Şimdi Ara

'RTE Hakkari Olayını 400' e Bağladı' Konusuna Cevaben İşte O Video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: atabey_sahabettin

quote:

Erdoğan, kendi ağzından dediği laflar, hala montaj, hala doğan...

Hürriyet niye attığı twiti kaldırdı?

baski, ozgur olmayan basin. aninda adamlarin binasini basmaya gelen yuzlerce kisi oldu, ustune vergi mufettisleri de gelir yakinda.

Ayrica Erdogan'in dediklerini canli yayinda veriyorlar, kesilmemis hali dedikleri sorunun basindan itibaren olanini da izledim. Bildigin sorulan soru da cevap da "400 almadik boyle oldu". Bosuna kivirmaya gerek yok, hepimizin gozu kulagi iki omzu ustunde basi var.

tabi ya kesin öyledir

• quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

evet zekalı ıarkadaşım orada "karakteri bozuk babalar" dedi. videonun başını izlemediğin belli oluyor. inadı bırak gözünün yağını yiyeyim anladım erdoğan düşmanısın, ancak objektif bak bu adam ne demiş videonun bütününü bir izle. nefret gözünü köreltmiş, bu adam terör bitti dese eline silahı alıp sokağa çıkacaksın hayır bitmedi daha ben varım diye.

sovmuycem ulan sovmuycem

Allah bin belanizi versin diyip gecicem.

ac izle ulan ac izle !

tayyip ne demis ac izle !

isin fitratinda var neden tepki koyuyorlar , pasa pasa fakir halleri ile bunca sene buyuttukleri evlatlarini benim kavugum icin askere gonderecekler ve sehit olacaklar. bana da laf etmeyecekler ! kavugum sag olsun. bu isin fitratinda var`a getiriyor.

dedim ya Allah bin kati fazlasini sizin gibilerin colugundan cocugundan cikarsin !

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

Adamlar program bitmeden yapılan provakosyandan bahsedip gerçeği söylüyorlar bu vatan hainleri hala öyle dedi böyle dedi diye konuşuyor. Şeytan sizi görse yolunu değiştirir.

• CHP-MHP ya da sizin tarafınızda olmayan herkes önce ERGENEKONCU sonra PARALELCİ şimdi de PKKLI oldu sizin hiçbir suçunuz yok her şeyi siz yapıyorsunuz ama suçu hep başkasına atıyorsunuz ama Allah büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fablebora

Malesef 400 olayı artık her tarafa çekilebilen bir konu oldu.Bunun sebebi ise seçim meydanlarında oy toplamaya çalışan Sn.Cumhurbaşkanı'dır.Yanlış yaptı ve bunu Bülent ARINÇ'ta söyledi.Sadece bu olay değil başka bir olay olsa yine 400'e bağlanacak.

Bir açıdan da şehit haberlerini dört gözle bekleyenleri açığa çıkarması açısından iyi birşey. Şehit haberi gelse de erdoğana saldırsak diyenler bir bir çıkıveriyor.

Ağa TVden izledim ben 400ü alabilseydi bi parti anasayla kökten kazıyacaktık dedi. Ama Yeni anayasa tanıtım kitapçığını aç bak. Türk Milleti demiyor adamlar. Yani böleceklerdi eyaletlere. Doğuyu verecekleri. Olmayınca olmadı. Yani neresinden tutarsan tut hala aklı fikri 400de. Terör anayasayla falan kurutulmaz

• kaynak: star tv ve gazetesi / atv ve sabah

• Ulan kulağımızla duymasak yutturacaksınız.

Ulan şehit babalarına karakter demeside mi yalan. Hay sizin yalakalığınıza be. Bir kerede kabul eddin.

Allah gibi taptınız adama. Kula kulluk etmeye devam aferin size.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Erdoğan, kendi ağzından dediği laflar, hala montaj, hala doğan...

Hürriyet niye attığı twiti kaldırdı?

baski, ozgur olmayan basin. aninda adamlarin binasini basmaya gelen yuzlerce kisi oldu, ustune vergi mufettisleri de gelir yakinda.

Ayrica Erdogan'in dediklerini canli yayinda veriyorlar, kesilmemis hali dedikleri sorunun basindan itibaren olanini da izledim. Bildigin sorulan soru da cevap da "400 almadik boyle oldu". Bosuna kivirmaya gerek yok, hepimizin gozu kulagi iki omzu ustunde basi var.

tabi ya kesin öyledir

Akrrollsun diye vicdanini ve dusunceni şeflerine sattigini biliyordum ama beynini de satisa cikardigini hic dusunmemistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

quote:

Orijinalden alıntı: Hakikat66

Eğer önceki lafı bugün söylemiş gibi carpitmislarsa yazıklar olsun böyle gazetecilik anlayışına. Erdoğan eğer bugün bu lafı kullandiysa ona yazıklar olsun.

yahu elinde internet var. Canlı yayın görüntüsü var. Utanmasalar paralel yapı havuz medyası kanalını heckleyip canlı yayın görüntüsü üzerinde montaj yaptılar diyecekler. AKP lilerle muhabbete girmiyorum artık.

dinle de bugünki olay içinmi söylemiş gör bakalım

kötü tarafı da o zaten. 7 hazirandan bu yana yaşanan tüm terör olayları için söyledi.

• Siz gerçekten duyduğunuzu da anlayamayacak hale gelmişsiniz.
    Açık ve net şekilde ülkenin bu halde olmasının halini 400 vekile bağladı. Hâlâ utanmadan sıkılmadan onu öyle demedi diyorsunuz...
    Yahu hadi diyelim ki başka sebepten söyledi. Be arkadaş nasıl sormuyorsunuz bu nasıl tarafsız cumhurbaşkanı? Bir gün ben aday değilim diyor, ertesi gün 400 vekil verin diyor.

• Ya biri konunun altına yazmışki Halkın boyle yalan dolanla nasıl kışkırtılabıldıgıne şaşıyorum kardeş kusura bakma ama bende sizin körlüğünüze sağırlığınıza ve akılsızlıgınıza şaşıyorum kışkırtanında kım oldugu belli !
  • açık ve net gene 400 istedi yarında anket yaptırır artık ..

dememkii 13 yıldır hiç bir iş yapamamışlar demektir bu , o zaman neden hep başarılıyız diyorlar .

bir anda cumhurbaşkanı oluncamı anayasa işlemez oldu .

gidin kahvede camide yaşlı SAF halkı kandırın burda bunları kimse yemez zeynep hanım
  • atabey_sahabettin A kullanıcısına yanıt
    Can güvenliğinin olmadığını bilsen, sen kaldırır mıydın kaldırmaz mıydın? Özgür basından ne anlarsınız ki siz...

Ayrıca, feto sizinleyken gülün eğlenin ama eleştirince yanınızdan ayrılınca bizi kandırdılar hele hölö. Doğan grubu da aynı şekilde sizi desteklerken iyi, şimdi böylesine bir muhalefet yapınca mı kötü? Hadi oradan, samimiyetsizlik ve halkın aklıyla dalga geçmenin böylesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Can güvenliğinin olmadığını bilsen, sen kaldırır mıydın kaldırmaz mıydın? Özgür basından ne anlarsınız ki siz...

Ayrıca, feto sizinleyken gülün eğlenin ama eleştirince yanınızdan ayrılınca bizi kandırdılar hele hölö. Doğan grubu da aynı şekilde sizi desteklerken iyi, şimdi böylesine bir muhalefet yapınca mı kötü? Hadi oradan, samimiyetsizlik ve halkın aklıyla dalga geçmenin böylesi.

Güzel hikaye, Erdoğan diktatör olacak ama sözcü vs gibi gazeteler sabah akşam hakaret edecekler öylemi. Nasıl diktatör bu yahu?
    Güzel hikaye demek Hepsini kapatırsa ne olur biraz aklını kullanır mısın? Bişeyleri sindire sindire yapmayı mı seçersin yoksa direkt üstüne çullanmayı mı? Halka mağdur edebiyatı yapabilicekken, bize komplo kuruyorlar bakın diyebilicekken neden bir anda o saydığın diğer gazetelere de baskına gitsinler? Kusura bakma tutamıycam ama ilk okuduğumda sesli güldüm yazdığına
  • quote:

Güzel hikaye demek Hepsini kapatırsa ne olur biraz aklını kullanır mısın? Bişeyleri sindire sindire yapmayı mı seçersin yoksa direkt üstüne çullanmayı mı? Halka mağdur edebiyatı yapabilicekken, bize komplo kuruyorlar bakın diyebilicekken neden bir anda o saydığın diğer gazetelere de baskına gitsinler? Kusura bakma tutamıycam ama ilk okuduğumda sesli güldüm yazdığına

13 yıldır iktidarda Ak parti, yavaş yavaş olan şu medyayı sindirmeyi bir yazsana yahu merak ettik , sözcü kaç yıldır hakaret ediyor Erdoğan ailesine onu da bir yazıver,

Youtube üzerinden de hakaretler mevcut. Kapalı değil youtube şükredelim mi diyeyim ne kadar saçma bir zihniyete sahipsin Üstteki bir arkadaş demiş ben de diyeyim, kula kulluk ediyorsun şu an. Kraldan çok kralcı oluyorsun. Zaten ne desem bişey değişmiycek koyduğun videoya bile "öyle bişey demedi" diyebiliyorsan sana başka bir video göstersem ve c.başkanı şunu şunu dedi görüyo musun diye hiçbir şekilde kabul etmiyceksin. Kısacası ben istediğim kadar yazıp çizeyim sen yine bildiğini okuycaksın.
  • quote:

Youtube üzerinden de hakaretler mevcut. Kapalı değil youtube şükredelim mi diyeyim ne kadar saçma bir zihniyete sahipsin Üstteki bir arkadaş demiş ben de diyeyim, kula kulluk ediyorsun şu an. Kraldan çok kralcı oluyorsun. Zaten ne desem bişey değişmiycek koyduğun videoya bile "öyle bişey demedi" diyebiliyorsan sana başka bir video göstersem ve c.başkanı şunu şunu dedi görüyo musun diye hiçbir şekilde kabul etmiyceksin. Kısacası ben istediğim kadar yazıp çizeyim sen yine bildiğini okuycaksın.

Çevir kazı yanmasın, açıklamamışsınız şu yavaş yavaş sindirme operasyonunu?
  • yazık ne halllere getirmiş rte aşkı.
    adami peygamber ilan etmişsiniz kafanizda.
    bunlari acisi cikacak er ya da geç.
    ve o gun feto bözü köndürdü diyenler ayni seyi tayyip icin diyecek ve hicbir sorumluluk hissetmeden bu isten siyrilacaklar.
    bu tur kisilige uygun cok guzel laflar var ne siz buna degerseniz ne de ben agzimi bozarim.

Yazdığımı düzgün okumamışsın ki daha. Bak direkt alıntı yapıyorum kendimden
    quote:

Bişeyleri sindire sindire yapmayı mı seçersin yoksa direkt üstüne çullanmayı mı?
    Gördüğün üzere basın sindiriliyor dememişim, yapılan bir takım olaylar üzerinden konuşmuşum ki burada "sindire sindire" ikilemesini çevirip kullanmışsın klasik akplisin. Çevir kazı yanmasını sen yapıyosun, koyduğun videoda rte ne diyor sen aksini savunuyorsun hala Okuduğunu anlamıyorsun daha zihniyetin bozuk olduğu için aklına başka şeyler geliyor işte. Yazık şu an acımaya başladım sana

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.