Şimdi Ara

RTÜK'ten Acun Ilıcalı'ya 1 milyon liraya yakın para cezası geldi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
7.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acun da yandaş değil mi yaw , nasıl olur böyle bişey🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gielenberg G kullanıcısına yanıt
    diyanetin ne demek istediğini iyi oku biyolojik olarak aciklama yapti. Bu açıklamayı sözcü gazetesi farklı olarak açıkladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen rezillik ve utanç kaynağı, 7 yaşındaki çocuk dahi değil bebek diyeceğimiz evlatlara bu şekilde düşünmek.. Gösteriyi çocukların yaptığı bir aktivite olarak görmeyip fitne fesat düşünebilen bebeklerin kıyafetine takılanlar pedofili sübyancılardır. Din ve ortadoğu bataklığı bizi bitirecek, umarım bizler göremesek dahi çocuklar veya torunlarımız bu rezil düzenin bittiğini ve yargılandığını cahil cühela ların yeniden hak ettiği çukurda bulunacaklarını günleri gçreceklerdir.

• yerinde karar. gg acun ılıcalı!!!

biraz kendinize gelin. Müslüman olduğunuzun farkına varın.. Haa ben müslüman değilim diyorsanız, yozlaşmışsanız yallah.. Sizlere kiliseler daha ilgi çekici gelir
  • Bizim devlet adamlarımız pizza yerine çocuk sipariş etmiyor ey batı yalayıcıları sizi. Batının ahlaksızlığını değil bilimini alın bilimini. Küçük yaşta çocuklara bu tarz şeyler giydirip pis düşünceli insanların hayallerinde meze olarak kullandırtmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08A29EF4C -- 6 Ocak 2018; 18:49:30 >
  • Son yazılan yorumlardan anladığım forumda amma pedofili sapık varmış.Bunların yanına ufacık kız gelse hallenecekler demekki.Birde kız üzerinde birşey yoksa oracıkta... Neyse.
  • Keşke 100 milyon kesselerdi,

• Bence rtük haklı çünkü çocuklara bu tür şeyler giydirirsek o sapık zihniyetli insanlar çocukları hayallerinde meze olarak kullanılır. Genel olarak düşünmelisin dostum biz zaten pedofili değiliz. Bu arada her karşı fikirliye pedofili deme çok ağır bir itham senin dediğin şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08A29EF4C -- 6 Ocak 2018; 18:47:33 >
  • 10 yaşındaki kız ÇOCUKLARININ şort giymesinde ahlaki olarak ne sorunlu bulunmuş?

Yil :2018

Yer: Türkiye Cumhuriyeti

Utanç : HEPİMİZİN

• AKP Acun'un üstünü çizdi demek ki. Bu saatten sonra Acun bitmiştir.

• Ne bekliyorsunuzki yıllardır şifreli kanallar diğitürk dsmart filbox bile sansürlü rtuk olduğu sürece netfilx ve inrernet kullanıyorum.

• Kimse de demiyorki el kadar çocuklari böyle bir gösteriye maruz bırakmak sapikliktir. Çocuğunu böyle bir şova maruz bırakan da, bunu savunan da ahlaksizdir.

• Edep ya hu!

Allağ akbaaaarğrrr

• BU KONUDA SÖVMEK SERTBEST OLSA OLMAZ MI?
  • Eşofmanlı kız çıplaktır deyip, bunlara erkekliği uyanmayanın ya erkekliğinde yada dininde sorun var tespiti ile kızlara yürüyen öğretmenin olduğu yerde normal. Böyle saça böyle tarak.
  • İyi olmuş acun gibi tiplere böyle cezalar az bile..zamanında yaptıkları televole ve şimdi yaptıkları survivor yetenek sizsiniz gibi saçma sapan programlar ile Türk milletinin dna larını değiştirdiler. Şu elemana ömür boyu tv lerden men cezası gelse keşke

• Esas bu rezaleti savunan pedofilidir. Yerinde bir karar.
  • ACUN ILICALI SAPINA KADAR FETÖCÜDÜR SMUHABİRLİKTEN TELEVİZYON SAHİBİ OLAN DÜNYADA KAÇ KİŞİ BULUNUR? FETÖ VE AMERİKA DESTEĞİ VE MİLLETİ UYUTMAK OYALAMAK DIŞINDA HİÇ BİR ÖZELLİĞİ BULUNMAYAN REZİL PROGRAMLARININ TAMAMI FETÖ AMERİKAN ORTAK YAPIMIDIR. İÇERİ TIKAMADILAR BÖYLE CEZALANDIRIYORLAR MUHTEMELEN . AZ BİLE KESMİŞLER CEZA KOMPLE KANALINI KAPATSINLAR.
  • Bu konunun altındaki nerdeyse tüm mesajlar kanser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill Em With Kidness -- 6 Ocak 2018; 22:20:22 >
  • Ulan bu kararı veren diye eleştiriyorsunuz ulan size diyorum bu kararı vermek ve desteklemek için sapık olmaya gerek yok. Ülkede hız kesmeden tecavüzler arttığı gibi çocuk tecavüzleri de artıyor. Benim meselem bu. Bu demek değil ki karşı çıkan insanlar tahrik oluyor. saçma saçma yorum yapmayın terbiyesizlik yapmayın. Ayrıca Ortada da çocuk istismarı var bir nevi yayın yoluyla sırf para kazanmak için gelmişler ciğeri 3 kuruş etmez adamları savunuyorlar ya. Sonuna kadar destekliyorum. Aynısı Koton reklamını da yapıldı onda da haklı bulmuştum cezayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.