Şimdi Ara

Rowenta RO3845 (167,45 TL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
3.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladdığım kadarıyla ykm.com.tr den üye olunca 15 lik çek veriyordsu. ykmden.com dan üye olunca vermiyor galiba bu çeki
  • Biz de arnica bora kullanıyoruz 1 yılı geçti galiba, yukarda arkadaşın dediği gibi 2 odada bir suyu değiştiriyorum ve süpürme işlemi bittiğinde güzelce temizleyip bırakıyorum. Şu ana kadar memnunuz inşallah bir sıkıntı çıkmaz.
  • Dönüş yaparlarsa buraya yazalım arkadaşlar.
    Açıkçası kötü kokular alıyorum bu işten...
  • şimdi 4440956 nolu telefonla görüştüm telefonumu aldılar geri dönüş yapacaklar.
  • Aynı görüşmeyi bende yaptım. Dün.
    Ancak ne dönen var ne de arayan...
  • ykm genel müdürlük : 212 339 36 00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 12 Eylül 2012; 10:33:18 >
  • arkadaşlar ürün ykmden.com da yeniden stoğa girmiş alınır mı tavsiye eder misiniz ? acil cevaplarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanelvan

arkadaşlar ürün ykmden.com da yeniden stoğa girmiş alınır mı tavsiye eder misiniz ? acil cevaplarınızı bekliyorum

alınır alınmasına da 15 tl lik çek yok artık 167 yken 182 tl şimdi
  • bir arkadaş 140 civarlarında elektronik mağazasında rast gelmiş hafta sonu
  • quote:

bir arkadaş 140 civarlarında elektronik mağazasında rast gelmiş hafta sonu

hele o hemen alınır ama neresi hangi mağaza hatrılayamamıştı galiba bunu yazan arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

bir arkadaş 140 civarlarında elektronik mağazasında rast gelmiş hafta sonu

hele o hemen alınır ama neresi hangi mağaza hatrılayamamıştı galiba bunu yazan arkadaş

Evet hatırlayamamıştı media markt veya teknosa demiş ikisini de baktım yok şimdi ne dersiniz 182 liraya alalım lı
  • marmara forum'daki ykm'den dün akşam aldım. daha var stoklarında. oradan tedarik edebilirsiniz bu ürünü.
    hafif ve boyutu küçük olmasıyla güzel bir ürün.
  • ben 167 olsa alacaktım. ama 167 yken şimdi 182 vermek kafama yatmadı. geçen de kendi açtığım konuda yine kendim alamamıştım rowenta silence force u
  • burada ykm var gidip bi bakacağım kullananlar memnun fiyatı da uygun almayı düşünüyorum
  • şimdi aradılar, ürünü bu hafta içi kargoya vereceklerini söylediler.ürünün gönderilmeme gibi bir şansının olmadığını ayrıca söylediler.
  • bu fiyata zanussi 2100 watt alın emin olun pişman olmayacaksınız
  • Cumaya kadar elimde olurmuş. Ulen bir haftada Ankara'nın göbeğine ürün yollayacaklar..
    YKM ben bundan böyle YoKuM
  • Beyler var mı bir gelişme
    Benim sipariş durumumda işleniyor yazıyor hala
    2 gün oldu sipariş vereli
  • Ben sipariş vereli 5. gün bitti. Bravo YKM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok bekleriz gibime geliyor. Tedarik aşamasında gibi yeni bir bahane buldular bana bugün. Eeeeeeee ne demek oluyo bu dedim , o da yani tedarik edilince size yollanacak dedi. Ben de içimden................... dedim:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.