Şimdi Ara

RPG Aranıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şöyle oynarken Alien Shooter veya Restricted Area tadı verecek oyunda geliştikce gelişebildiğimiz action olayının çok olduğu ve oyun sonlarına doğru üst seviye olduğumuzdan sadece oyunun zevkini çıkarabileceğimiz bir oyun arıyorum 2002 yılında aşşağı olmaz ise sevinirim Fallout 2 oynadım 2 günümü aldı speed yaptım(AS bile daha uzun sürmüştü bea)

Ya da güzel bir RPG(action) tavsiyeniz var mıdır bu doğrultuda?

• Heralde çalışmadığınız yerden sordum

Yok mu öyle oyun ya benim aklıma gelmiyor bi türlü..
  • Restricted Area dediğin oyun, Diablo II'nin üzerine Fallout kılıfı geçirilmiş başarısız bir taklit. Bu bağlamda -bence- oyun tavsiyesinde baz olamaz.

Aksiyon istiyorsan, git D2 oyna. O da kesmezse BNet'ten oyna. Set, unique falan derken yaşlanırsın zaten. O da kesmezse Sacred oyna. Fallout gibi oyun anca taklit bulursun, en iyisi Fallout'un kendisi. Ama Fallout aksiyon değildir o ayrı. Ayrıca hem biraz aksiyon, hem de RPG dersen; Arckanum'u öneririrm.
  • rpg sakat oyunlar.

sen daha iyi MmoRpg oyna kardes..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Algol

Restricted Area dediğin oyun, Diablo II'nin üzerine Fallout kılıfı geçirilmiş başarısız bir taklit. Bu bağlamda -bence- oyun tavsiyesinde baz olamaz.

Aksiyon istiyorsan, git D2 oyna. O da kesmezse BNet'ten oyna. Set, unique falan derken yaşlanırsın zaten. O da kesmezse Sacred oyna. Fallout gibi oyun anca taklit bulursun, en iyisi Fallout'un kendisi. Ama Fallout aksiyon değildir o ayrı. Ayrıca hem biraz aksiyon, hem de RPG dersen; Arckanum'u öneririrm.

Arckanum hariç dediklerinin hepsini oynadım bitirdim battle.net de temizlemeye gitti ordan beri bıraktım şu Arckanum'u bi bakayım tavsiyen için saol

• quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

rpg sakat oyunlar.

Mmorpg'nin kralı Knight'ı oynadım adı bende kalsın Xgenon'un anasını ağlatan bir karakter yaptım (sadece kral olamadım o kadar) senelercede oynadım fakat artık sarmıyor yani bir yenilik yok dandik Silkroad'a bile avrupalılar gelirken biz hala orc-human muhabbetideyiz yetti yaw
    Şuara İKV oynuyorum bir yandan da Age of Conan ile Warhammer Online ı bekliyorum.Mortal Online'da çok hoşmuş ama 2009'a kadar ben askere giderim bea

• 2002 yılından aşşağı olmaz demişsin grafik arıyorsun sanırım. O zaman Arcanum olmaz sana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: neuro

2002 yılından aşşağı olmaz demişsin grafik arıyorsun sanırım. O zaman Arcanum olmaz sana.

E 2D felan da olmasın yani ne bilim RPG canavarımıyım neyim neye baksam oynamışım Arcanum'a baktım pek beğendiğimi söyleyemem o tür oyunları oyna oyna illet oldum.Dediğim gibi 1 kaç gün öncede Fallout 2'i bitiridim biraz daha RPG/Action birşeyler arıyorum ama samanlıkta iğne arıyormuşum gibi gelmeye başladı.

En çok da hoşuma Alien Shooter 2 gitmişti basit olmasına karşın full power + 10000 kill yapmak manyak zevkli oluyor.Hatta bayağı iyi sistemim olmasına rağmen final'de kasıntı bile yaptı
  • Action rpg istersen:
    diablo2,sacred,titan quest,dungeon siege 1-2,x-men 2, hellgate london, jade empire, fable'ye bir bak derim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xinu

quote:

Orjinalden alıntı: Algol

Restricted Area dediğin oyun, Diablo II'nin üzerine Fallout kılıfı geçirilmiş başarısız bir taklit. Bu bağlamda -bence- oyun tavsiyesinde baz olamaz.

Arckanum hariç dediklerinin hepsini oynadım bitirdim battle.net de temizlemeye gitti ordan beri bıraktım şu Arckanum'u bi bakayım tavsiyen için saol

Kırk yıllık Arcanum'u Arckanum yaptınız be
    Fallout tadında olan ve bilinen oyunlar zaten Baldur's Gate serisi,Planescape:Torment,Arcanum,Lionheart...

Gerçeklik olarak Fallout,büyü ve teknolojinin bir olduğu Dünya konsepti bakımından da Arcanum'dan şaşma bence.Özellikle Arcanum'u tavsiye ederim üsttekilerden,Fallout'u zaten geçtik onu oynamayan adam gibi RPG oynamış sayılmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: sedatss

Action rpg istersen:
    diablo2,sacred,titan quest,dungeon siege 1-2,x-men 2, hellgate london, jade empire, fable'ye bir bak derim..

X-men harici hepsini bitirdim.Valla bakıyorum ama kafama uyan birşey bulamadım en iyisi ben Railgun'ımı alim multi Quake 4 yapim

Tavsiyeler için saolun ama neye baksam ya bitirmişim ya da oynayacağım kalitede değil en iyisi Quake ile zaman harcayıp age of conan ile warhhamer'ı beklemek olacak (arada A. Creed atayım) herkese teşekkür ederim.
  • İyi ki RPG aranıyor ha her telden çalıyormuşsun sen arkadaşım
  • Hellgate London oyna
  • witcher oyna valla benim oynadığım en iyi oyunlardan biri.
  • quote:

quote:

rpg sakat oyunlar.

Mmorpg'nin kralı Knight'ı oynadım adı bende kalsın Xgenon'un anasını ağlatan bir karakter yaptım (sadece kral olamadım o kadar) senelercede oynadım fakat artık sarmıyor yani bir yenilik yok dandik Silkroad'a bile avrupalılar gelirken biz hala orc-human muhabbetideyiz yetti yaw
    Şuara İKV oynuyorum bir yandan da Age of Conan ile Warhammer Online ı bekliyorum.Mortal Online'da çok hoşmuş ama 2009'a kadar ben askere giderim bea

Knight ne be arkadaşım.Onu beğendiysen artık World of warcrafta ne dersin bilmiyorum.Knight onun yanından bile geçemez.Ya da LOTR ONLİNE bunlar inanılmaz oyunlar...Ben wowu bırakalı çok oldu..Şimdi canım çekti bak bi dahamı başlasam acaba

• kardeşş sana RpG türünün En iyilerinden DiabloNUn YApımcılarıNdan SACRED ı öneririm
  • quote:

quote:

rpg sakat oyunlar.

Mmorpg'nin kralı Knigt ise vah halimize verdiğim paralara yazık dark age of camelot'a, lineage'e,wow2a

• quote:

Orjinalden alıntı: Ludendorff

quote:

quote:

rpg sakat oyunlar.

Mmorpg'nin kralı Knigt ise vah halimize verdiğim paralara yazık dark age of camelot'a, lineage'e,wow2a

bence bir oyuna aylık olarak verilen her türlü paraya yazık Free2Play

• the witcher
    rpg nin kralı ama multiplayer diil
    grafikleri süper aşırı ayrıntı var
    ama 18+
  • Kardeşim istersen Alien Shooter tarzında olan Zombie Shooter var oda baya güzel zombilerle savaş felan yapıyon ne biliyim 2 oyunuda oynadım benim en hoşuma bu zombili gitti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.