Şimdi Ara

'RTE Hakkari Olayını 400' e Bağladı' Konusuna Cevaben İşte O Video (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://www.youtube.com/watch?v=WB2jQWKj4yg

7/A'RÂF-179: Andolsun, cehennem için de birçok cin ve insan yarattık ki kalbleri var, fakat onlarla anlamazlar; gözleri var, fakat onlarla görmezler; kulakları var, fakat onlarla işitmezler. İşte onlar hayvanlar gibidir, hattâ daha da sapık... Ve işte gâfiller onlardır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 7 Eylül 2015; 0:31:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Artık su insanlar küçük çıkarlarından vazgeçip birilerini körü körüne savunmaktan vazgeçse işte o zaman bir adım ileri gideceğiz.

Şehit haberleri üzerinden bile ülkenin cumhurbaşkanına iftira atmaya kalkışıyorlar bu ülkede.
  • Ülkede en ufak bir şey çıksa muhalif medya bas bas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isi gucu biraktilar RTE'yi paklamanin derdine dustuler

• Eğer önceki lafı bugün söylemiş gibi carpitmislarsa yazıklar olsun böyle gazetecilik anlayışına. Erdoğan eğer bugün bu lafı kullandiysa ona yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

isi gucu biraktilar RTE'yi paklamanin derdine dustuler

karalama derdine düşenler?
  • Ben halkin boyle yalan dolan la nasil kiskirtilabildigine sasiyorum. Akp olmasaydi ic savas coktan cikmisti. Adamlar gercekten kendilerini soylenenlere kaptirmiyor ve kalitesini koruyor. Bence hedef 2023 ten once ulkeyi parcalamak. Sizde buna alet olmayin su ana kadar ulke kalkniyordu dahada kalkinacagina inaniyorim guzel gunleri bizleri bekliyor. Sadece insanlar biraz daha gercekleri gorebilse yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

He yalan he.

evet yalanın takendisi
  • Olayı muhtemelen bizden önce duymuş olduğunu varsayıyorum.Kaldı ki şu an için 30'un üstünde şehit olduğunu iddia eden kaynaklar bile var.30 diyorum lan farkında mısınız nasıl bir güne uyanacağımızın?400 zırt pırt o kısımlar,beni ilgilendirmiyor.Madem ki devletin başısın,daha başka bir gündem olabilirmiş gibi hala neyin gündemini anlatıyorsun ki bana tv'de arkadaş?Güvenlik zirvesi toplanıyorken,niye benim başkomutanım tv'de 400 lerden 500 lerden bahsediyor?
  • arkadaşlar allah size kulak vermiş dinlemeniz algılamanız için lütfen macera arayıp başka organ kullanmayın. canlı yayında kendi ağzıyla söylüyo işte hala çarpıtma falan. 6 yaşındaki yeğenim bu adam katilmi diye soruyo bana. sizin yaş kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakikat66

Eğer önceki lafı bugün söylemiş gibi carpitmislarsa yazıklar olsun böyle gazetecilik anlayışına. Erdoğan eğer bugün bu lafı kullandiysa ona yazıklar olsun.

yahu elinde internet var. Canlı yayın görüntüsü var. Utanmasalar paralel yapı havuz medyası kanalını heckleyip canlı yayın görüntüsü üzerinde montaj yaptılar diyecekler. AKP lilerle muhabbete girmiyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

quote:

Eğer önceki lafı bugün söylemiş gibi carpitmislarsa yazıklar olsun böyle gazetecilik anlayışına. Erdoğan eğer bugün bu lafı kullandiysa ona yazıklar olsun.

yahu elinde internet var. Canlı yayın görüntüsü var. Utanmasalar paralel yapı havuz medyası kanalını heckleyip canlı yayın görüntüsü üzerinde montaj yaptılar diyecekler. AKP lilerle muhabbete girmiyorum artık.

Senin gibi her gordugume atlamiyorsam suç ben de mi yani ? Ben şahsen daglica olaylarını değerlendirirken bunu söylediğini düşünmüyorum. Videonun belli bir kısmını keserek yayınlamak ne kadar doğru. Biraz sistematik düşün.

• Yahu daha seçimin hemen sonrası , Başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan : “hdP bundan sonra Çözüm Sürecinin ancak filmini yapar" demedimi ? o söylemin bu söylemden farkı ne ,aynı amaca hizmet etmiyor mu ... insaf edin yahu onca asker - polis şehit düşüyor ,siz halen birilerini haklı çıkarma derdindesiniz , bu iş insani iş , siyasetten çıktı artık sizde çıksanız iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 7 Eylül 2015; 1:03:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

quote:

dinle de bugünki olay içinmi söylemiş gör bakalım

• C.başkanı erdoğan bunu şehit olayı üstüne söylemedi aksine.400 millet vekili olsaydı pkk hakkında ve sokak eylemleri hakkında daha sert ve düzgün yasalar çıkarıcaz dedi.
    Ben konuşmayı başından sonuna kadar izledim.Doğan medyası erdoğan sözünü bitirmeden direk manşeti attı 400 vekil olsaydı bunlar olmazdı diye bunun adı algı operasyonudur ve malesef sizde C.başkanına saygı duymadığınız için her gördüğünüze duydugunuza inanıyorsunuz.Mhp ve Chp ne kattı bu ülkeye hadi Akpyi sevmiyorsunuzda öbürleri ne katacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey_sahabettin

quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Amq adam kendi ağzından çıkıyor laflar. Ne montaji

buyur bakalım

Eee bak duyduk? Hala inkar mi edceniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atabey_sahabettin

quote:

Amq adam kendi ağzından çıkıyor laflar. Ne montaji

buyur bakalım

Eee bak duyduk? Hala inkar mi edceniz.

dinledin ve bunu söylüyorsun, şaka dimi? Dağlıca olayı içinmi söylüyor?

• Konudaki yorumlara bak ya bi laf sokma çabaları bi ego tatmin etme çabalarında ileri gidemiyor . LAN takım tutar gibi parti tutmaktan Vazgeçin artık eksik beyinliler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğana orada geçmişteki konuşması ile ilgili bir soru soruluyor, adam cevap veriyor. Bütününü gösteren videosu var hala inat edenler var

Anlamayanlara örnek vereyim, erdoğana sorsalar, geçen bilmemne açılışında mavi gömlek giymiştiniz sebebi neydi, adam dese mavi şöyle böyle, ülkeyi bölmek isteyen medya diyecek "şehitler dururken mavi gömleğinden bahsetti"

Herhangi birşey için az biraz araştırma yapmadan orada burada ötüp kendinizi küçük düşürmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

Erdoğana orada geçmişteki konuşması ile ilgili bir soru soruluyor, adam cevap veriyor. Bütününü gösteren videosu var hala inat edenler var

Anlamayanlara örnek vereyim, erdoğana sorsalar, geçen bilmemne açılışında mavi gömlek giymiştiniz sebebi neydi, adam dese mavi şöyle böyle, ülkeyi bölmek isteyen medya diyecek "şehitler dururken mavi gömleğinden bahsetti"

Herhangi birşey için az biraz araştırma yapmadan orada burada ötüp kendinizi küçük düşürmeyin.

Aynen.

Şehit haberi gelmiş fırsat bu fırsat diyip çarpıtma yapıyorlar. Gerçekten çok yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey_sahabettin -- 7 Eylül 2015; 1:25:06 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.