Şimdi Ara

RTE plakalı diye 15 bin liralık arabaya 350 bin lira isteyen kafa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok şükür eğitimimizi tamamladık sizin kadar olmasada ilkokul terk olarak buralarda takılıyoruz. Benim anladığım ana fikir İngilizce bildiğiniz ve bunu da bizi ispatladığınız . Hatta fazla ekşi sözlük takip ettiğinizi belkide yazar olduğunuzu düşünmekteyim; kullandığınız yazı kalıbından. Sayenizde straw man argument'ide öğrenmiş olduk, birden bir aydınlanma geldi. Varsa daha aklınıza gelen öğretecek İngilizce deyimler paylaşırsanız sevinirim.

Bir plakaya sırf rte yazıyor diye 85.000 Euro istemek hiç absürd değil haklısınız. Benzinin litresinin 5 TL olmasıda absürd değil yurdum manzarası. Zaten ne geldiyse başımıza bu apolitikten ve teslimiyetçilikten geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevermind34

Çok şükür eğitimimizi tamamladık sizin kadar olmasada ilkokul terk olarak buralarda takılıyoruz. Benim anladığım ana fikir İngilizce bildiğiniz ve bunu da bizi ispatladığınız . Hatta fazla ekşi sözlük takip ettiğinizi belkide yazar olduğunuzu düşünmekteyim; kullandığınız yazı kalıbından. Sayenizde straw man argument'ide öğrenmiş olduk, birden bir aydınlanma geldi. Varsa daha aklınıza gelen öğretecek İngilizce deyimler paylaşırsanız sevinirim.

Bir plakaya sırf rte yazıyor diye 85.000 Euro istemek hiç absürd değil haklısınız. Benzinin litresinin 5 TL olmasıda absürd değil yurdum manzarası. Zaten ne geldiyse başımıza bu apolitikten ve teslimiyetçilikten geldi.

Yahu güzel kardeşim olayı neden kişiselleştiriyorsun ki amacım seni kırmak ya da hakaret edip aşağılamak değil sadece sıkca yapılan bir hataya düştüğün için uyarmak istedim, sonuçta bu platformun amacı bu.

Şimdi siz bir plakaya bu kadar verilir mi diyorsunuz ben olsam 5 lira fazla vermem o plaka için, benim için bir anlamı yok ama konu siz ya da ben değilim ki bu plaka bu parayı verecek, 4 tekere 400 bin verecek, bir telefona 5000 tl verecek, sırf etiketi için bir saate 50 bin dolar verecek o kadar çok insan var ki şimdi sen bunları eleştirebilirsin evet hakkın da var bana göre de oldukça mantıksız şeyler bunların tartışma konusu apayrı

Benim canımı sıkan şey hiç alakası olmayan bir yerden girip kahvehane tartışması çıkarılması, otomobil başlığındayız otomobil konuşalım hepsi bu, aslında hepsi bu değil daha çok şey var da...

neyse güzel kardeşim çok girme taraftarı değilim bu tür forum tartışmalarına çünkü direk etiket yiyosunuz ne kadar objektif olmak istersen iste ya tayyipçisin ya anti tayyipya islamcısın ya islam düşmanı hemen etiketi yiyorsun, sadece kendimi ifade etmek için cevap yazdım sana amacım sana saldırmak değildi, kırdıysam affola

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.