Servispoint hem arıza tespit hem de tamir ucreti belirlemis.Ariza tespit de 150 den baslıyor.

MSI aynı o da Servispoint o da aynı...

Asus desen zerre hatamın olmadıgını dusundugum boarda Kullanıcı hatası yapıstırıp para yoksa Anakart da yok dedi.Asus Global e yazdım.Sonra Asus Turkiye den donus geldi.Talebiniz inceleniyor dedi 3 aydır inceliyorlar.

Tek yardımcı olan Asrock oldu.Akortek/Teknobiyotik nasıl olduysa bozulan Garantili Anakartımın yerine yenisini gonderdiler.

Bu ulkede garanti falan bence tartısılır.

param olsa gider Asrock Taichi alırım, 3 buyuklere de hic bulasmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

İki katı fiyata devlet satıyor nvidia değil.

Nasıl oluyor Hocam?Ben XYZ Distribitorum Nvidia dan toplu 3060Tİ cekiyorum misal 340USD den alıyorum.%18 KDV oduyorum.400 USD oluyor.%10 Kargo Koyuyorum.440USD oluyor.%12 de kar koyuyorum.500USD oluyor.uurnu Dolar 7.25 iken cektim diyelim.

3625TL oluyor Distribitorden cıkısı, 375 de perakandeci koydu oldu 4000TL ben neden 6000TL oduyorum?

• Sizce hala 2060 alınır mı? Fiyat umuduyla bekleyişe girmiştim fakat dediğiniz gibi 5k TL'lere dayanır bunun fiyatı, 3050 ti vs. da çok geç çıkar. Sizce 144hz 1080 p besleme konusunda 2060 sıkıntı çıkartır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökay16

Bitcoin bu kadar yükseklerde gezerken fiyatlardan boşa şikayet etmeyin. 3 sene önce 8gb RX 480 3000tl lere kadar çıkmıştı 1200tl den. Nvidia çipi ucuza versede kartı üreten dağıtan satan fırsattan istifade hepsi %50 yr varan kar yapma fırsatını tepmeyecektir. 5000tl civarı olur. Demedi demeyin...

Değerlendirmene son derece katılıyorum ,

Elemanın teki gözümün önünde 12 adet birden aynı anda satın almıştı....Tezgahtar çocuk abi kart yetiştiremiyoruz bunlara , iki katı fiyat ver desek verirler demişti. (Vatan Topkapı şubesinde 2-3 sene evvel geçti bunlar...)

• brokengineer kullanıcısına yanıt
    Ben sadece tahminde bulundum...
  • Gökay16 G kullanıcısına yanıt
    Hala kartla bitcoin kazıyor mu ya alt coin eyvallahta bitcoin için cpu ve gpu devri bitmedi mi gerçekten merak ettiğim den soruyorum ironi değil...
  • Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt

Sanırım kazıyorlar her ne kadar kazılacak çok fazla BTC kalmasa da kıymetli. diğerinin 10000 i BTC nin 1 i etmiyor. Seneye 1 BTC nin 500.000₺ etmeyeceğini garantisini kimse veremez. 78000₺ iken çakılacak alanlar zarar edecek dediklerinde almadım şimdi 260.000₺ sonuçta yatırım tavsiyesi değil ama kazanan bir şekilde kazanıyor. Bu seviyedeyken kazmaya devam ederler 3060ti de 9000₺ olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 13 Ocak 2021; 7:57:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlıyorum
  • Dolar 10 lira olacah ya lol. 329 dolar=3200 Tale.
  • neden daha iyisine layık olmadığımızı şimdi daha iyi anlıyorum, pakistandan farkımız yok...1 yıl sonra çöp olacak olan kart 3200 tl den başlıyor. isterse 24 gb olsun...

• 329 dolar veegilerle beraber 100.000 TL olurcular gelmiş. Ne de güzel sallamışlar. Nasıl böyle bir sonuca varıyorlar onu da anlamak güç. Ama baya güldürüyor. 3060Ti fiyatına satılacak diyenler var. Fiyatların pahalı olmasının sebebi stok olmaması. Daha 3050 duyurulmadı bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

https://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-kart/galax-rtx3060-ti-ex-black-1-click-oc-8gb-256bit-gddr6-rtx-3060ti-ekran-karti.html 8300 :)

En uç örneği verip saçmalamışsınız. 6000 civarında gayet iyi soğutmalı 3060Ti'lar bulunuyor. Tek sıkıntı stok. Siz de biliyorsunuz da, kart aldınız herhalde, ucuzlayacağını kabullenemiyosunuz.

• huso kullanıcısına yanıt

Amazona baktm 845 dolar yazıyor 3060ti. Nerede 400 dolar fiyat

• evette 3060 lar zaten satılığa çıkmadımı şimdi kafam çok karıştı ben zaten her yerde 6000 tl ye görüyordum 3060 ları biri beni aydınlatırsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

Amazona baktm 845 dolar yazıyor 3060ti. Nerede 400 dolar fiyat

Nvidia 3060Ti Abd de 399USd satis fiyatiyla cikacak.

Kaynak Webtekno vb siteler...

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    Stok olmaması degil, Nvidia'nın el altından miningcilere satması. Az biraz günden takip et ;)

• Kerem- kullanıcısına yanıt
    2060 kullanıyorum. 144hz 1080p monitörüm var. Çoğu yeni oyunu +80-90 fps ile oynuyorum full ayarlarda. 3-4 senelik oyunlar da en az +100 fps

• Gökay16 G kullanıcısına yanıt
    Bitcoin madenciliği için ekran kartı kullanılmıyor. ASIC miner cihazlar kullanılıyor özel yapım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.