Şimdi Ara

RTE'den skandal bir çağrı daha: AKP bayrağını liselerde dalgalandırmaya hazır mıyız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön edit: Bu konuyu lütfen kural dışı falan diyerek silmeyin, RTE'nin çağrısını skandal yapan nokta da şu; 2547 Sayılı yasada kınama cezası öngörülen suçlar arasında " Yükseköğretim kurumları içinde siyasi parti faaliyetinde bulunmak veya siyasi parti propagandası yapmak" var.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Bitlis’te halka hitap ederken, “2019’da Bitlis’in tüm mahallelerinde, üniversitesinde, liselerinde Ak Parti’nin bayrağını dalgalandırmaya hazır mıyız?” dedi.

Bitlis'i Türkiye'nin en huzurlu şehri yapmaya hazır mıyız? Alimlerin şehri Bitlis'i yeniden ilmin merkezi haline getirmeye var mıyız? Bitlis'ten yükselen bu ses inanın Türkiye için karınlarında 40 tilki dolaşan ellerinin altında ihanet çetesi oluşturanları paramparça ediyor. Ülkemize kurulan tüm kumpasları başlarına yıkacağız.

Sizi o inlerinizde yok ederiz demiştik. O kurdukları mahkemeler şimdi nerede? O sahte mezarlar şimdi nerede? Korkaklar zafer anıtı dikemez. Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler.

Milletimiz sadece devletine kendisine savaş açanları görmekle kalmıyor onların arkasındakileri de görüyor. Bu ülkede ne hesap uzmanı Kemaller ne de muhasebeci Kenanlar eksik olur.

Anamuhalefetin başındaki zata sesleniyorum. Ey Bay Kemal, şimdi kongre yapıyorsun. Söyle bakalım, bu PYD terör örgütü müdür? Eğer yiğitsen terör örgütü olduğunu açıkla. PKK terör örgütü müdür? Eğer yiğitsen açıkla. YPG terör örgütü müdür? Eğer yiğitsen açıkla. Ama açıklayamayacaksın. Çünkü sen onların Meclis'teki temsilcileriyle kol kola dolaşan birisisin.

https://twitter.com/DikenComTr/status/959760882107482112

• Ülkede hangi alanda yasalar dinleniyorda bunda dinleyecekler sözde HUKUK devletiyiz.

Ya bari çocukları rahat bırakın liselerden ne istiyorsunuz zaten her yere imamhatip açıp yeterince zarar verdiniz birde üstüne liseleride siyasete alet ediyorsunuz yazık size yakında liselerde siyasi kavgalar çıkarsa şaşırmayın bi orası vardı rahat, orayıda mafetsinler yetmedi ilkokula indirsinler siyaseti!

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bu kadar rezil hukuksuz bir iktidar görmemiştir. Yol köprü avm muabbeti yapacaklar yol köprü avm kadar başınıza taş düşsün. Bankaları unuttuk birde bankalar kadarda düşsün! Kredi kartsız bir yerlerini silmeye tuvalet kağıdı alamayan adamlar gelmiş burada ekonomi geçim iyi narası atıyor. Gerçi onuda isteyerek atmıyor çoğu maaşlı eleman
  • Yok artık daha neler aliminium

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camiler bitti sıra okullara geldi demekki
  • Ülkede hangi alanda yasalar dinleniyorda bunda dinleyecekler sözde HUKUK devletiyiz.

Ya bari çocukları rahat bırakın liselerden ne istiyorsunuz zaten her yere imamhatip açıp yeterince zarar verdiniz birde üstüne liseleride siyasete alet ediyorsunuz yazık size yakında liselerde siyasi kavgalar çıkarsa şaşırmayın bi orası vardı rahat, orayıda mafetsinler yetmedi ilkokula indirsinler siyaseti!

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bu kadar rezil hukuksuz bir iktidar görmemiştir. Yol köprü avm muabbeti yapacaklar yol köprü avm kadar başınıza taş düşsün. Bankaları unuttuk birde bankalar kadarda düşsün! Kredi kartsız bir yerlerini silmeye tuvalet kağıdı alamayan adamlar gelmiş burada ekonomi geçim iyi narası atıyor. Gerçi onuda isteyerek atmıyor çoğu maaşlı eleman

• Bu ülkeden çekip gitmek istiyorum bazen. Tiksiniyorum artık. Pis siyasetten zehirlenmeyen tek bir yer kalmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun pekcok kisi bunlarin farkinda bile degil. Rte ve akp hic hukuksuz is yapmaz, hic kotu soz soylemez, hic yalan soylemez diye bakiyor olaya. Bunlarin ya gercekten hic haberi yok(seyrettigi medya vs yuzunden) ya da o kadar fanatik duruma gelmis ki gorse de, duysa da kendi isine geldigi gibi algiliyor, kendini mantigini kuruyor, kendi hayal dunyasindaki rteye gore konusuyor.

Kalanlar da farkinda ama guce sahip olmak istemek, karsidakinden intikam almak gibi cesitli nedenlerle bunlari umursamiyor.

Ne rte ne akp sonsuza kadar bu sekilde surecek(bazilarinin sandiginin aksine) O zaman kimse donup "ben rteyi destekledim, hep akpye oy verdim" demeyecek. Bunun yerine ya hic sesleri cikmayacak ya "sartlar oyleydi, mecburiyetten destekledik" ya da "ben basindan beri karsiydim" diyecek. Bugun kenan evren icin ne deniyor? 82 anayasasi halkin %91i tarafindan kabul gordu. Tarihte pek cok ornegi var.

Burada sorun ne kadar daha boyle gidecegi. Bir kisi istedi diye sistemi degistirdiler mesela.

• Niye; Türk Bayrağı yetmiyor mu?

İstiklâl Marşı
    ilk kıta:
    "Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
    Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
    O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
    O benimdir, o benim milletimindir ancak."

(Mehmed Âkif Ersoy)

"Bizim Tek bayrağımız var"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat204 -- 4 Şubat 2018; 22:57:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capital.punishment

Ak parti demek Türkiye demek. Kudurmayın hemen. Siz de pkk ile chp bayrağı dalgalandiriyirsunuz bi bi şey diyo muyuz

AL İŞTE XD
  • capital.punishment C kullanıcısına yanıt
    kardeş o sararmışları yeme, yeşil olanları ye. bak dokunuyor sonra.
  • Haber doğruysa, artık nasıl bir tezahurat geldiyse Tayip kaptırmış kendini.
    Gerçekten liselerde,ünilerde bayrak dalgalandırma filan yok,olmasın da.
    Diken denen, ypgye terörist diyemeyen, roketle şehidt edilen kızcağızı uykusunda öldü diye haber yapan bir yayın organının haberine bakarak boşuna yaygara yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capital.punishment

Ak parti demek Türkiye demek. Kudurmayın hemen. Siz de pkk ile chp bayrağı dalgalandiriyirsunuz bi bi şey diyo muyuz

Kim diyor akp demek Türkiye demek diye ? Sana mı tapuladılar ülkeyi hayırdır ?
  • capital.punishment C kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okul eğitim yeridir , siyaset değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Haber doğruysa, artık nasıl bir tezahurat geldiyse Tayip kaptırmış kendini.
    Gerçekten liselerde,ünilerde bayrak dalgalandırma filan yok,olmasın da.
    Diken denen, ypgye terörist diyemeyen, roketle şehidt edilen kızcağızı uykusunda öldü diye haber yapan bir yayın organının haberine bakarak boşuna yaygara yapmayın.

Buyur kardeş Milliyet haberi:

http://www.milliyet.com.tr/cumhurbaskani-erdogan-bitlis-te-bitlis-yerelhaber-2573272/

Bu da video içeren Cumhuriyet gazetesi haberi:

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/918985/Erdogan__Ak_Parti_nin_bayragini_liselerde_dalgalandirmaya_hazir_miyiz_.html

Öte yandan, Erdoğan hiç de "tezahürata gelmiş ve kendini kaptırmış" gibi konuşmuyor. Tam aksine, soruyu kendisi soruyor, seçmenler coşmaya başlıyor.

Edit: roketle şehidt edilen kızcağızı "uykusunda öldü" haberini yine Cumhuriyet yapmıştı, Diken'le hiçbi alâkası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Civitas Terrana -- 4 Şubat 2018; 23:51:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarattığı bölücü zihniyeti sanırım liselere kadar indirmek istiyor.

Ne olacak liseliler zaten dünden hazırdır, akpli misin değil misin? namaz kılıyor musun kılmıyor musun
  • şunu hepimiz biliyoruz ; rte isterse o bayraklar oralara asılır.

ülkenin kurucusunun portrelerine faşizm sembolü , baskı unsuru vs. diye ağlayanlar bunu destekleyecekler.

işte kitle bundan ibaret.
  • 1 kullanıcısına yanıt
    Aliminium

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bı ara kk delıl ortaya koyarak vatan haını demıstı ama takan olmadı. Savcılar hakımler hayatından memnun zaten abd bıle dunyaayya sov yaptı bakanların bıle aldıkları rusvetler ortada. Turkıyenın adını 2 paralık hale soktular
  • ancak imam hatiplerde yaparsın onu.
  • ülkücü gençlik ten sonra Ak gençlik geliyor zaaar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.