Şimdi Ara

Rowenta TN9160 MultiGroomer 12 in 1 Erkek Bakım Kiti hepsi burada (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
7
Favori
10.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 50-60 liralık setlerden almasam bunu alırdım kesin. Benims akalım çok ve çabuk uzuyor. Ucuz setlerin başlığı ufak ve sakalı düzeltmek çok zaman alıyor. Böyle bir set alınacaksa 100tl ve üzeri setler tavsiyem. Bu ürün iyiymiş baya
  • Keşke kablolu da çalışıyor olsaydı nimh pillerin şarj süresi sorun olduğundan acil durumlarda kabloyu kullanamıyoruz ne yazıkki bir iki makine baktım 1 saatte dolan nimh pillerde varmış remington un lityum pilli modeliyle bunun arasında kaldım kaliteli bir ürüne benziyor bu da hepsiburada da sepette indirimli 140tl gözüküyor şuan için.
  • kablosuz çalışmıyorsa 1 yıla çöpe atarsınız yazık güzel makinaymış

babyliss modelleri iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Philips bg2028 almayı düşünüyordum 130 tl civarında satıldı en düşük en son 100 lira filan olsun diyordum 113 TLye bu ürün çok mantıklı geldi. Kısaca bakındım ama bu ürün için yorum bulamadım.

Kardeşim ocak ayında hb büyük kampanya yaptı ben bg2028 kullanıyorum.tavsiye ederim 80 liraya kapmıştım

• Valla ben şunu aldım. 30 TL morhipo çeki ve banka kampanyası ile 200 e geldi.

https://www.morhipo.com/wahl-lithium-pro-led-clipper-eu-pin/18424190/detay

Ürünü çok araştırdım gerek tarak çeşitliliği olsun gerekse lityum pilli oluşu ve Moser marka oluşu nedeniyle.

Yurt dışı fiyatından bile ucuz. Türkiye de en ucuz 350 lira.

Yeni bir ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Philips bg2028 almayı düşünüyordum 130 tl civarında satıldı en düşük en son 100 lira filan olsun diyordum 113 TLye bu ürün çok mantıklı geldi. Kısaca bakındım ama bu ürün için yorum bulamadım.

Kardeşim ocak ayında hb büyük kampanya yaptı ben bg2028 kullanıyorum.tavsiye ederim 80 liraya kapmıştım

Sağolun hocam ben şimdilik sakal için aldığım makinenin 0ı ile alıyorum ama verimli olmuyor aklimda o model 100 TLnin altına duşsün alcam ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Valla ben şunu aldım. 30 TL morhipo çeki ve banka kampanyası ile 200 e geldi.

Ürünü çok araştırdım gerek tarak çeşitliliği olsun gerekse lityum pilli oluşu ve Moser marka oluşu nedeniyle.

Yeni bir ürün.

Hocam çok benzerinden ben de aldım.bunların bıçağı alman kendisi macar malı.benim makinada 75 dk işletim süresi yazıyordu.gerçekte 50 ı geçmedi.ben iade ettim.sizinkide 90 dk yazıyor ama dikkat edin ne kadar sürecek.ayrıca bunlara yedek bıçak da lazım ben benim makinaya uyhun bulamadım.yani bir köreldimi makinayı çöpe atmanız gerekecek.esas moser ler made in germany olan chromostyle,li-pro vb ürünler.onlar da 500 tl den başlıyor o ayrı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apomania

quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Valla ben şunu aldım. 30 TL morhipo çeki ve banka kampanyası ile 200 e geldi.

Yeni bir ürün.

Hocam çok benzerinden ben de aldım.bunların bıçağı alman kendisi macar malı.benim makinada 75 dk işletim süresi yazıyordu.gerçekte 50 ı geçmedi.ben iade ettim.sizinkide 90 dk yazıyor ama dikkat edin ne kadar sürecek.ayrıca bunlara yedek bıçak da lazım ben benim makinaya uyhun bulamadım.yani bir köreldimi makinayı çöpe atmanız gerekecek.esas moser ler made in germany olan chromostyle,li-pro vb ürünler.onlar da 500 tl den başlıyor o ayrı tabi.

Hocam zaten moser berberlerin kullandığı pro modelli olanlar tam iş yapmalık makineler bende baktım da 500 600 çok yüksek makine için. Benim berbere sordum suya filan da girmiyormuş sadece yağlıyorum dedi. Rowenta nın
    http://www.hepsiburada.com/rowenta-tn9160-multi-groomer-12-si-1-arada-islak-kuru-erkek-bakim-seti-p-HBV000001TD3K
    şu modeline baktım ama kablolu kullanımı yok yoksa makine kaliteli güzel duruyor.
  • herkese merhaba ben forumda yeniyim arkadaşlar ve abiler :)) ben birşey sormak istiyorum bu aleti aldım dün ama şarj ışığı devamlı kırmızı yanıyor ve hiç sönmedi alan arkadaşlarda durum nedir şarj olduğunu nereden anlayacağım şaştım kaldım fiyattı 219 tl vatandan aldım acaba iyimi yaptım bilmiyorum braun 3080 ile arasında çok gittim geldim bunu aldım sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso0606

Goldmaster in janti diye bir ürünü var çekinerek aldım ama çok iyi sonuç verdi hem sakal hem sıfır sakal hem saç vsvs şarj ı çok iyi gidiyor diyebilirim sadece tak çıkart ı ilerde sorun yaratabilir belki bana öyle geldi kısa sakal için başlığı berberlerin kullandığı ile aynı mükemmel sonuç öneririm
    Hocam kusura bakmayın ben de almak istiyorum ama memmuniyet durumunuzu öğrenmek isterim mümkünse

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermanas22

Hocam kusura bakmayın ben de almak istiyorum ama memmuniyet durumunuzu öğrenmek isterim mümkünse

Şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Kardeş ben 1-2 yıldır kullanıyorum memnunum bir sıkıntısı yok sakal inceltme şekil güzel uçlarında herhangi bir körelme veya çekme yok şarj durumu gayet iyi saç olayı için belki eksik kalabilir ama fiyatına göre gayet iyi tabi ki .bu benim isteklerim ve beklentimle doğru orantılı olduğundan .

• quote:

Orijinalden alıntı: ermanas22

Şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    özel mesaj gönderme yeteneğin yok mu senin birader? kapasiten bu kadar mı yani? şu an uygun olmayan ürün konusu hortlatmak nedir?
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim. Senin kadar işlevsel bir düşünce yapısına sahip değilim. Ne yapalım, Allah 'ta beni böyle yaratmış.
    Form içini aradım bu ürünün kullanımına yönelik tek mesaj bu. Başka insanlarada faydalı olması maksatlı form üzeri yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanas22 -- 4 Aralık 2018; 9:44:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.