Şimdi Ara

Rte nin Sürekli Yanında Diyanet Başkanını Dolaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yıllarda her açılışa götürüyor. Mercedes felan tahsis ediyor, bütçesini genişletiyor. Sebebi ne olaki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah razı olsun

• Kendi padisah diyanet baskani seyhulislami cunku, divani ile geziyor.

• Günah çıkarıyordur surekli

• Elin gavuru Papa mercedes binince sesiniz çıkmıyor, bizim diyanet başkanı mercedes binince zorunuza mı gidiyor anlamıyorum ki..
  • Fetva isterim
  • Din-Devlet isleri ayrilmaz bir bütündür.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    "Elin gavuru" Papa, mersedese binmiyor işte, lütfen yazmadan önce 30 saniye araştırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enizam

"Elin gavuru" Papa, mersedese binmiyor işte, lütfen yazmadan önce 30 saniye araştırın.

http://m.mfor.hu/galeria/1041.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Birincisi Papa tüm hristiyan aleminin Ruhani Lideridir. Öncelikle Ruhani Lider ile devlet memuru ayrımını bilin.
    İkincisi ise koskoca Ruhani Lider e geçmişte suikast (Mehmet Ali Ağca) yapıldığı için böyle özel araç yapılmak zorunludur. Senin devlet memurunu kim niye vursun, vursa haberimiz olmaz, çoğuda zaten senin devlet memurunun ismini cismini bilmez.
    Ha bu arada Papa Vatikan Devleti nin Cumhur Reis'idir.
    Türkiye deki halkın bile ismini cismini bilmediği devlet memuru ile hristiyan aleminin Ruhani Liderini kıyaslamak ayrı bir kafa gerektirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 14 Ocak 2016; 22:31:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yoksulseytan22

quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Birincisi Papa tüm hristiyan aleminin Ruhani Lideridir. Öncelikle Ruhani Lider ile devlet memuru ayrımını bilin.
    İkincisi ise koskoca Ruhani Lider e geçmişte suikast (Mehmet Ali Ağca) yapıldığı için böyle özel araç yapılmak zorunludur. Senin devlet memurunu kim niye vursun, vursa haberimiz olmaz, çoğuda zaten senin devlet memurunun ismini cismini bilmez.

Din düşmanı bir sürü şahsiyet var..Siz istiyorsunuz ki, Müslüman fakir olsun.Neden kardeşim Müslüman mercedes binemez mi ? Bu niye zorunuza gidiyor.Papa hristiyan aleminin lideri olabilir..
    Benim Diyanet İşleri Başkanım da Prof. Dr. Mehmet Görmez..Az Ülkenizdeki insanlara saygınız olsun.

Edit;

Papa ile Prof. Dr. Mehmet Görmez kıyaslamam zaten.Müslüman her zaman Allah katında daha ağır basar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 14 Ocak 2016; 22:34:37 >

Papa dediğin adam devlet yönetiyor, Diyanet'in başkanıyla eş tutuyorsun bir de. Mehmet Görmez'e ne lazım 1 Milyon TL'lik araç ?
    Tayyip zaten nerede bir hacı hoca tayfası var yanında gezdiriyor. Bir tanesi öldü gitti. Bir de Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı haysiyetsiz var içlerinde umarım o da yakında geberir.
    Ben sana ne diyorum adam devletin sahibi devletin. Ben fener Rum patrigi ile Türkiye Cumhuriyeti Reisini kıyaslıyor muyum?
    Yahu seninkinin ne düşmanı olacak. Altı üstü bir memur. Savcı bile kendisinden daha üstün konumda.

• Ya hu arkadaş ben papa ile diyanet işleri başkanını bir mi tutuyorum..Bir tutulmaz zaten, neden bir tutacaksın..Adam arabayı mezara götürmeyecek ya, Araba yine devletin.Bugün o biner, yarın başkası biner..Dert ettiğiniz şey bu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoksulseytan22

Ben sana ne diyorum adam devletin sahibi devletin. Ben fener Rum patrigi ile Türkiye Cumhuriyeti Reisini kıyaslıyor muyum?
    Yahu seninkinin ne düşmanı olacak. Altı üstü bir memur. Savcı bile kendisinden daha üstün konumda.

Mantığa bak, savcı bile daha üstünmüş. İlgili protokolde 4. sırada olan diyanet başkanını savcıyla kıyaslamak....Muhaahaa! Haha haha!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Muhammed hayatta olsaydı sizlere tokadı basardı. İslam'da israfa olan bakış açısından haberin yok mu ? Var ise memur için verilen 1 Milyon TL'lik araç israf mıdır değil midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Muhammed hayatta olsaydı sizlere tokadı basardı. İslam'da israfa olan bakış açısından haberin yok mu ? Var ise memur için verilen 1 Milyon TL'lik araç israf mıdır değil midir ?

Muhammed değil güzel kardeş.
    Hz. Muhammed S.a.v.
    Ortada İsraf var ise, Bende sıcak bakmıyorum.Ama Müslüman düşmanı insanlar çok.O yüzden Zırhlı araca biniyor..Bunuda düşünmek lazım.

Muhammed'in başına Hazret kelimesini getirme gibi bir zorunluluğum yok, dini bir kavram da değil bu. Muhammed gibi tevazu sahibi insanın da bu tarz unvanlara ihtiyacı yok.
    Bugüne kadar hangi Diyanet başkanına suikast düzenlenmiş ? Adamın işi gücü yok devlet memuru vuracak. 1 Milyon TL'lik araç israftır diyemiyorsun, "HZ, S.A.V" ile dindarlık taslıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Muhammed'in başına Hazret kelimesini getirme gibi bir zorunluluğum yok, dini bir kavram da değil bu. Muhammed gibi tevazu sahibi insanın da bu tarz unvanlara ihtiyacı yok.
    Bugüne kadar hangi Diyanet başkanına suikast düzenlenmiş ? Adamın işi gücü yok devlet memuru vuracak. 1 Milyon TL'lik araç israftır diyemiyorsun, "HZ, S.A.V" ile dindarlık taslıyorsun.

Ülkemizde PKK gibi bir sorun var..HDP diyanet işleri başkanlığına ve zorunlu din dersine karşı.Bu adamlardan her şey beklenir..Önlem için zırhlı bir araç vermişler altına..Az sakin olun.Ben dindarlık taslamıyorum.Ben aciz bir Müslümanım sadece..

• Ne alaka adam okadar okumuş kendini din üzerinde yetiştirmiş torosa mı binecek meyvesini yiyor şimdi biz yolda mercedes kullanan görünce bu mercedes kullanıyor kesin müslüman değil felan mı diyoruz müslümanlar zengin arabasına binemez mi onun malı bunun malı hiçte sizi ilgilendirmez boşuna bunla ilgili konuşmayın hatta mal üzerinden dini duyguları karıştırıyoruz ya ben ona yanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 14 Ocak 2016; 23:13:57 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.