Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

RTE ; 'Avrupa'ya Düzensiz Göçü Yüzde 99 Oranında Azalttık.'

20
Cevap
0
Favori
1.407
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> RTE ; 'Avrupa'ya Düzensiz Göçü Yüzde 99 Oranında Azalttık.'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10230 Mesaj
    "tayyip erdoğan’ın bu sabah söylediği söz. “böylece başta balkan ülkeleri olmak üzere avrupa kıtasının tamamının güvenliğine paha biçilemez katkı sağladık” diyerek bununla gurur mu duyuyor anlamadım.

hali hazırda 10 milyona yakın sığınmacı/göçmen varken ve her gün kaçak yollarla binlercesi ülkeye doluşurken bizim güvenliğimiz ne olacak peki?

süleyman soylu sırf 2018’de 251 bin 794 düzensiz göçmen yakaladıklarını söylemiş. yani her yıl bu sayıda insan türkiye’ye giriyor. üstelik bu rakamların sonu da yok.

bilim insanları önümüzdeki yıllarda kuraklıktan, işsizlikten, daha iyi bir yaşam arayışından, iç savaştan, baskıdan vs on milyonlarca insanın daha göç edeceğini söylüyor. avrupa bu riske karşı sınırlarına duvar üstüne duvar örerken biz ne yapacağız, tüm orta doğuluları, afrikalıları vs türkiye’ye mi alacağız allah aşkına?"

Kaynak.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201907091039605374-erdogan-bmye-gore-sadece-suriyeli-siginmacilar-icin-37-milyari-asan-bir-harcama-yaptik/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    10230 Mesaj
    Türkiye de ki iç karışıklığıda %100 arttırdım diye bitirmesini beklerdim ayrıca.

Şu lafları söyleyen bir adamın bu ülkede hala %50 oy alması bir fecaattir. Akıl tutulmasıdır.

|
    |

Tatile geliyorum euro olmus 7 lira, masa donatiyorum mc donald's menusune veridigim kadar para oduyorum.
    400€'ya ucak bileti ve her sey dahil otelde tatil yapiyorum.

Bunlar yetmedi, reyiz sagolsun Avrupa'ya it kopugun dolusmasini da engelledi. Bahsettigi %1 de zaten meslek sahibi, egitimli akli basinda gocmenler.

Tesekkurler reyiz adam, tesekkurler dunya lideri!

|
    |
    Ortadoğu bataklığının Kutsal AB'ye ulaşmaması için kalkan görevi mi görüyoruz yani
    ¿

yaklaşık 10-15 diziyi zamansızlıktan yarıda bırakmış | korku-gerilim,bilim kurgu temalı film izlemeyi seven | bilgisi olmasa da motor sporlarını ve basketbolu az çok takip eden | acayip bir şekilde xiaomi satın alıp denemek isteyen | bilgisayarını satıp laptopla yoluna devam eden | Steam kullanan ve yarı emekli bir şekilde ufak tefek oyunları oynayan | forumun ülke gündemi bölümünde aktif takılan :'( | bu zamana kadar logitech'le tek bir sıkıntı yaşamayan | mehmet cengiz fanı | her şeyi geçtim 80 milyonluk ülkenin sporcu yetiştirememesi zoruna giden | yap işlet devret modeli aşığı | beşiktaş'lı | hangi düşünceye sahip olunursa olunsun Atatürk'e saygı duyulması gerektiğini düşünen | nedense chrome'den vazgeçemeyen | amatör sıcak fırsatçı :) | özel sektör kölesi bir üye...

tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://www.youtube.com/watch?v=bFM-hBLtTWM 4dk.
  • Binbaşı
    1004 Mesaj
    eee ne var bunda yani
    |
    |
    |
    |

-işsizliğin artmasını sağladık,
    -türk halkından daha fazla imtiyaz sağladık,
    -kayıtlı, kayıtsız farketmez, türkiye nin her bir yanına dağıttık,
    -onlara herşeyi bedava yaptık, maaş bağladık,
    -plajda nargile içerlerken, kendi askerlerimizi suriye topraklarında şehit verdik,
    Demiş mi?

Kendi ülkesinden ziyade, avrupalı ülkeleri düşünmek ha!!

Bravo valla!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

Simdi anladiniz mi gurbetci Turkler olarak neden reyize oy verdigimizi?

Tatile geliyorum euro olmus 7 lira, masa donatiyorum mc donald's menusune veridigim kadar para oduyorum.
    400€'ya ucak bileti ve her sey dahil otelde tatil yapiyorum.

Bunlar yetmedi, reyiz sagolsun Avrupa'ya it kopugun dolusmasini da engelledi. Bahsettigi %1 de zaten meslek sahibi, egitimli akli basinda gocmenler.

Tesekkurler reyiz adam, tesekkurler dunya lideri!
    Kainat lideri diyeceksin.
    |
    |

|
    |

2003'lüyüm Her Şeyin Farkındayım.

Oğlum Şehmistan Çek Yayı Fırlat Beni, Uzayayım Oraya
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Söz konusu Türk se iktidarın umrunda olmaz.Uygur Türkleri arap olsaydı kucaklamıştık.

|
    |
    |
    |
    reisin bir bildiği vardır boşa konuşmaz. sanırım fetöye karşı oyun kuruyor. oynanan oyunları en iyi reis bozar unutmayın.
    |
    |
  • Yarbay
    2086 Mesaj
    Hava filtresi gibi tum pislikleri tutup motorun temiz kalmasini sagladik. Ya temizlenecegiz, yada cope gidecegiz.

|
    |
    Ülkeye bu kadar mülteci nasıl giriyor? Sınırlar kevgire mi döndü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Ve o avrupa şu anda türkiyeye yönelik yaptırım kararı alma toplantısında...

|
    |
    Abra A5 V10.3.2 : 7.Nesil Kaby Lake Intel® Core™ i7-7700HQ, 16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2400MHz, 256GB SSD, 15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12, 3 Adet Disk Desteği (2x M.2 SATA 1x HDD
  • Yarbay
    2159 Mesaj
    biz ne yapalım esaddan mı hizmet bekleyelim ?
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Ankara Web Tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,285
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.