Şimdi Ara

ROYAL CLAN OLUR MU OLMAZ MI (uzn pelerin)::::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> ROYAL CLAN OLUR MU OLMAZ MI (uzn pelerin)::::
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3256 Mesaj
    Clan point accumulation listte toplam 350.000 var
    saved clan cont da 392 ve clanımız accredit knight 5 grade de
    bu durumda royal pelerin almamız için neler gereklidir şimdiden teşekkürler..

|
    |

A1 oldun Royal 5 için clanda bağışlı 900KNP olması ve felankoru kesmiş olmanız lazım ::::
    |
    |
    Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    +1
    |
    |
    uzun ve zahmetli iş ama mükakafı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

aynen ya, şu an 3 kişi uzun pelerinle takılıyoruz clanda ama süpper
    quote:

Orijinalden alıntı: poorsa

quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

aynen ya, şu an 3 kişi uzun pelerinle takılıyoruz clanda ama süpper

clana iyi adamlarda alıp savasda partyler boss eventdeki droplarla oyunun tadı ozaman çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    royal almak için bağış toplamda kaç k olması gerekiyor yav .... gerçekten bende merak ediyorum bunu .....

750k toplam bağış olursa royal grade 5 olmak için yeterli mi oluyor .. doğru mu anladım ? yoksa kademe kademe belli bağış yapıp tekrar sıfırdan birşeyler mi gerekiyor yoksa?

|
    |
    Ben de arkadaşın dediğine katılıyorum

Bunun yanında bir arkadaş uygun fiyata 3m np li char satıyor bu charı alsam ve dediğim gradedeki clana tüm np yi bassam royal yapabilir miyim?

Hade tüm bunları yaptım diyelim royal olmanın bana ne gibi avantajları olacak uzun pelerinle havam olacaksa sadece havam olacaksa o zaman boşu boşuna uğraşmayayım.Avantajları varsa bana sayar mısınız..?

Orijinalden alıntı: cruiser67c

Hade tüm bunları yaptım diyelim royal olmanın bana ne gibi avantajları olacak uzun pelerinle havam olacaksa sadece havam olacaksa o zaman boşu boşuna uğraşmayayım.Avantajları varsa bana sayar mısınız..?

tek artısı hava. ilk aldığın royal pelerin çok dandik. güzel pelerin istiyosna 1.2m np yi de gözden çıkarman lazım. üstüne gelen pm ler filan da cabası. sen direk pelerin bile alma clana ben onu savundum da değişiklik istedi bizimkiler. ha bi de royal için felankor kesme olayı var ki o da ayrı bi dert
    |
    |

Orijinalden alıntı: cruiser67c

Benim dedim ya bi charımda 3m np var bu royal almaya yetecek mi..?

yeterlı olur 2.4m np ile royal grade5 oluyorsun.
    |
    |

AlqoLik
  • Yarbay
    12585 Mesaj
    Hiç gereği yok ben np bağışa karşıyım.

Seçimlere girme potansiyelin yoksa(Clan ranking ilk 5) gereği de yok.
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Yarbay
    2146 Mesaj
    Neden uğraşıyorsun al oyun içi İron neck. karşılığında 1.6xx.xxx m np li char bas hepsini clana al sana royal ilerdede satarsın item karşılığında np li tek char ile royal yapmak avantajlıdır her zaman öbür türlü 1 kişi cıkıcak clandan grade düşücek tekrar döneceksin başa yıpratıcı iş. Yanlış anlamayın NPT cileri falan savunmuyorumda herkes öyle yapıyor artık sonuçta charı satarken insanlar np sininde yüksek olmasını istiyorlar clana basılı yüksek miktarda np si olan charı kimse almak istemez.
    |
    |
    Dell S2417DG 23.8" 1ms 165Hz
    Bloody A60
    Bloody G500
    Logitech G105
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.