Şimdi Ara

rtük'e internet yayını denetleme yetkisi veriliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Diyanet, PSN Plus ve Origin Access dinen caiz değildir dese şaşırmayacak kıvamdayız zaten
  • Güzel bir hamle umarım Youtube, Netflix gibi yerler tamamen kapatılır.
  • Bunun sonu yok beyler. Durmadan bu şekil saldırmaya devam edecekler. Durmayacaklar. En ufak bir özgürlük kırıntısı kalmayana kadar devam edecekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Güzel bir hamle umarım Youtube, Netflix gibi yerler tamamen kapatılır.

Senin de gözlerini kulaklarını kapasak mı acaba? Bana yararı yok hatta zararı var kapatalım bence. Desem? Yok yine anlamazsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğruları sadece Atv ve Ahaberden öğrenebilirsiniz. Gerisini izlemeyin.

Zaten dizilerde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Güzel bir hamle umarım Youtube, Netflix gibi yerler tamamen kapatılır.

Senin de gözlerini kulaklarını kapasak mı acaba? Bana yararı yok hatta zararı var kapatalım bence. Desem? Yok yine anlamazsın

Halk boyle istiyor kardesim uymak zorunda herkes milli iradeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Milli irade tarzı söylemlere inanmıyorum.
    Milliyetçiyim fakat netflix erotik içeriğin yasaklanması ne alaka onu anlamadım.
    Her boka milli irade cart curt deniyor milli irade kim ? Bırakın bu ayakları rahatsız oluyorsan erotik içerik izleme cocuğunada izlettirme, Netflix Kids denen bir şey var.
  • Aga Muhalif Yayın Yapan Kanalları Engellesinler Ona Lafım Yok. Ama Sansürsüz İzlediğimiz Dizilere Karışmasınlar Yeter. Abi Çukur Dizisini Gününde Değil İnternette İzliyorum. Abi VARTOLİİİ Ağamız Ne Küfrediyor Ama Harbi Hakediyor Dizi Tüm Övgüleri...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi İsim -- 18 Mart 2018; 20:42:47 >
  • yasak ve yasa dışı mesajlar yazışmazsa, ki yazılmasın zaten, birlik beraberliğimiz bozulmasın diye, ve yazıldığında kaldırırılırsa site kapanmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi İsim İ kullanıcısına yanıt
    Konuyu nereye çekmiş

Tipik fanatik işte

• Çok yerinde bir karar.
  • Bu ulkede adalet zerre yok.Hep bi somurge esitsizlik haksizlik.Ulan ozgurluk yok ozgurluk...He ayrica bu erisimler engellenecek rtuk tarafindan artik bide bunu kol gibi vergi kısmı cok yakindir.Görürsünüz yakında kol gibi yeni cikacak vergileri..

• İyi İsim İ kullanıcısına yanıt
    Dogru diyosun kardesim musluman bir ulkeyiz dimi.Sokaga cik yuz kisiye sor yuzude musluman elhamdulillah.Madem bu kdr Müslümanız bu kumarhaneler neden acik cok basit bir soru.Bu internette dolasan gayri mesru isler suç unsuru illegal ee açılan iddaa bayileri at yarislari illegal değil.Bak kardes samimiyet önemli seydir.Lafla basin karşısnda siir okumakla olmuyo.Dogru bitanedir unutma.Dusunebilene birseyler alabilene ne mutlu..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.