Şimdi Ara

RTE plakalı diye 15 bin liralık arabaya 350 bin lira isteyen kafa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

RTE plakalı diye 15 bin liralık arabaya 350 bin lira isteyen kafa

Almak isteyenler için ilan linki:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-rte-plakali-satilik-toyota-starlet-481100391/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xnoname -- 15 Eylül 2017; 23:27:58 >

• Bunu aldiktan sonra deli belgesi gosteriyor muyuz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erduvan
  • RTE plakalı diye 15 bin liralık arabaya 350 bin lira isteyen kafa
  • Türk milletinin ( %55-60 lık bir kesimin ) kafa yapısını çözmüş ve bundan para kazanmak isteyen bir vatandaşımızdır
  • Bana üstüne para versen o plakayla gezmem. Adam 85.000 Euro para istiyor. Belki yalaka bir müteahhit bulursa çakar o fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevermind34 -- 16 Eylül 2017; 1:1:0 >
  • Sıkıntı ya da absürt olan nedir anlamadım ?

Zaten yaygın bir durum bu GS plakalısından 61 ve trabzonu çağrıştırına Atatürk'ü çağrıştıranından Cumhururiyet kuruluş tarihini içerene ya da İstanbul'un fethine atıfda bulunanına bunun bir önemi yok, sadece adım Burak diye BRK yazılı plakası olan bir araca param varsa istediğim fiyatı verip alabilirim.

E serbest piyasa, adam zaten aracı değil plakayı satıyor. isterse 1 milyon dolar yazar almak isteyen de alır, burda "fanboy"luk ya da "hater"lık yapmanın anlamı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevermind34

Bana üstüne para versen o plakayla gezmem. Adam 85.000 Euro para istiyor. Belki yalaka bir müteahhit bulursa çakar o fiyata.

Al benden de o kadar...
  • alinir bu kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzWall

Sıkıntı ya da absürt olan nedir anlamadım ?

Zaten yaygın bir durum bu GS plakalısından 61 ve trabzonu çağrıştırına Atatürk'ü çağrıştıranından Cumhururiyet kuruluş tarihini içerene ya da İstanbul'un fethine atıfda bulunanına bunun bir önemi yok, sadece adım Burak diye BRK yazılı plakası olan bir araca param varsa istediğim fiyatı verip alabilirim.

E serbest piyasa, adam zaten aracı değil plakayı satıyor. isterse 1 milyon dolar yazar almak isteyen de alır, burda "fanboy"luk ya da "hater"lık yapmanın anlamı yok

Kimsenin fanboyluk yada "hater"lık ( yazar burada bok atmak kıskanmak demek istemiş) yaptığı yok. Sen niye bu kadar üstüne alınıpta 3 paragraf yazı yazdın hocam hayırdır?

• Bizim bufdan gecse yakarlar :D

• quote:

Haters gonna hateee brooo

böyle yazınca Cool oldum galiba

• 35 kuruş bile vermem. Noterde plaka değişikliği isterim

• bu tipsizlik abidesi şey de ne böyle.
  • Bunu alacak adam gitsin engelli (zihinsel) indirimiyle ötvsiz araç alsın en azından bmw i8 biner

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevermind34

quote:

Kimsenin fanboyluk yada "hater"lık ( yazar burada bok atmak kıskanmak demek istemiş) yaptığı yok. Sen niye bu kadar üstüne alınıpta 3 paragraf yazı yazdın hocam hayırdır?

Öncelikle sayın yazar anafikir çalışın biraz ilkokuldan başlarlar bunu öğretmeye, mütemadiyen bölümünüz ne olursa olsun karşınıza çıkar, yazar burada kıskanmak veya bok atmayı herhangi bir şekilde çağrıştıracak ya da bunları mecaz ifadelerle gizleyecek en ufak bir anlatım sergilememiştir.
    3 paragraf yazdım çünkü yine fanboyluk ya da haterlık yapıp "off rte fanı hüloğğğ" tarzında cevaplar alıp yanlış anlaşılmak istemedim ama rte fanlarının olduğu kadar haterları da tetikde, 3 paragraf yazdığım halde triggerlandınız, kısaca tek cümle " size ne kardeşim serbest piyasa" yazsam konu nerelere çekilirdi kim bilir?
    vel hasıl apolitik bir adamımdır objektif yaklaşırım bu konulara, 90 iq tartışma adapsızlığıdır burada ve her yerde, gevurlar buna "straw man argument" derler.
    kısaca eyyorumlamam "Adam isterse 21 APO 21 plakalı 89 model springini 300 bin eurodan koyar satar burada satılan plakadır senin için bir şey ifade etmez ama elbet eden vardır, bunun siyasi yanını eleştiriyorsa konu sahibi, bu konuyu gider ilgili bölüme açar siyasi siyasi tartışırlar, ha işin otomobil kısmıysa komik ya da absürt olan bir durum yok gayet yurdum manzarası"
    bu 85 paragraflık yazım senin nezdinde tüm diğer arkadaşlaradır

• http://www.thepicta.com/user/ozelplakafiyatlari/4210586509

Şu sitedeki 34 alp 43 plaka dayimin 7 sene once sattigi broadway'deydi. Tabi o zaman ozel plakadan falan haberimiz yok. Kimbilir kac paraya sattilar o plakayi.

• İstemez misiniz aracınızın plakası, kutsanmış reisin isminin baş harfleri olsun? Evel Allah sırtınız yere gelmez....

• quote:

Orijinalden alıntı: mıknatıs20

İstemez misiniz aracınızın plakası, kutsanmış reisin isminin baş harfleri olsun? Evel Allah sırtınız yere gelmez....

öyle öylee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce delirmiş olan bu fiyata satan mı, yoksa alıcısı olan mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.