Şimdi Ara

RTE: SINAVDAN SINAVA KOŞUN Kİ BAŞARILI OLUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• KPSS Türkiye Birincisi:https://www.haberler.com/kpss-turkiye-birincisi-mulakatta-elendi-11730185-haberi/

KPSS Türkiye İkincisi:https://sgkrehberi.com/haber/149085/kpss-turkiye-2-sini-mulakatta-elendi.html

KPSS Türkiye Üçüncüsü:https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/kpssde-turkiye-3-olup-mulakatta-elenen-ogretmenden-flas-aciklama-2696175/

• Bizim sınavımız sensin reis, Allah, Atatürkü beğenmediğimiz için seni gönderdi Atatürk'ün kıymetini anlayalım diye anlayan AKP liglerde oldu ama hala anlamayan milyonlar var, sanırım Allah Türkleri helak edecek kadir kıymet bilmediği için, etmektede haklı.

Edit: sanırım helak edilmeyi hakkettik
    Adamları sınava girmeden atıyorsunuz devlet kadrolarına o nasıl olacak.Hatta yeri gelince çalışması için kuruma gelmesine bile gerek duyulmuyor atmden çekiyor parasını.Sonra din din denen ülkede sözde en büyük hak Allah'ın bana her şey ile gel kul hakkı ile gelme dediği laf söz öbeği nedense havada kalıyor kendi ile bu denli çelişen bir dönem görülmemiştir.
  • Allahım sen biliyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisi de sınavdan sınava koştuğu için mi cumhurbaşkanı?

• Adamları sınava girmeden atıyorsunuz devlet kadrolarına o nasıl olacak.Hatta yeri gelince çalışması için kuruma gelmesine bile gerek duyulmuyor atmden çekiyor parasını.Sonra din din denen ülkede sözde en büyük hak Allah'ın bana her şey ile gel kul hakkı ile gelme dediği laf söz öbeği nedense havada kalıyor kendi ile bu denli çelişen bir dönem görülmemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Haziran 2019; 23:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Kendisi de sınavdan sınava koştuğu için mi cumhurbaşkanı?
    Diplomasız imam.
  • Finlandiya eğitim sistemini incelemesini öneririm. Sınavla basari olmuyor maalesef.

• düşünüyorum bu ülkede torpilsiz memur olmanın yolu yok mu diye bir türlü bulamıyorum
  • Mülakatta elenenler derhal incelenmelidir. Nasil 1. Olmuşlar cok merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek lisans mülakatları mesela yok denecek kadar etkide oluyor yani önemli olan ales ve yds, yök dil vb. puanları oluyor mülakat komisyonuyla, mektupla falan uğraşmıyorsunuz.

Kpss girmediğim ve bilgim olmadığı için fikrim olmayacak ama yüksek lisans kabul sistemi gibi olsa iyi olabilirdi.
  • Reis ben bayburtlu mahallesinde oturuyorum,
    etrafımda herkes memur.
    Memur olmak için sınav önemli mi değil mi çok iyi bilirim.
    Eminim ki 20 yılda herkes öğrenmiştir nasıl memur olunduğunu.
    Sen hiç boşuna yorma kendini.
  • Bizim sınavımız sensin reis, Allah, Atatürkü beğenmediğimiz için seni gönderdi Atatürk'ün kıymetini anlayalım diye anlayan AKP liglerde oldu ama hala anlamayan milyonlar var, sanırım Allah Türkleri helak edecek kadir kıymet bilmediği için, etmektede haklı.

Edit: sanırım helak edilmeyi hakkettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFABFCB25 -- 10 Haziran 2019; 23:11:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞokBıçaklıZed

Yüksek lisans mülakatları mesela yok denecek kadar etkide oluyor yani önemli olan ales ve yds, yök dil vb. puanları oluyor mülakat komisyonuyla, mektupla falan uğraşmıyorsunuz.

Kpss girmediğim ve bilgim olmadığı için fikrim olmayacak ama yüksek lisans kabul sistemi gibi olsa iyi olabilirdi.
    Yüksek lisansta pek birşey yok ki yav orada esas nokta akademik kadroya alınabilir misin.Durum o.
  • Önemli olan diğer tarafta ki sınav xD

• Sülalesinin sınava ihtiyacı yok, çalışmalarına bile gerek yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.