Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika yaptırımı vs. diyorsunuz ama listede herhangi bir elektronik cihaz yoktu (yanlış hatırlamıyorsam) Ki zaten bu aletler Çin'de üretildiği için Amerika yaptırımı bu kartları etkilemez.

Kısaca bu fiyatların sebebi tamamen bizim siteler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

Bu mesaj silindi.
    Bizde zaten oraya kadar bir şey demedik.Ama sonunda oyun performansına girmeyince millet çıldırdı.Olay bu.Bu zamana kadar oyunlarda olan artışları hep gösterdiler.Bugün FULL Gölge üzerine dayalıydı.
  • +1 kesinlikle katılıyorum fps oyunculuğu için çok gereksiz ama hikayeli oyunlar için güzel bir teknoloji witcher 3'ü rtx desteği ile oynadığınızı bir düşünün, bence muhteşem bir deneyim olurdu. onun dışında rtx desteği şu an için sadece exodus'da var diğer çıkacak oyunlara da bu desteğin gelmesi falan epey zamanı var bu işin
  • Şuan da şöyle bir ayrım var. 2070 gerçekten titan'dan 5 veya 6 kat hızlı mı? Ya da gösterilen grafikteki gibi performanslı mı? Eğer laf cambazlığı yapıp rtx için 5 6 kat hızlı veya titandan daha performanslı demediyse. 1000 serisi yaklaşık 1 hafta sonra çöp olacaktır. üst model 1000 serisi arkadaşlar hiç kusura bakmasın eğer denilenin aksi çıkmaz ise şimdiden elden çıkarmaya bakın. Ki böyle bir platformda laf cambazlığı yapacağını da hiç düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Jensen dedi kaçırmışsınız
    Oyun benchleri gelsin görecez bakalım.
  • LeviGerman kullanıcısına yanıt
    Kısaca yeni seri fos oldu. Yoksa bas bas bağırdı jensen bak biz bunun tflopunu 2ye katladık incredible diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sikloo

Şuan da şöyle bir ayrım var. 2070 gerçekten titan'dan 5 veya 6 kat hızlı mı? Ya da gösterilen grafikteki gibi performanslı mı? Eğer laf cambazlığı yapıp rtx için 5 6 kat hızlı veya titandan daha performanslı demediyse. 1000 serisi yaklaşık 1 hafta sonra çöp olacaktır. üst model 1000 serisi arkadaşlar hiç kusura bakmasın eğer denilenin aksi çıkmaz ise şimdiden elden çıkarmaya bakın. Ki böyle bir platformda laf cambazlığı yapacağını da hiç düşünmüyorum.
    Çöp olmayacağını bir kez daha şu şekilde kanıtlayacağım.GTX 1060 İle oyunları hala ULTRA ayarda çok rahat oynayabiliyorsunuz.Bir anda 1080'ti sistem özelliklerinde son ayarda göstermeden; rtx2070'e geçmezler, merak etme.
  • Hani TDP 285w olacaktı ?

2080TI 250w

2080 215w

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    sadece exodus yok shadow of tomb raider battlefield v ve ffxv de dahil en az 20 oyun gösterdi arka planda.

oyunlar şunlarmış:

Broad Game Adoption of Real-Time Ray Tracing
    Games that will feature real-time ray tracing include the following, with more to come:

Assetto Corsa Competizione from Kunos Simulazioni/505 Games
    Atomic Heart from Mundfish
    Battlefield V from EA/DICE
    Control from Remedy Entertainment/505 Games
    Enlisted from Gaijin Entertainment/Darkflow Software
    Justice from NetEase
    JX3 from Kingsoft
    MechWarrior 5: Mercenaries from Piranha Games
    Metro Exodus from 4A Games
    ProjectDH from Nexon’s devCAT Studio
    Shadow of the Tomb Raider from Square Enix/Eidos-Montréal/Crystal Dynamics/Nixxes
    Powered by Turing’s Tensor Cores, which perform lightning-fast deep neural network processing, GeForce RTX GPUs also support Deep Learning Super-Sampling (DLSS), a technology that applies deep learning and AI to rendering techniques, resulting in crisp, smooth edges on rendered objects in games.

Broad Game Adoption of DLSS
    Games that will use DLSS include the following, with more to come:

Ark: Survival Evolved from Studio Wildcard
    Atomic Heart from Mundfish
    Dauntless from Phoenix Labs
    Final Fantasy XV from Square Enix
    Fractured Lands from Unbroken Studios
    Hitman 2 from IO Interactive/Warner Bros.
    Islands of Nyne from Define Human Studios
    Justice from NetEase
    JX3 from Kingsoft
    Mechwarrior 5: Mercenaries from Piranha Games
    PlayerUnknown’s Battlegrounds from PUBG Corp.
    Remnant: From the Ashes from Arc Games
    Serious Sam 4: Planet Badass from Croteam/Devolver Digital
    Shadow of the Tomb Raider from Square Enix/Eidos-Montréal/Crystal Dynamics/Nixxes
    The Forge Arena from Freezing Raccoon Studios
    We Happy Few from Compulsion Games / Gearbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 20 Ağustos 2018; 21:51:53 >

• quote:

Şuan da şöyle bir ayrım var. 2070 gerçekten titan'dan 5 veya 6 kat hızlı mı? Ya da gösterilen grafikteki gibi performanslı mı? Eğer laf cambazlığı yapıp rtx için 5 6 kat hızlı veya titandan daha performanslı demediyse. 1000 serisi yaklaşık 1 hafta sonra çöp olacaktır. üst model 1000 serisi arkadaşlar hiç kusura bakmasın eğer denilenin aksi çıkmaz ise şimdiden elden çıkarmaya bakın. Ki böyle bir platformda laf cambazlığı yapacağını da hiç düşünmüyorum.
    2070 saf performans olarak bence 1080 ti bile çıkmayacaktır rtx olayı dışında ama çıkarsa 10xx kart sahipleri üzülmez örnek ben üzülmem teknoloji gelişiyor sonuçta elimdeki de çöp olmuyor ben 1080p144 hz monitörüm de rtx siz oyunlarımı oynamaya devam ederim.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Yakında görürsün piyasanın en iyi kartının benchmark sonuçlarını o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaştığım kaynaklarda görünen mhz hızlar -pascal serisi için diyorum tabi- ilan edilenden daha fazla, iyi soğutma sistemlerle Pascal kartları 2140 görüyor.

Tflop hesabı sabit zaten, kişisel fikirlere bağlı bir şey değil.

Pascal kartların yazdığım mhz'ler gerçek örnekleriyle gördüğümüz şeyler.

Ve tabi bu 2070'in Titan xP'den daha hızlı olduğunu Jensen dediği için bu hesabı yaptım, inandığımdan değil.

Rtx serisi gpu boost 4.0 ve OC ile ne kadar yüksek mhz'lere ulaşır bilemem haliyle. Yeni çekirdekler, transistör sayısı (754mm2 kartlarda 18 milyar) vesaire, belki oc potansiyelleri Pascal'dan daha iyi değildir, belki aynıdır, belki daha azdır.

Ama tekrar ediyorum, hangi kart kaç hızında çalışır, benim kişisel hiç bir fikrim yok, sadece Jensen'in 2070'in Titan xP'den daha hızlı olduğunu esas alarak yazdığım bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Hani TDP 285w olacaktı ?

2080TI 250w

2080 215w
    Özel tasarımlar daha yüksek tdp sunabilirler belki hocam. Daha yüksek saat hızları ile gelmeleri durumunda diye düşünüyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fly Teknoloji Maduru

Çöp olmayacağını bir kez daha şu şekilde kanıtlayacağım.GTX 1060 İle oyunları hala ULTRA ayarda çok rahat oynayabiliyorsunuz.Bir anda 1080'ti sistem özelliklerinde son ayarda göstermeden; rtx2070'e geçmezler, merak etme.

Alıntıları Göster
    Ben çöp derken şunu kastetmiyorum artık oyunlar oynanmayacak veya yeni oyunlarda performansı düşecek vs vs. Sadece bu fiyattan 2000 serisi varken 1000 serisi çöpe çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

+1 kesinlikle katılıyorum fps oyunculuğu için çok gereksiz ama hikayeli oyunlar için güzel bir teknoloji witcher 3'ü rtx desteği ile oynadığınızı bir düşünün, bence muhteşem bir deneyim olurdu. onun dışında rtx desteği şu an için sadece exodus'da var diğer çıkacak oyunlara da bu desteğin gelmesi falan epey zamanı var bu işin
    liste bu, kısa sürede gelir bunlara büyük ihtimal.

• quote:

grafiğin altında "rtx ops" yazıyor. yani o grafiktekiler ray tracing performansları... nvidia aklınca keriz avlıyor.

2070'in 1080ti'ı 4,5 a katlayacağına ve nvidianın ya da başka bir özel teknoloji şirketinin elindeki teknolojiyi böyle bol kepçe dağıtacağına inanıyorsan başka...

adamlar bu kartların tflops değerlerini bile gizlediler, bu kartlara özel gigarays diye bi şey uydurdular. demek ki kas gücü olarak eski kartlara göre elle tutulur bir gelişme yok ki saklıyorlar.

az hokkabaz değiller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Ağustos 2018; 22:8:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LeviGerman

Hocam paylaştığım kaynaklarda görünen mhz hızlar -pascal serisi için diyorum tabi- ilan edilenden daha fazla, iyi soğutma sistemlerle Pascal kartları 2140 görüyor.

Tflop hesabı sabit zaten, kişisel fikirlere bağlı bir şey değil.

Pascal kartların yazdığım mhz'ler gerçek örnekleriyle gördüğümüz şeyler.

Ve tabi bu 2070'in Titan xP'den daha hızlı olduğunu Jensen dediği için bu hesabı yaptım, inandığımdan değil.

Rtx serisi gpu boost 4.0 ve OC ile ne kadar yüksek mhz'lere ulaşır bilemem haliyle. Yeni çekirdekler, transistör sayısı (754mm2 kartlarda 18 milyar) vesaire, belki oc potansiyelleri Pascal'dan daha iyi değildir, belki aynıdır, belki daha azdır.

Ama tekrar ediyorum, hangi kart kaç hızında çalışır, benim kişisel hiç bir fikrim yok, sadece Jensen'in 2070'in Titan xP'den daha hızlı olduğunu esas alarak yazdığım bir şey.
    Anladım hocam evet çok üstüne basarak söyledi ama bence rtx için söyledi bekleyelim görelim iki türlü de üzülmem.Teknoloji gelişir oyunlar gelişir. Bazı arkadaşlar üst seviye 10xx kartı olanlar kartı çöpe atsın olayına getiriyor da o yüzden bunu belirteyim dedim

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Valla en şaşırdığım şeylerden biri zaten, sanki böyle laf arasında söylenmiş gibi... 2070'in titan xp'den hızlı olduğu sözü.

Biraz garip değil mi!? Bu kadar kritik bir bilgi için, Jensen önce milleti susturur, önemli bir "müjde" vereceğim der ve bunu yavaşça, herkesin dikkati üzerindeyken söyler.

Ben çok garipsedim o yüzden. Çok şüpheli bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

grafiğin altında "rtx ops" yazıyor. yani o grafiktekiler ray tracing performansları... nvidia aklınca keriz avlıyor.

2070'in 1080ti'ı 4,5 a katlayacağına ve nvidianın ya da başka bir özel teknoloji şirketinin elindeki teknolojiyi böyle bol kepçe dağıtacağına inanıyorsan başka...

adamlar bu kartların tflops değerlerini bile gizlediler, bu kartlara özel gigarays diye bi şey uydurdular. demek ki kas gücü olarak eski kartlara göre elle tutulur bir gelişme yok ki saklıyorlar.

az hokkabaz değiller...

Alıntıları Göster
    Hocam ağzınızdan BAL damlıyor :) Bu adamlar bu zamana kadar sahneye hep GÜVENLİ çıktılar.Ekran kartıyla ilgili tüm detayları afedersiniz; donuna kadar paylaştılar.Ama ben bu sunumda göremedim arkadaşım.Ben mi körüm acaba?!

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 19:15:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.