Şimdi Ara

[RPG]San Andreas Multi Player VendettaRPG™ [Aktif!] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.678
Cevap
3
Favori
227.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheDarkDefender

Croesus Soldier'dan taksiciliğe vay anasını..

Sınıf atlamışsın Sıkıntıdan kafama sıkacağım oyunda.Hiç bir şeye izin yok arkadaş.Partizan diyorsun yok diyorlar.Mafya diyorsun yok diyorlar.Kredi diyorsun yok diyorlar.Taksici olmayı zaten geçtim.Değişik bir rol istiyorsun imkan yok.Anca mafyalarda kapıcı olarak bekle.Oyun zevkimi öldürüyor.
  • Kapıcı olarak beklenicek mafya olsa gidelim bekleyelimde. Mafya yok ki? Norscio'ya bu saatten sonra girmek 4-5 ay alır ki uğraşılmaz. Rus Mafyasından bir yakın olsa iyi olucaktıda kader işte.

Mafya sayısının artması lazım bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rons@rD

quote:

Orijinalden alıntı: numberone_0

beyler böle bir hata alıyorum bir bilginiz varmı yani hata değilde map görünmüyor.yollar var biraz gidince yolda kalmıyor havada duruyorum gibi oluo.2 tane ss de aldım burda

http://www.imagebam.com/image/f2e81c73680185
    http://www.imagebam.com/image/ae1fd273680186

''/Spawndegis meydan '' komutunu uygula düzelir büyük ihtimal.DÜzelmezse doğduğun yerin yakınındaki bir binaya gir düzelir.

iş te olduğum için cevap yazamadim, bir dukkan bulup girdim cıktım düzeldi map

• Ezio Aiello öldü, Nikolai Sidorov yolda.Rus olmak isteyen ?
  • Ezio'ya ne oldu? Rus konusuna gelince Rus Mafyasına aldıracaksan hemen Rus oluyorum.
  • Gönül ister mafyaya aldırayım ama pek mafyaya girebilecek bir tip değil Nikolai
  • Ezio ne ara öldü öğlen brawldaydık daha.
  • quote:

Ezio'ya ne oldu? Rus konusuna gelince Rus Mafyasına aldıracaksan hemen Rus oluyorum.

O kadar para bırakılır mı hocam naptın
  • Brawl sonrası kıtırt Glenpark'da kaldım ya ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Smoothy

quote:

Ezio'ya ne oldu? Rus konusuna gelince Rus Mafyasına aldıracaksan hemen Rus oluyorum.

O kadar para bırakılır mı hocam naptın

O da varda, para var değerlendiremiyoruz, bir mob mu açsak ne yapsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

Brawl sonrası kıtırt Glenpark'da kaldım ya ben.

Ben dedim o kadar motora bin diye. 3 kişi sığardık ama sen ck istedin sanırım?

Bu arada Rus Mafyasının forumda bir ismi yok şaşırtıcı.
  • Baya bir flood oluyor ama proje yapalım diyen var mı aranızda?
  • Valla örgüt kurucaktım olmaz dediler.Dahada birşeye izin vermezler.
  • Mob için izin istesek belki verebilirler? Sonuçta mafya ailesi değil.
  • quote:

Mob için izin istesek belki verebilirler? Sonuçta mafya ailesi değil.

Sanmıyorum.Arkadaş başvurusunda mafya kurmaktan falan bahsetmiş.Onay almamış
    Oyun gerçekten çok kısıtlı.Legal proje açsak para yok para olsa bile sıkılma ihtimalimiz var.İllegal açsak izin yok.Diğer mafyalarda kapıcı olmaya da bizim sabrımız yok.Çete açsan her taraf çete dolu.Polisler zaten almış başını gitmiş.Tab'a basınca ekranın yarısından fazlası mavi gözüküyor.
    Homeless olsan o da sıkar.Buradan bir kere daha imzamdaki cümleyi tekrarlıyorum Cem abi geri dön bize önderlik et

• Buğra Kuru ve Cem Özaslan dönerse iyi olur gerçekten katılıyorum. Onun dışında dediklerinde tamamen doğru. LS-RP'ye geçiş yapacağım bu gidişle.

Legal proje yaparsın ilgilenilmez tutmaz, yada sıkılırsın. Mafya desen girilebilecek mafya yok sunucuda. Polis aynı şekilde yürümüş gitmiş, girsen kaybolur gidersin. Çete rolü niyeyse beni hiç bir şekilde sarmıyor. Bu yüzden de rol bitti.
  • Selamın aleyküm ağalar!
  • quote:

Buğra Kuru ve Cem Özaslan dönerse iyi olur gerçekten katılıyorum. Onun dışında dediklerinde tamamen doğru. LS-RP'ye geçiş yapacağım bu gidişle.

Legal proje yaparsın ilgilenilmez tutmaz, yada sıkılırsın. Mafya desen girilebilecek mafya yok sunucuda. Polis aynı şekilde yürümüş gitmiş, girsen kaybolur gidersin. Çete rolü niyeyse beni hiç bir şekilde sarmıyor. Bu yüzden de rol bitti.

sonuna kadar katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FireBender

Selamın aleyküm ağalar!

aleyküm selam hacım
    bizi rusa aldırsana
  • Beyler sizi en fazla rusa götürebilirim Ama Rus mafyasına giriş yok ic ooc gizli olması gerekiyordu ama forumda dana kadar isimlermizin altında Rus Mafyası yazınca olmadı. Kimse ben Rus mafyasına gircem diye rus olmasın alım olucak ama nasıl olucak hiç bi fikrim yok kadro gördüğünüz gibi çok sağlam bizde iyi rpciler olduğumuz için alındık.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.