Şimdi Ara

RTE Üniversitesi burs (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lyscimezun

Hocam ayt iyi oldugu icin bence 5knın icinde bile olabilirsiniz

İnşallah hocam ne güzel dedin oyle.Forum beni baya kötümser yaptı.Bakalım nasıl gelcek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fffiled1 kullanıcısına yanıt
    Allah gönlümüze göre versin kardeş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal hayat hakkında bilgim yok ama Rize güzel şehir, insanları cana yakın. Ardeşen ve Çamlıhemşin'de bulundum geçen yıl insanları çok yardımsever. Doğası zaten efsane. Huzur içinde okunacak kafa dinleyecek bir şehir

• quote:

Orijinalden alıntı: gezfotek

Sosyal hayat hakkında bilgim yok ama Rize güzel şehir, insanları cana yakın. Ardeşen ve Çamlıhemşin'de bulundum geçen yıl insanları çok yardımsever. Doğası zaten efsane. Huzur içinde okunacak kafa dinleyecek bir şehir
    Evet bence sosyal hayat sadece gidip gece klüplerinde takilmak degil arkadaşlarınla yaylalarda 1 hafta takılmakta bir sosyal etkinlik :)

• Eğer barsız clubsüz içkili ortam karı kız kovalamadan üni okuyamam dersen, tıpkı bu forumun %90ı gibi, orası eziyet gelebilir. Ama normal ortalama öğrenciyim okulumla dersimle yetinir ufak tefek gezi yeter diyosan, bide ailenin durumu batıda okutmaya çok elverişli değilse tabikide gitmen mantıklı olur. Batıda okusan burda ötenler paranı yollamıcak nasılsa, kendin düşün taşın karar ver.

• ClassımDeğilsin kullanıcısına yanıt
    Hocam Allaha şükür halimiz yerinde de benim oyle bar gece klubu gibi hayallerim yok yani sadece egitimi kaliteli olsun yeter

Hocam Allaha şükür halimiz yerinde de benim oyle bar gece klubu gibi hayallerim yok yani sadece egitimi kaliteli olsun yeter

• Up

• İlk 30k da mühendisliğe 1.500 lira veriyormuş. Geçen sene bilseydim aklımı çelerdi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.