Şimdi Ara

Royal Revolt - 2 (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
11.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oynayan varmı buradan konuşalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben :d de başlayalı pek olmadı

• Bende yeniyim ama senle benden başka oynayan yok galiba

• ben level 48 im ama ısrarla para harcamaya zorluyorlar ama para ile item almayacağım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: monti24

ben level 48 im ama ısrarla para harcamaya zorluyorlar ama para ile item almayacağım....

Evet sürekli parayla bişiler almaya zorluyolar o kötü

• oyuna yeni başlayanlardanım bende oyunun efektleri ve akışı gayet güzel olmasına rağmen işleyişini pek beğenmedim arkadaşın bahsettiği gibi gerçekten para harcamam konusunda çok ısrar ediyor ne bileyim o alttan çıkan oyunun yönlendirici karakteri bana anlamadığım yerleri göstereceği anlatacağı yere sürekli para harcamam konusunda ısrar ediyor bi clash of clans tadında olamaz diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomydeely

oyuna yeni başlayanlardanım bende oyunun efektleri ve akışı gayet güzel olmasına rağmen işleyişini pek beğenmedim arkadaşın bahsettiği gibi gerçekten para harcamam konusunda çok ısrar ediyor ne bileyim o alttan çıkan oyunun yönlendirici karakteri bana anlamadığım yerleri göstereceği anlatacağı yere sürekli para harcamam konusunda ısrar ediyor bi clash of clans tadında olamaz diye düşünüyorum

Bende oyunu dün bıraktım sn son şu saldırırkwn hAvadan bişiler yağdıran skile her defasında 4 mücevher istediğini farkedince sildim clasha başladım :d

• Level 48'im ben de tek kuruş harcamadım henüz, ama oyun para harcatmaya yönelik biraz. Fakat liginizde ilk 3'e girmeye çalışırsanız, görevleri bitirirseniz habire gem kazanıyorsunuz bu açıdan amorti ediyor kendisini. Mesela ben platinum ligden diamond lige 1. olarak çıktım ve ödül olarak 175 gem kazandım ki gayet yüksek bi miktar. Mesela şimdi diamond ligde 1. bitirirsem (3 günlük lig) 350 gem kazanacağım.

Ama oyunun sevmediğim tarafı, şu pyromancer'lara bi çözüm yok. Yani azıcık dolambaçlı yol ve pyromancer+paladin olan bir savunmaya yapılacak hiç bişi yok resmen. Bu yüzden ben de pyromancer bulunmayan elemanları favorilere ekleyip onlar üzerinden oynuyorum
  • Bende baya sardı oyun 60 lvl oldum her lig yarısında 1. oluyorum genelde inanın bf4 girmez oldum:D süper sarıyor oyuna sohbet eklenirsede süper olur günde rahat 5.6 saatimi veriyorum
  • 2 yi denemedim henuz ama 1 acaip zorluyodu bi yrrden sonra. Aksam indirim bare

• atakanmert67 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bir tane görev var çözemedim onu görevin adı BAHÇIVAN açıklamasında şu yazıyor YENİ BİR ÇEVREYİ AÇ ne çevresinden bahsediyor anlamadım

Sen çözebildin mi
  • oyundayken klavye ve mausu donan varmıİ
  • Android sistemlerde takılarak çalışıyor samsung s5 le bile oynanmıyor.

• güncelleme nedeni ile kasılyor telefonun dilini ingilizce yapınca kasma kayboluyor sonraki güncelleme ile sanırım sorun düzelir
  • Arkadaşlar türkiye üzerinden oynayan arkadaşlar için açılmış bir sayfamızdır beğenirseniz memnun oluruz. Teşekkürler.

https://www.facebook.com/royalrevolt2tr
  • Level 78deyim, ittifak kurdum bağış yapacak birileri varsa beklerim, soldiers of turkey ;)
  • ben level 63 üm taht odası seviye 9 ilk 10. 000 içindeyim genelde ittifakım the ethereals ve çok iyi sıralaması oyun gayet iyi pc de onayınca zevk alıyorsunuz bişeyleri başarma hissi özellikle çok haz veriyor

Royal Revolt - 2 (ANA KONU)
  • Bende oynuyorum mor elmaslar ne işe yarıyor bilen varmı

• Bende oynuyorum. bilgilsayara WİN8 baştan kursam oyunda kaldıgım yerden devam edeblirmiyim
  • Ben bayaa oynamistim sonra itinayla biriktirdigim elmas gibi seyler vardi onlari yanlislikla bir seferde harcadim diye oyunu silmistim

Ama oyun guzel

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.