Şimdi Ara

RTE: Mültecileri niçin barındırdığımızı sorgulayamazsınız!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RTE, Iraklı Suriyeli göçmenleri savundu, AKP'nin mülteci politikasını eleştirenlere '' tarihten bihaber kişiler '' dedi ve Türkiye'nin mülteci kabul etmeye devam edeceğinin sinyalini verdi.
    *
    http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-erdogan-israile-rest-cekti-arkasina-saklanacak-agac-dahi-bulamayacaklar-40674628

“BUGÜN HER KİM SURİYE’DEN IRAK’TAN VEYA BAŞKA BÖLGEDEN GELENLERE KEM GÖZLE BAKIYORSA, GEÇMİŞİNDEN BİHABER DEMEKTİR”

Bugün her kim Suriye’den Irak’tan veya başka bölgeden gelenlere kem gözle bakıyorsa, geçmişinden bihaber demektir. Bu kişilerin birkaç kuşak gerisine gidersek onlarda da bir muhacirlik bulacağımızdan ben eminim. Kimsenin mazlumları niçin ülkemizde barındırdığını sorgulamaya hakkı yoktur. Bizim herkese kapımız da kalbimizde açıktır, açık olmaya devam edecektir.

• Böyle düşünen biri asıl geleceğinden bihaberdir.

Bu ulkede azınlık olunca görürüm ben sizi. Kaç tane K*rt vatan sevgisi ile büyüyor ki bunlar büyüsün. Hepsi Türkiye düşmanı. İleriyi göremiyor bu insanlar.

Türkiye bi karışsa yolda kafa keser bu caniler. Kimse kusura bakmasın bunlar gerçek. Acıma duygusu yok bu ırkın haberiniz olsun.
    Bop işliyor. Göz göre göre herşey düşmanların istediği gibi gidiyor 2023 gelmeden diğer arap ülkeleri gibi bizimde fişimizi çekerler siz sanıyormusunuzki Erdoğan bu açıklamanın alıcağı tepkiyi bilmiyor? Tamamen bilerek zıtlaştırmayı dahada arttırmak için yapılmış açıklama

Şu rezil açıklamaya protesto edip sorgulamayan halkada herşey müstahak adam kendini padişah ilan etmiş sorgulayamazsınız diye sen bu devletin bir baş soğanının nereye gittiğinin hesabını vermek zorundasın sen s600 mercedese bin saraylarda otur diye paramı ülkemi elin suriyelilerine peşkeş çek diye gırtlağıma kadar zorla soktuğun vergileri ödemiyorum.
  • Böyle düşünen biri asıl geleceğinden bihaberdir.

Bu ulkede azınlık olunca görürüm ben sizi. Kaç tane K*rt vatan sevgisi ile büyüyor ki bunlar büyüsün. Hepsi Türkiye düşmanı. İleriyi göremiyor bu insanlar.

Türkiye bi karışsa yolda kafa keser bu caniler. Kimse kusura bakmasın bunlar gerçek. Acıma duygusu yok bu ırkın haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mültecilerin hepsi bugun evine dönsün yemin ediyorum ekonomi bi kendine gelir rahatlariz biraz

• hakikat bir tespit yani herkesin hayat hikayesinde geriye doğru bir muhacirlik var hicret var

mustafa kemal örneği verelim asırlar önce ispanyadan osmanlı topraklarına göç selanik ve cevresinde gecen asırlar ve türkiye ..

tayyip erdoğanda hakeza bugünkü gürcistan bölgesinden gelmiş dedeleri .

Allahın toprağı kimsenin tapulu mülkü degil insan yeryüzünde misafirdir . herkesin istediği toprakta yaşama gezme hakkı insani bir haktır

kimsenin kimseye niye geldin go home deme hakkı yoktur . bu ev yani yeryüzü hepimizin

amerika halkının kacta kacı yerli veya kızılderililer ne kadar yerli . kızılderililerin tipine baktıgınız zaman doğudan göç ettikleri bariz belli

rusya ya bakıyonuz onlarca kavim ..

ırkçılık kötü bir inanç veya düşünce .. ilk ırkçı iblis tir bilindiği gibi .

• Sarayında besle o zaman. Sokağa salma.

Afganlar garanti geliyor anlaşıldı. İdlibden 4 milyon daha Suriyeli ve radikal gelir.

• "AYLAN BEBEĞİN KIYILARIMIZA VURAN MİNİK BEDENİNİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ”

http://m.milliyet.com.tr/amp/2-5-aylik-bebek-acliktan-oldu-gundem-1340841/&ved=0ahUKEwipjZyy7IHYAhUDVxQKHRtBCIgQFggkMAA&usg=AOvVaw2djTnyEkWcdS0yalETL1ln&ampcf=1

Önce kendi milletine baksa keşke, keşke, keşke!!!

Bu suriyelilerin milletin ve devletin başına açtığı, açacağı tüm belalarsan akp ve destekçileri sorumludur.

İnsanların geleceği için kullanılması gereken 30 milyar dolardan fazla para bunların keyiflerine harcandı, yok suriyeliler alışsın memlekete, yok kendilerini yabancı hissetmesin, yok sağlıktan yararlansın, kendi vatandaşına gelince parayla ama...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • david12 D kullanıcısına yanıt
    yavrucum tayyipten çok önceside arapça harfler kullanıyorduk osmanlıca ile ..

david davud senin isminde arapça ibranicede aynı kökten geliyor kardeş lisanlar
  • Reisin sinyali üzerine tarih kitabı açıp baktım, kurtuluş savaşında yoklar. Çanakkale savaşında da yoklar. Hatta tarihte şöyle diyor: "osmanlıyı sırtından hançerleyenler, isyan çıkaranlar".
  • Refarandum yapalım. Soralım halka; Mülteciler kaplardamı,şehirlerdemi kalsın diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Reisin sinyali üzerine tarih kitabı açıp baktım, kurtuluş savaşında yoklar. Çanakkale savaşında da yoklar. Hatta tarihte şöyle diyor: "osmanlıyı sırtından hançerleyenler, isyan çıkaranlar".

yavrucum gecmişte yasamış bugünkülerin dedelerinin yapıp yapmadıklarıyla eylemleriyle günümüz insanlarını nasıl yargılarsın ?

babalarının annelerinin ataların hataları yanlışları çocuklara fatura edilebilir mi ?

bu nasıl bir mantık . nasılda hüküm veriyorsun .
  • Turkler yavas yavas askere gitmemeye baslayinca, vergi odememeye baslayinca da multecilerden yardim istersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bop işliyor. Göz göre göre herşey düşmanların istediği gibi gidiyor 2023 gelmeden diğer arap ülkeleri gibi bizimde fişimizi çekerler siz sanıyormusunuzki Erdoğan bu açıklamanın alıcağı tepkiyi bilmiyor? Tamamen bilerek zıtlaştırmayı dahada arttırmak için yapılmış açıklama

Şu rezil açıklamaya protesto edip sorgulamayan halkada herşey müstahak adam kendini padişah ilan etmiş sorgulayamazsınız diye sen bu devletin bir baş soğanının nereye gittiğinin hesabını vermek zorundasın sen s600 mercedese bin saraylarda otur diye paramı ülkemi elin suriyelilerine peşkeş çek diye gırtlağıma kadar zorla soktuğun vergileri ödemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrehan09 -- 11 Aralık 2017; 16:6:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Bop işliyor. Göz göre göre herşey düşmanların istediği gibi gidiyor 2023 gelmeden diğer arap ülkeleri gibi bizimde fişimizi çekerler siz sanıyormusunuzki Erdoğan bu açıklamanın alıcağı tepkiyi bilmiyor? Tamamen bilerek zıtlaştırmayı dahada arttırmak için yapılmış açıklama

Şu rezil açıklamaya ayaklanmayan halkada herşey müstahak adam kendini padişah ilan etmiş sorgulayamazsınız diye sen bu devletin bir baş soğanının nereye gittiğinin hesabını vermek zorundasın sen s600 mercedese bin saraylarda otur diye paramı ülkemi elin suriyelilerine peşkeş çek diye gırtlağıma kadar zorla soktuğun vergileri ödemiyorum.

özellikle alıntıladım .

yazdıkların kanunen suç !! halkı ayaklanmaya çağırıyorsun ?

farkındamısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: adembd

quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Reisin sinyali üzerine tarih kitabı açıp baktım, kurtuluş savaşında yoklar. Çanakkale savaşında da yoklar. Hatta tarihte şöyle diyor: "osmanlıyı sırtından hançerleyenler, isyan çıkaranlar".

yavrucum gecmişte yasamış bugünkülerin dedelerinin yapıp yapmadıklarıyla eylemleriyle günümüz insanlarını nasıl yargılarsın ?

babalarının annelerinin ataların hataları yanlışları çocuklara fatura edilebilir mi ?

bu nasıl bir mantık . nasılda hüküm veriyorsun .

Haklısın. Babaların anaların hataları çocuklara fatura edilmemeli. Peki biz neyin faturasını ödüyoruz her ay?

• Sorgulamıyoruz!

AB'ye karşı tehdit, AKP için oy, ülkenin demografik yapısını bozmak için fırsat olduğunun ve ekonomideki deliği büyütmek için âlet olarak kullanıldığının farkındayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adembd

quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Şu rezil açıklamaya ayaklanmayan halkada herşey müstahak adam kendini padişah ilan etmiş sorgulayamazsınız diye sen bu devletin bir baş soğanının nereye gittiğinin hesabını vermek zorundasın sen s600 mercedese bin saraylarda otur diye paramı ülkemi elin suriyelilerine peşkeş çek diye gırtlağıma kadar zorla soktuğun vergileri ödemiyorum.

özellikle alıntıladım .

yazdıkların kanunen suç !! halkı ayaklanmaya çağırıyorsun ?

farkındamısın ?

Protesto demek istediğim demokratik ülkelerde protesto halkın en temel haklarından biridir. Herkes yönetimden şikayet etme hakkına sahiptir. Yasal çerçevede yapılan protesto suç değildir insanlar pankart alıp toplanıp protesto edebilir biraz araştırırsan doğru olduğunu görürsün.

Ayaklanma derken herkes çıksın sağı solu yıksın polise taş atsın demek değil bizim halk herşeye başka mana çıkardığı için bu konuda haklısın protesto olarak düzelticem. Ama hala aynı düşünüyorsan sen bilirsin

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    neyin faturasını ödüyorsun her ay ?
  • Adam haklı. Eğer sorgularsaniz. O mültecilerin Türkiye ye gelme nedenlerinden birisinin AKP olduğunu görürsünüz. Eğer Türkiye Sınırdan Cihadcilari Suriye ye doldurmayıp, onlara ABD Katar Suudi Arabistan ile birlikte Binlerce Tir silah göndermeseydi Bu kadar Mülteci Olmazdı. ABD ile Yarattıkları Cihadist Grupların sayesinde Suriye bu kadar karıştı. Sonunda ne oldu Esad Hepsine karşı kazandı. Esad Diktatör ise buna karşı Siyasi baskı ve Ambargo hatta, Uyarı niteliğinde Askeri Hava saldırıları ile karşılık verilebilirdi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.