Şimdi Ara

Rte: 'bir hocaefendinin lafını herkes dinler' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunların değişik türleri var badecisi falanda var akıllı olun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 15 Ekim 2017; 12:18:44 >
  • sizin memurunuz ne la adam artık atadıkları memurları da beğenmez oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitmek lazim bu ulker en kisa zamanda, bu işin nereye gittiği belli

• Sahtekar hocalara daha cok guc veriyor,laflarini daha dikkatli secip soylese.

Yoksa bu hocalar milleti mahvedecek.

quote:

Mehmet Eymür

Mehmet Eymür @MehmetEymur

·

2s

Namaz Kılmayan İdam Edilir Kafası Kesilir Cesedi Çöpe Atılır (link:https://youtu.be/ZUr3XQmT8i4) youtu.be/ZUr3XQmT8i4 @YouTube aracılığıyla

CESEDİ DE ÇÖPE ATILACAKLAR DİKKAT

Namaz Kılmayan İdam Edilir Kafası Kesilir Cesedi Çöpe Atılır

www.youtube.com

• Cehennemde cayır cayır yanarsın inşallah başkan bozuntusu senin acı çektiğin günleri görmek istiyorum.

İstesenizde istemesenizde nedir ulan sen Allah mısın peygamber misin

Kulla kulluk etmeye devam makarnacı tayfa daha bu başlangıç bi de başkan yapın bunu bi kulağınızın arkası kalsın öpülmedik...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hocaefendiler ülkenin anasını belledi

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Bu ülkeyi PKK falan yıkamaz. İrtica yıkar.

Tıpkı bir HIV virüsü gibi önce bağışıklık sistemini yok eder ve zayıflatır sonra basit bir darbeyle yok olmasına sebep olur.
  • Hero tişörtü giyenlere kendilerini savunmaları için fırsat olmuş

Amma ilginç günlerden geçiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Cehennemde cayır cayır yanarsın inşallah başkan bozuntusu senin acı çektiğin günleri görmek istiyorum.

Kulla kulluk etmeye devam makarnacı tayfa daha bu başlangıç bi de başkan yapın bunu bi kulağınızın arkası kalsın öpülmedik...

Hıı hıı görürsem söylerim hıı hııı aynen aynen.. Vahh garibim sana damı bir şeyler yaptı bu adamcağız.. Vahhh vahhh..
  • Kız söz dinler derken?

Evlilik, birbirini seven iki insanın anlaşarak müracaat edip birbirleriyle nikah kıymaları değil midir?

Kız hocaefendinin sözünü dinler derken zorla evlendirilen kızların ya da çocuk gelinlerin, sözde hocaların laflarıyla ikna olacaklarını mı kastediyor?

Durum vahim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Bu ülkeyi PKK falan yıkamaz. İrtica yıkar.

Aynen öyle 15 temmuz'da yıkıyorlardı zaten az daha. bunların zihniyette burnumuz b*ktan kurtulmaz.
  • erdoğan o kadar izole yaşıyor ki, milletten haberi yok,

doğudaki köyde herkesin elinde akıllı telefonu, mobil paketide var,

evet adsl yok ama internete erişim var bir şekilde,

batı daki neyi, görüyor, okuyor, biliyorsa onlarda aynı şeylerden haberdar yani,

hocaefendiymiş .. pehh ülkeyi yönetenin kafa yapısına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

İstesenizde , istemesenizde dediğinde küplere biniyorum... resmen zorla istediği herşeyi yaptrıyor.

Akp mhp bir tasarıya önergeye evet dediği zaman zaten diğerlerinin isteyip istememesinin bir anlamı kalmıyor. Söylemeye çalışılan bu.

Demokrasi vb ühü ühüüğ ağlamayın demokraside çoğunluğun dediği geçer biraz bile az kalsa geri kalanın dediği bi anlam ifade etmez artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Cehennemde cayır cayır yanarsın inşallah başkan bozuntusu senin acı çektiğin günleri görmek istiyorum.

ohh şöyle kusun kininizi de ne düşündüğünüzü herkes açık açık bilsin. şimdi bunun hesabını bakalım hangi mercîye vereceksin aşırı merak ediyorum. çoktan link ss aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 16 Ekim 2017; 10:17:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

İstesenizde , istemesenizde dediğinde küplere biniyorum... resmen zorla istediği herşeyi yaptrıyor.

Akp mhp bir tasarıya önergeye evet dediği zaman zaten diğerlerinin isteyip istememesinin bir anlamı kalmıyor. Söylemeye çalışılan bu.

Demokrasi vb ühü ühüüğ ağlamayın demokraside çoğunluğun dediği geçer biraz bile az kalsa geri kalanın dediği bi anlam ifade etmez artık.

Senin söylediğin demokrasi değil. Demokrasinin kelime anlamını ve niteliklerini bi araştır derim.

• Çocuk gelin sayısında patlama olsun.

• quote:

AHİR ZAMAN ALAMETİ BU DEĞİLSE NEDİR

Dikkat çekme yarışında şampiyon: Elif Şafak

KENDİSİNİN beklenen kurtarıcı Mehdi olabileceğine dair emarelerden söz eden Adnan Oktar Hocamız, Boğaz’da bir tekne gezisine katılmış.

Adnan Oktar’ın tekne sefasından yansıyan şu fotoğrafa azıcık dikkatlice bakınca...

Şunu söylemekten kendimi alıkoyamadım:

“Adnan Oktar beklenen Mehdi midir bilmiyorum ama bu fotoğraflar ahir zamanın çok yaklaştığının kanıtı gibi.”

http://www.mynet.com/haber/guncel/adnan-hocanin-kedicikleriyle-bogaz-gezisi-tartisma-yaratti-3322606-1

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

quote:

Senin söylediğin demokrasi değil. Demokrasinin kelime anlamını ve niteliklerini bi araştır derim.

tanımlar yalan. sonuç benim söylediğim gibi. demokrasinin bu bug ı sayesinde millet 80 sene susturuldu. yeni yeni sesleri çıktı son 15 senede. zaten akp/rte haterlarının derdi bu.

• NaturalBornKillah kullanıcısına yanıt
    Bu zihniyet demokrasiyi sandıktan ibaret zannediyor. Çoğunluk elde edince başkalarını yok sayacaklarını düşünüyorlar. Karşıtlarına yaptıkları her şeyi "çoğunluğuz" diye meşru hale getirmeye çalışıyorlar.

Tabi şu an çoğunluk kendileri olduğu için "çoğunluk ne derse o olur, başkalarının ne istediği önemli değil" derken geçmişte başkaları çoğunlukken kendilerine yapılanlar için mağdur edebiyatını hiç bırakmıyorlar. Yarın gene başkaları çoğunluk olup bunların istediğini önemsemezse bugünü unutup gene "azınlıkları eziyorsunuz" diye başlamayacaklar mı?

Sonuç olarak hep kendi taraflarına bakıyorlar. Demokrasi kültürü bu ülkede oturamadı bir türlü. Yıllarca padişahlıkla yönetilince alışmak zor oluyor tabi.
  • Töbe töbee bu nasıl açıklama

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.