Şimdi Ara

Rtük'te; ATV’nin şikâyet sayısı 90 bin, görüşülen dosya sayısı sıfır! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
9.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
281 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hukukun üstünlüğü mü üstünlerin hukuku mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Herkesi kendinizle karıştırmayın.

Alıntıları Göster

Çok saçma bir mesaj şu attığın. Kör olman lazım bunu yazman için. Yada kasıtlı yapıyorsun. Ben bizim ülkenin muhalifinden ikinci seçeneği beklerim açıkçası çok güvenilmezsiniz çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Çok saçma bir mesaj şu attığın. Kör olman lazım bunu yazman için. Yada kasıtlı yapıyorsun. Ben bizim ülkenin muhalifinden ikinci seçeneği beklerim açıkçası çok güvenilmezsiniz çünkü.

Alıntıları Göster

Bak dediğimle hemen haklı çıkarttın beni. Bana hakaret ettin. Ben sana hakaret etmediğim halde. Sen ve senin gibiler böylesiniz işte. İşinize gelmeyince hemen ötekileştirme, hakaret, aşağılama yaparsınız. Sıradan muhalifte değilim bu arada. Ama bekleyin sizlerin işini bu virüs ve yeni gelen gençler bitirecek Allah'ın izniyle. Şimdiden kaçmanın planlarını yap, sandıktan AKP çıkmayınca çok geç olabilir çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Bak dediğimle hemen haklı çıkarttın beni. Bana hakaret ettin. Ben sana hakaret etmediğim halde. Sen ve senin gibiler böylesiniz işte. İşinize gelmeyince hemen ötekileştirme, hakaret, aşağılama yaparsınız. Sıradan muhalifte değilim bu arada. Ama bekleyin sizlerin işini bu virüs ve yeni gelen gençler bitirecek Allah'ın izniyle. Şimdiden kaçmanın planlarını yap, sandıktan AKP çıkmayınca çok geç olabilir çünkü.

Alıntıları Göster

Yo hakret etmedim nereden çıkardın onu?

• Devir öyle bir devirki vakitsiz ezan okuyanın cezalandırldığı bir devir. ( Nizâmülmülk siyaset name vakitsiz ezan’ı okuyan anladı )

• Denetleyen olmayınca herşeyi söylüyorlar 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devlet kalmamış ki ortada aile şirketi gibi bişey olmuş aman işin düşmesin

• ATV'nin başarısını kıskanan CHP'li muhalifler yapıyordur zaten o 60 bin şikayeti de. E boş şikayetleri değerlendirmemeleri gayet normal?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulen yandaşlık yapıyorsunda birazda yandaşlarla uğraşırsın saflar anlamasın diye.Bunların hiçkimseden korkusu yok. Kafalarına göre takılıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 30 Haziran 2020; 3:41:40 >
  • Şu başlığı atabilecek yüreğin varsa eğer RTÜK kılına dokunamaz emmolu.

Rtük'te; ATV’nin şikâyet sayısı 90 bin, görüşülen dosya sayısı sıfır!
  • Ebubekir şahin nedir ya? bakışlarında hayır yok

• Muge anli olmasaydi. Faili mechul cinayetler tavan yapardi. Birakin cezayi Kadina madalya verilmeli

• Atv'ye ceza kesmek mi? Damat, haritadan yer beğendirir adam. Çemişgezek'e mufus memuru olarak gönderir.

• Hayatımda ilk defa rtüke atvdeki müge anlının programını şikayet etmiştim (bir şey olmayacağını bilerek ama yine de umut ederek) ve bir şey olmadı. Bunlar birbirlerini kolladıkça bu şikayetler de birikmeye devam eder yani

• Rtük'te; ATV’nin şikâyet sayısı 90 bin, görüşülen dosya sayısı sıfır! 

• Bu ülke bitmiştir, uzatmaları oynuyor.

• cahitb C kullanıcısına yanıt

ülke bitse de bokun içinde yuvarlanmaya devam ediyor ne yazık ki, bi reset falan da yok.

• Basın özgürlüğü işte, Allah Allah

• Adaletli davranılması gerekli. Varsa bir suç az veya çok herkez cezalandırılmalı iktidarı seven arkadaşlar bizim dediğimiz olur havasinda muhalefet niye sırf bize ceza kesiliyor havasında yorumların bazıları da bu kafada
    Ama adalet herkez için aynı olmalı diyen yok hiç birgün herkeze bir konuda adalet lazım olur haksızlığa uğradığını farkettiginde bağırır artık
    Birgün canının yanmaması için adalet ne ise bence onu savunun
    Haksız başvurular tabiki olabilir lakin müge anlinin sağlık personeli için söyledikleri herkez tarafından tepki gördü tüm Türkiye'de sağlık çalışanları tepki gösterdi en azından tüm Türkiye'nin gündeminde olan bir konuda bari ceza verebilirler di

Peygamber efendimiz sırtına vurduğunu iddaa eden birisi için hakkıdır adalet için gel sende benim sırtıma vur diyecek kadar adaleti vurgulamisken neredeyse yüzde yüzü muslumaniz denilen ülkede sana göre bana göre iktidar muhalefet partili olma durumuna göre adalet savunan var esef ile izliyorum

• Cumhuriyetin kurumlarını partı ve şahıs kurumu yaparsan olacağı budur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.