Şimdi Ara

RP Satın Alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mağaza kısmına girip RP Satın al dediğim vakit ekte ki boş çerçeve öylece kalıyor. 1 Aydır bu durum böyle ve çıldırmak üzereyim, yapmadığım şey kalmadı. Oyunu kaldırdım baştan yükledim defalarca, driverlarımın hepsini güncelledim vs. ama yok sorun çözülmüyor bir türlü. Rp satın alamıyorum diye de bilgisayarıma format atmam elbet ama buna bir çözüm bulunmasını istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi akşamlar.

RP Satın Alamıyorum

• Hocam saat ayarına bakabilirmisin otomatik internet saatini güncellemede değilse bu gibi sorunlar olabiliyor
  • Hextech onarım aracını dendin mi? Eğer olmazsa desteğe ticket at yardımcı olurlar. Sorununu en kısa sürede çözersin umarım.

Hextech Onarım Aracı İçin Link :https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/articles/224826367-Otomatik-Sorun-Giderme-Hextech-Onar%C4%B1m-Arac%C4%B1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilianore -- 28 Ocak 2020; 19:45:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darklordmelkor kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şekilde otomatik güncellemede değildi açtım, bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar denedim ama hayır olmadı... Teşekkür ederim ilginiz için.
  • Wilianore W kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu çözümde işe yaramadı.
  • EarlyPeace kullanıcısına yanıt
    Hocam ticket attın mı? Yardımcı olurlar. Sonuçta para kazanıcaklar

• Bir şey daha keşfettim sanırım ana sorun bundan kaynaklanıyor. Launcher'ın çözünürlük ayarlarını 1024x768'den 1280x720'e çekince böyle kalıyor ve bir daha hiç bir şekilde açılmıyor. Ana bilgisayarımdan uzaktayım elimde bi laptop var ve bi süre onun ile idare etmek zorundayım.
    Laptop özellikleri; MX150 Nvidia Ekran Kartı --- i5 8250U x 8gb ram vs. Acaba bu sorun laptop içinde bulunan işlemci kaynaklı ekran kartının görüntüyü oluşturma yönünde ki hatasından dolayı mı kaynaklanıyor. Bunun bir çözümü var mı? Yardımcı olmaya çalışan kişilere şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    RP Satın Alamıyorum

Ticket attım maalesef dönüş yok 2 gündür...
  • EarlyPeace kullanıcısına yanıt
    Yoğunluk olabiliyor. Dönerlerse e-postanada geliyor. Eğer telefonunda varsa bildirim gelir.

Son yaptığım sorun paylaşımından sonra anladım ki hata Riot tarafından kaynaklanmıyor sanırım benim sistemimde bi sıkıntı var ama ne olduğunu çözemedim henüz
  • Sol ustteki sarı unleme tiklasana orda satın alma sistemleri ile ilgili sorun olduğundan falan bahsediyordu.

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende tahminen 1 aydır devam ediyor dostum onun ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Teşekkür ederim..
  • Sorunu halletmeyi başardım sağolsun bir arkadaş özel mesaj üzerinden ulaştı bana. Benim şu an ki laptop üzerinde bir dahili bir harici ekran kartı olduğu için ve nvidia ekran kartım launcher üzerinde pencere oluşturamadığı için nvidia denetim masası üzerinden launcher'ı seçip entegre grafik ile çalıştırmam gerektiğini söyledi ve yaptığımda sorunsuz bir şekilde sayfa açıldı. İlgilenen herkese teşekkürlerimi sunarım, sorun çözülmüştür.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.