Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bu listede en dikkat çekici ve bu teknolojinin gerçekten işe yarayacağı 2 oyun var(benim açımdan) exodus ve tomb raider bunların dışında diğer birçok oyunu bilmiyorum ama battlefield 5'de rtx olsa ne olur olmasa ne olur multi fps severler zaten direk kapatır bu özelliği keşke geriye dönük yapımlarda da bir şekilde bu teknolojiye el atılsa witcher 3'ü rtx ile oynamak isterdim şahsen sırf bu oyun için bütçeyi zorlayıp 2050 ti alırdım.
  • kart ucuzmuş gibi jensen soğutmaya bir de 200$ istiyor utanmadan. yatacak yerin yok jensen rüyanda tanıtım yaparken rtx on yapmaya çalışırken karttan duman yükselsin inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

valla bu listede en dikkat çekici ve bu teknolojinin gerçekten işe yarayacağı 2 oyun var(benim açımdan) exodus ve tomb raider bunların dışında diğer birçok oyunu bilmiyorum ama battlefield 5'de rtx olsa ne olur olmasa ne olur multi fps severler zaten direk kapatır bu özelliği keşke geriye dönük yapımlarda da bir şekilde bu teknolojiye el atılsa witcher 3'ü rtx ile oynamak isterdim şahsen sırf bu oyun için bütçeyi zorlayıp 2050 ti alırdım.
    2070 altı kartlar da rtx mi olacak gtx mi devam edecek hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Alışveriş sitelerinde bile google kartları 1180 diye indexlemişken ne yapmamızı bekliyordunuz?

Alıntıları Göster
    Gerçi sonucu ne çıkarsa çıksın, senin benim alabileceğimiz kartlar olmaktan çıktı bunlar. Vatan’daki fiyatlardan daha aşağıda satılması mucize olur ancak. Fakat ben RT performansıyla oyun performansının yakın olduğunu düşünüyorum. nVidia kelime oyunu yapacak kadar alçaldı mı görmemiz için 1 ay var sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rakibi olmadığı için fiyatlar aslında baya baya iyi ama sorun şu yine rakibi olmadığı için performans artışı gerçekten azmı olacak sanırım az olacak çünkü gücüyle ilgili hiç bir şey göstermediler 1080 de öylemiydi sürekli gücünü gösterip duruyorlardı bir önceki karttan şöyle güçlü böyle güçlü ama bunda tık yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikososyal

Gerçi sonucu ne çıkarsa çıksın, senin benim alabileceğimiz kartlar olmaktan çıktı bunlar. Vatan’daki fiyatlardan daha aşağıda satılması mucize olur ancak. Fakat ben RT performansıyla oyun performansının yakın olduğunu düşünüyorum. nVidia kelime oyunu yapacak kadar alçaldı mı görmemiz için 1 ay var sadece.

Alıntıları Göster
    Testler daha erkenden gelmez mi hocam ?

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    serinin kısaltması değiştiğine göre min. 2050, 2050 ti, 2060 lar da bana göre %100 rtx desteği olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

2070 altı kartlar da rtx mi olacak gtx mi devam edecek hocam ?

Alıntıları Göster
    Hocam onlar GTX adı altında devam edicek sızıntılara göre. Son iki gündür gerçekleşen sızdırmalar doğru çıktı çünkü. Hatta FE’nin fotoğrafını sabah görmüştüm.

• bilgisayar işinin moku cıktı beyler .bi ps4 pro bi led tv bide armut koltuk sabahlar olmasın.yeter ya.bune virus gibi cepteki parayi emiyor pc olayı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

serinin kısaltması değiştiğine göre min. 2050, 2050 ti, 2060 lar da bana göre %100 rtx desteği olur.
    Altta arkadaş da yazmış sızıntılara göre 2070 altında rtx desteği yok ama nvidia bişey demedi tabiki. Fakat sızıntıların çoğu doğru çıktığı için böyle olur gibi. Ama umarım olur bizim paramız ancak 2050ti a vb yeter bundan sonra.
  • quote:

Hocam onlar GTX adı altında devam edicek sızıntılara göre. Son iki gündür gerçekleşen sızdırmalar doğru çıktı çünkü. Hatta FE’nin fotoğrafını sabah görmüştüm.

Alıntıları Göster
    Bende öyle duyduğumu hatırlamıştım ama bir doğrulayım dedim saolun hocam.
  • Fiyatları görünce insanın Amerika'da veya gelişmiş bir Avrupa ülkesinde falan yaşayası geliyor. Kur zaten yüksek, bir de bizim düzenbazlar kuru 10 ile çarpıp önümüze koyacak.
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    2060 ve altındaki seri GTX olarak piyasaya çıkacak diye okumuştum bir yerlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

bilgisayar işinin moku cıktı beyler .bi ps4 pro bi led tv bide armut koltuk sabahlar olmasın.yeter ya.bune virus gibi cepteki parayi emiyor pc olayı artık.
    Arkadaş LED TV'yi bırak 2080 Ti fiyatına hatta daha azına 4K UHD Smart OLED TV alınıyor. Yanına da PS4 Pro çekersin krallar gibi oynarsın müthiş bir TV'de istediğin her oyunu. Yani diyecek şey yok. PC işi tamamen lüks olmuş durumdadır artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 20 Ağustos 2018; 23:6:59 >
  • İtopya'da 2080 RTX leri 7.800 lira gibi fiyatlandırmış. Birkaç sene önce ekran kartlarının fiyatları bu kadar uçacak deselerdi hayatta inanmazdım ama 20-25 yaş aralığında oyun oynamaya hevesli öğrenci kardeşlerimin bu fiyata kart alması gerçekten ülkemiz şartlarında zor görünüyor. Bir süre bekleyip fiyatlar bir miktar aşağı gelir mi diye beklemek lazım kaldı ki ortada oyun performans testleri de yok sanırsam. Umarım ciddi bir fark olur da almak isteyenler için en azından verilen paraya değmiş olur. Zamanında 1000 dolara kasa toplardık şimdi geldiğimiz hale bakıyorum ve şaşırıyorum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    2080ti: 1080ti üzerine %70-80 (rtx kapalı) koyarsa ki hiç sanmıyorum yurt dışından getirebilirim şartları zorlayarak. Sonuçta 1000 dolar bile para değil. 2 sene öncesinin 3000 lirası

Ama türkiye'den almak imkansız ve mantık dışı şu an para bile olsa.

Testler resmi olmasa bile yakın zamanda düşer nete. Gelince bakarız artık.

• 2080 almak için iki yol var, ya yurtdışına giden bir tanıdıktan rica etmek yada amazon fırsatlarını kovalamak. GTX 10 serisinin fiyatları duyurulduktan 10 ay sonra düşmüş, beklesen bu sefer döviz sıkıştıracak. Birde mining algoritmaları Ray-Trace işlem birimini kullanacak bir yol keşfetmeye görsün yine benzer vakalar yaşanır.

Vatan stoklarını kontrol ediyorum hiç düşmedi henüz, halbuki ailesi çok zengin ergenler var onlar alabilirdi. Vatan burayı takip ediyorsa stokları 1-2 azaltsın da alan var bari diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 20 Ağustos 2018; 23:13:4 >
  • rx 480'ime sıkı sıkı sarılıyorum şuan topladığım son sistem bu
  • 500 dolarlık 2070 1200 dolarlık titan xp den 5 kat güçlü olacak dedi bakalım gerçekten böyle olacakmı

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.