Şimdi Ara

RTÜK üyesi İlhan Taşçı: 'Spotify'ın engellenmesi kaçınılmaz hale geliyor' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
4.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çekmecede 900 tane müzik yüklü İPod Nano vardı anlaşılan çekmeceden çıkma vakti geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Tespitlerin harfi harfine doğru hocam tebrikler

• devlet iki abonelikte kendisine istiyor belli ki.15tl ye müzik mi dinlenir, çaksın %200 vergiyi de 50tl ye dinleyelim müziği, nasıl olsa 60+ dayıların bunlarla işi yok.

• Spotify web sürümü mü engellenecek yoksa telefon uygulaması da mı engellenecek?

• bu ülkede bu hükümet için canını verecek insanlar var, darbeden falan bahsetmiyorum. Çıkıp dese ki benim için ölün , insanlar seve seve der.

• Ensar Vakfı sevici Turkcell'in Fizy'sine itelemeye çalışıyorlar bizi sanırım.

• Anlamıyorum cidden. Bu firmalar zaten hali hazırda vergisini ödüyorlar. Lisans adı altında tekrardan vergi almaya çalışıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem başgana söyleyin mudanya budo dan alacağı iskele kirasıyla spotify alsın size :P

• Vergisini ödemeyen banlansın tabi

• ne yapcaz fizy mi kullancaz artık yerli ve milli hesabı

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    alalh belanı versin

• Bi spotify kaldıydı düdüklemediğiniz, gram emek vermeden yolmadığınız.

• Fizy mi kullancaz yani

• Adamların, hayata dair eğlenceli olan her şeye alerjisi var. Doğa, müzik, film, sanat, oyun konsolu, bilgisayar, telefon... Buna oy veren gençlerin ben kafasını öpeyim.

• YouTube Premiuma geçtim daha iyi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim youtuberler vergisini veriyor neden koca koca şirketler vergi vermiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına sattığı her üyeliğin vergisini kendi ülkesine değil, Türkiye Cumhuriyetine ödenmelidir.

• Sanırım deezer'da aynı kategoride.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.