Şimdi Ara

Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic 549 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
16.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

Orijinalden alıntı: dvrm155

Arkadaşlar youtube tekno seyir tanıtımında sanki iyi çekmiyor gibi geldi bana gerçi yerdeki madde un ama 2400 watt bi makina bi seferde alır gibi geliyor bana şu 900 watt olayına ön yargım var hala bir de motoru hakkında bilgisi olan var mı sağlam mı ?

9 aydır kullanıyorum ve şikayetçiyim kardeşim.
    Ya bir halıyı süpürmek resmen işkence. Halıyı bir kavrıyor yapışıyor resmen bırakmıyor.
    900 wat olduğuna bakma keşke 1600 olsa da az çekseydi.
    Hızı en kısığa alıyorum yok abi fayda vermiyor.

Tek kelime ile alınabilecek en sessiz en kaliteli en uygun ürün bana göre.

kardeş şikayetçiyim demişin ama 'Tek kelime ile alınabilecek en sessiz en kaliteli en uygun ürün bana göre' demişin ALAYIM MI ALMAYIM MI ? bu halı konusunda çok şikayetçi olanlar var çalışmazken bile başlığı halı üstüne kaymıyor diyorlar problem başlıkta sanırım ! Benim kafama takılan youtube da teknoseyir tanıtımını izledim yerde un vardı 3 4 defa aynı noktaya gitti geldi ancak aldı ama zemin sert zemindi halı değildi link:http://www.youtube.com/watch?v=dYLRyrB7XY0

• tavana tutunca tavana yapisiyor mu bu meret
  • ben 2-3 sene önce 900 liraya almıştım,
    evde çalışırken çocuk uyanmıyor, torba yok, toz üflemiyor
    daha ne olsun???
  • Rowenta RO-4723 bu modeli 3 sene filan oldu alalı. 300 TL ye almıştım. Şimdi 400 TL ye satıyorlar :) İlk defa bir malın yıl geçtikçe pahalandığına şahidim.

Kullanımına gelince ;
    Hayatta en nefret ettiğim ses süpürge sesidir. Reklamlarda görünce hadi oradan demiştim. Mağazada bizzat görünce hemen paket yapın dedim. Bir spürge bu kadar sessiz nasıl olabilir ? 2200 watt bide. Üzerinde güç ayarı var. Full güce getirdiğiniz zaman yani 2200 watt güce yükselttiğiniz zaman bile evin diğer ucundaki birisiyle gayet normal bir şekilde konuşa biliyor, odada açık olan televizyonun sesini gayet net duya biliyorsunuz.

Halıyı çekiyor diyenler doğru söylüyor, full güçte yerdeki halıyı sürükleye bilirsiniz. avcumu yapıştırdığım zaman neredeyse elimi içeri alacak. Gerçekten çok güçlü.

Tek eksi yanı ki o sorunu hallettik, toz torbası. Servisten alma gafletinde bulunmuştuk ilk sefer aldığımızda 4 tanesine 40 tl dediler. Ama sonra internetten süpürge torbası satan bir site buldum. Oradan 40 tanesini 20 TL ye almaya başladım

Tavsiyem, alın. Pişman olmazsınız.

• Bu bu konuda bahsedilen ürün toz torbasına ihtiyaç duymuyor sanırım birde bu ürünün zamanla toz haznesinin kendiliğinden yerinden düştüğü doğrumu , doğruysa çözüm bulan varmi . Bende rowanta 900w olandan almak niyetindeyim.

Birde watı bu kadar düşük olan tavsiye edebileceğiniz , güçlü başka marka varmı?
  • msafe M kullanıcısına yanıt
    Kapağa vurup kafa atarsan düşer tabiki.
    Ben henüz hiç düşürmedim düşsede üstünde koruma yeri var hemen dağılmaz toz zaten.
    Bana göre mükemmel bir cihaz.
    Yeni bir tane almayı düşünsem hiç tereddüt etmeden yeniden alırım.
  • By_C@BB@R kullanıcısına yanıt
    Kolayca düşmüyorsa sorun yok.

Toz torbası masrafı yok peki filtre masrafı ne kadar birde güç ayarı hiç mi kısılamıyor.
  • süpürge kolnun üzerinde max-min ayarı var halıyı kaldırırsa min alınca rahat çekiyor
  • dvrm155 kullanıcısına yanıt
    ben rowenta silence force süpürgemi size satabilirim eşim geçen yıl bana hediye almıştı herşeyi güzel ama ben küçük süpürge kullanmaya alışkın olduğum için bana biraz büyük geliyo alışamadım bi türlü. 1 yıl garantisi ve 2 yılda ek sigorta ve garantisi var.. @dvrm155
  • Dün rowenta 8221 modeline bakmak için media markta gittik eşimle.

Oradaki fiyatı 899 TL idi.

Watt olayı ile ilgili bir bilgilendirme yapayım. Cihaz 900 watt olarak gözüküyor. Süpürgenin altındaki etiketinde de 900W yazıyor. Fakat kendi kutusu üzerinde 2100 watt yazıyor ve %50 tasarruf sağladığı ifade edilmiş.

Yani benimde anladığı şu: 900 watt elektirik harcıyor fakat 2100 watt emiş gücünde.

Bu gün deveyükünden 549 TL ye sipariş vericem. Gelince yorumlarımı yazarım.
  • Ben aldım bir kere denedim iade ettim makine süper sessiz ama çekişi az ayrıca toz haznesi mekanik olarak problemli tam oturmuyor hava kacırıyor dolayısyla güç düşüyor denemeden almayın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyHunter81

Dün rowenta 8221 modeline bakmak için media markta gittik eşimle.

Oradaki fiyatı 899 TL idi.

Watt olayı ile ilgili bir bilgilendirme yapayım. Cihaz 900 watt olarak gözüküyor. Süpürgenin altındaki etiketinde de 900W yazıyor. Fakat kendi kutusu üzerinde 2100 watt yazıyor ve %50 tasarruf sağladığı ifade edilmiş.

Yani benimde anladığı şu: 900 watt elektirik harcıyor fakat 2100 watt emiş gücünde.

Bu gün deveyükünden 549 TL ye sipariş vericem. Gelince yorumlarımı yazarım.

Deveyükünden verdiyseniz siparişinizi ürünü teslim almadan mutlaka çok iyi kontrol edin , 2. el ürünleri 0 ürün diye satan bir firma aman dikkat edin...
  • cnkdgc C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Pazar günü sipariş verdim. İnşallah dediğiniz gibi bir durum olmaz. Teslim almadan önce iyice bir incelerim. Daha önceden alış veriş yapmıştım bu siteden problem olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyHunter81

Çok teşekkür ederim hocam. Pazar günü sipariş verdim. İnşallah dediğiniz gibi bir durum olmaz. Teslim almadan önce iyice bir incelerim. Daha önceden alış veriş yapmıştım bu siteden problem olmamıştı.

Bir haftada kargoya verdiklerine göre teşhir ürünü olmaz sanırım.
  • CrazyHunter81 C kullanıcısına yanıt
    Çok şükür ürün geldi. Herhangi bir sıkıntı yok. Kutunun üzerinde 2100 watt'a eşdeğer güçtedir diye yazıyor.
  • arzumun bu modeliyle arasında çok fark yok gibi.. arzum 200 lira. ARZUM AR 472 GALAXI NEO CYCLONE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE
  • Uygun fiyata bu ürünü alabileceğim yer var mı acaba

• bende almak istiyorum ama 2senelik model bu ayni ozelliklerde yeni modeli varmidir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.