Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

yurtdışından kart alma olayı nasıl oluyordu arkadaşlar ?

hangi markaların tr de gecerliliği var ?

zotac veya evga düşünüyorum, fiyata göre diğer markalarda olabilir tabiki.

ürün ücreti + kargo/vergi dahilinde extra bir ücret ödüyormuyduk ?

newegg veya amazon.com dan almayı düşünüyorum.
    kargo + vergi başka birşey ödenmiyor zaten daha ne ödenebilirki okkalı bir vergi alıyorlar insanlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 31 Ocak 2019; 11:22:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    evga dışında global garanti yok diye biliyorum bende.ayrıca 2.elde amazon.de den garantili diye satılan ürünler var.amazon.de

garanti veriyor doğrudur ama hizmeti sipariş verilen hesap üzerinden veriyor.mail atıp sordum bu şekilde cevap verdiler.herhangi

bir sorunda ürünü ilk alan kişi ile iletişim gerekliliği var.

2070-2080 için özel bir indirim olmadığı sürece yurt dışı ile yurt içi arası büyük fiyat farklılıklar oluşmuyor.yurt içi kdv

kampanyası beklenip taksitli garantili almak en güzeli.
  • Yurt dışından alınan hiç bir markanın garantisi Türkiye'de geçerli değil.

Arıza durumunda ya aldığınız yere, ya da direkt firmaya yollamanız gerek.
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    Evet bir de imkan olarak Amazon.de var. 2 yıl doğrudan kendisi garanti veriyor. Özellikle RTX serisi için tercihim biraz pahalı da olsa yurt içi kartı olur.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    2.el olarak değilde doğrudan alınabilir.örnek olarak zotac mini 2070 ve armor 2070 fena değil fiyat olarak.bu haliyle 450 tl

farkediyor armor.herhangi bir kdv indiriminde çok daha aşağı düşecektir fark.değer mi tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

arkadaslar 2080 ti alma arifesindeyim ama hangi marka sorunsuz ve sogutuculu. sıvı sogutmalı hazir sistem istemiyorum. maddi sıkıntım yok.
    ilandaki ürünü verebilirim.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-asus-rog-strix-rtx-2080ti-oc-gddr6-ekran-karti-rtx-2080-ti-651897020/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: rylai2113

ilandaki ürünü verebilirim.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-asus-rog-strix-rtx-2080ti-oc-gddr6-ekran-karti-rtx-2080-ti-651897020/detay/

Alıntıları Göster
    cok guzel kart ama teksitli ve magazadan adıma faturalı almak istiyorum hocam.

• CuCuK kullanıcısına yanıt
    Açıkçası 450Tl fark KDV indirimi, hediye çeki indirimi, kredi kartı puan kampanyası vb. avantajlarla bir kısmı eritilebilecek bir fark. O kadar fark için yurt dışı bana makul gelmiyor.
  • msi rtx 2070 gaming z mi yosa asus rog strix rtx 2070 mi?
    2 ve 3 fan farkı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

İşinize yarar umarım

• arkadaslar bilmediğimden soruyorum asus 2080 ti oc ile asus 2080 ti arasındaki farklar nelerdir? asus daki en iyi 2080 ti kart oc li modelmidir?
  • OC modellerinin saat hızları biraz daha fazladır normal modele göre.

1000 serisi kartlarda da öyle idi. A8G veya O8G diye modelleri var
  • quote:

OC modellerinin saat hızları biraz daha fazladır normal modele göre.

videoda zaten oc siz olan modelirinde manuel olarak oc yapıp ayni hızlara çıkabildiğini belirtmiş

• quote:

OC modellerinin saat hızları biraz daha fazladır normal modele göre.

tsk ederim bilgi icin. a8g o8g pek anlamadım alttaki urun mesala asus un 2080 ti serisinde en ust versiyonumu?
    https://www.sinerji.gen.tr/asus-geforce-rtx2080ti-rog-strix-oc-11gb-gddr6-352-bit-ekran-karti-pmu417069
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

tsk ederim bilgi icin. a8g o8g pek anlamadım alttaki urun mesala asus un 2080 ti serisinde en ust versiyonumu?
    https://www.sinerji.gen.tr/asus-geforce-rtx2080ti-rog-strix-oc-11gb-gddr6-352-bit-ekran-karti-pmu417069

Alıntıları Göster
    evet 2080ti oc en üst modelidir

• 8700k ve 2070 veya 2060 için 600w yeterli olur mu acaba ?

2060 için 500w
    2070 için 550w önermiş nvidia sanırım.

cpu 4,8ghzde
    kasada 8x2 bellek
    1 ses kartı
    1 hdd 1ssd
    9 adet 120mm rgb fan var

yetmez sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 1 Şubat 2019; 19:38:43 >
  • arkadaşlar 2060larda artifacts lar devam ediyormu kartların bozulması vs ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

arkadaşlar 2060larda artifacts lar devam ediyormu kartların bozulması vs ?
    O kadar zamandır çeşitli forumlarda geziyorum rtx 2060'ların ne artifact yaptığı ile ilgili ne de bozulduğuyla ilgili bir tane konu görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

O kadar zamandır çeşitli forumlarda geziyorum rtx 2060'ların ne artifact yaptığı ile ilgili ne de bozulduğuyla ilgili bir tane konu görmedim.

Alıntıları Göster
    merhaba sizce amazon.de den en alınası rtx2060 nedir?

msi ventus var tr fiyati ile 200 lira falan ucuza geliyor Palit var arkasinda backplate yok mesela.

449 euro asus rog strixe vermek istemiyorum ne yapsam bilemedim

• Teyit olması açısından sizlere de danışmak istedim.

Yeni bir sistem topluyorum. Birçok parça alındı. 3 parça kaldı sadece. Anakart,ekran kartı ve işlemci. İşlemcim Ryzen 2700X ya da 3000 serisi olacak.

Ekran kartı da yeni çıkan 16GB Vega VII ya da RTX 2080 alacağım. Monitör olarakta Samsung 32CH711'de karar kıldım. 2K,Curved, Quantum Dot ve Freesync var. Beyaz renk oluşu da benim işime geldi açıkçası.

Şimdi bu monitör için; RTX 2080 alsam Freesync kullabilir miyim ? Böyle bir imkan var mı ? Haberlerde kullanılabileceği yönünde yazılar okudum ama teyit etmek için bir de sizlere danışmak istedim.
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.