Şimdi Ara

Rowenta Rain Force 2600 Watt Su Filtreli Elektrikli Süpürge 239 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şok Marketler'de Rowenta Rain Force 2600 Watt Su Filtreli Elektrikli Süpürge 239 TL.Piyasada 290 TL'den aşağı göremedim.İhtiyacı olanlar için iyi fırsat gibi geldi.

• Sulu süpürgeler çok zahmetli, evi 10 dakikada süpürüyorsun makinayı 15 dakikada temizleyemiyorsun, hazırlaması dert temizlemesi dert, ufak birşey dökülse hemen süpüreyim diyemiyorsun hazırlaması süpürmesi sonra temizlemesi işkence gibi geliyor. Temizlemesen pis su kokmaya başlıyor. Temizlerken herşeyi söküyorsun, pis suyu banyoya falan da dökemiyorsun illa tuvalete dökeceksin yoksa giderler tıkanıyor falan. Uğraşacaksanız alın bence yani.

Yeni nesil HEPA filtreli torbasız süpürgeler çok güzel, evdeki bozulsa da yenilesem diye bekliyorum valla.
    Süpürge alımı

1 - Kesinlikle toz torbasız olacak
    2 - Halıda A sınıfı olacak (Demek ki gücü yeterli demektir)
    3 - Başlık kesinlikle 4 tekerlekli halıda yağ gibi kayacak (Halıya yapışan başlık 5 para etmez çöpe)
    4 - Süpürge borusu alüminyum olacak
    5 - süpürge torbası ucuz olacak (12 li 40 tl civarı olacak)
    6 - filtre 30-35 tl yi geçmeyecek

süpürge bu 6 özelliği sağlıyorsa iyi bir süpürge almışsınızdır

örnek

• A101 ve BİM e gelen süpürgelerle kıyaslayabilecek arkadaş varmı?
  • Su filtrelilerin her kullanımdan sonra temizlenmesi lazım. Bnde arnica 5000 var .toz torbalı almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Su filtrelilerin her kullanımdan sonra temizlenmesi lazım. Bnde arnica 5000 var .toz torbalı almayı düşünüyorum
    Hangi marka-modeli almayı düşünüyorsunuz?
    İyi çeken, ayarlanabilir emiş gücü olan, iyi ve fiyat performans makine önerisi olan var mı?
  • forumix kullanıcısına yanıt
    Phillips olabilir ama çokta pahalı bişey almak istemiyorum.

• Fantom un bir makinesi var 6 7 senelik vardır. Kağıtda takılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Modeli?

• Fantom ecologic 1400W , d En ucuz modeli.
  • Süpürge alımı

3 - Başlık kesinlikle 4 tekerlekli halıda yağ gibi kayacak (Halıya yapışan başlık 5 para etmez çöpe)

örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 9 Mart 2019; 22:46:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Süpürge alımı

örnek

1 ile 5 çelişiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sulu süpürgeler çok zahmetli, evi 10 dakikada süpürüyorsun makinayı 15 dakikada temizleyemiyorsun, hazırlaması dert temizlemesi dert, ufak birşey dökülse hemen süpüreyim diyemiyorsun hazırlaması süpürmesi sonra temizlemesi işkence gibi geliyor. Temizlemesen pis su kokmaya başlıyor. Temizlerken herşeyi söküyorsun, pis suyu banyoya falan da dökemiyorsun illa tuvalete dökeceksin yoksa giderler tıkanıyor falan. Uğraşacaksanız alın bence yani.

Yeni nesil HEPA filtreli torbasız süpürgeler çok güzel, evdeki bozulsa da yenilesem diye bekliyorum valla.
  • Şarjlı tavsiyesi var mi

• Bu ürün için açıklamalar kısmında HEPA filtre olduğu görülüyor.
    Eğer uygun ve kullanışlı bir süpürge ise, evdekini yenileyebilirim.

2600 Watt

Ayrılabilir ve kolay temizlenebilir iç parçalar

Gelişmiş su filtreleme sistemi

Hepa filtreli

Optimum manevra kabiliyeti sağlayan tekerlekler

Güçlü turbo fırça özelliği

Ayrılabilir su tankı

Hepa Filtre: Var
    Motor Gücü : 2600 Watt
    Toz Hacmi: 1.2 lt
    Süpürge Türü: Su filtreli
    Garanti Süresi: 24 Ay
  • kullanacak kisiye zulm etmek isteyen sulu süpürge alsın.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Tozu hiçbir şekilde dışarı vermiyor.Süngerine 2 şer damla parfüm, esans dökünce etraf mis gibi kokuyor. Kullanım sonrası temizliğide çok çok zor değil. Filtre doldu derdi yok, 2 tane sünger, birde kova yıkıyorsunuz işiniz bitince(fantom için konuşuyorum hep bunları) bitiyor.
    Kötü yönleri nelerdir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Tozu hiçbir şekilde dışarı vermiyor.Süngerine 2 şer damla parfüm, esans dökünce etraf mis gibi kokuyor. Kullanım sonrası temizliğide çok çok zor değil. Filtre doldu derdi yok, 2 tane sünger, birde kova yıkıyorsunuz işiniz bitince(fantom için konuşuyorum hep bunları) bitiyor.
    Kötü yönleri nelerdir sizce?
    Benim gözümde sulu elektrik süpürgesi meyve sikma aleti yogurt yapma ekmek yapma aletleriyle ayni kategoride. Bir heves alinip kullanim pratiksizliğinden kenera kaldirilacaktir. Anneme, kardeşim bir heves sulu süp. almış. kadincağiz başka süpürge yok diye iki yildir onu kullaniyor. Çok zahmetli. Fakat dediğiniz gibi toz sudan geçtiğinden suda kaliyor dışariya toz çikmiyor bu güzel bir özellik fakat diğer süpürgeler de nekadar toz çikiyor ki? Hepa filtreliler de neredeyse çikmiyor. Zaten alinacaksa sadece bu tozu suda tutma özelliği sayesinde alinir gelgelelim ki kullandiktan sonra yikama zahmeti bu özelliğin önüne gececektir. Cidden bundan şüpheniz olmasin. Heleki üşenip yikamadan öyle sulu biraktiktan bir süre sonra kapagini açtiginizda o suyun kokusu.. Ayrica kaba. Yani bizde durumlar böyle. Elbette her kullanimdan sonra üşenmeden yikayip kurulayip mutlu mesut kullanabilenler vardir. Tavsiyem Philips Compact Pro. 450TL civarinda. Ufacik alet. Toztorbasiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

• @MulluM

Ürünü aktüelde göremedim.
  • Elektrikli süpürge bakıyorum. Toz torbasız ve alerji filtreli. Buna göre kendi seçimim. Arnica Tesla Premium öncelikli. Önerisi olan var mı başka?
  • Beyler ben philips almıştım hanım baya memnun linkini bulurşak atayım. Halıda toz bırakmıyor. Dolar yükselmeden önce 400 civarına almıştım

• 4 ay önce bende çok araştırarak aldım bütçeniz dahilinde ise kesinlikle alın

https://www.electrolux.com.tr/vacuums-home-comfort/vacuum-cleaners/bagless-vacuum-cleaners/bagless-vacuum-cleaner/euc99tmt/ (1250 TL ye aldım arada 1000 TL ye düşüyor takip etmek lazım)

ancak kesinlikle "Electrolux Turbo Fırça ZE119" bu turbo başlığı alın yoksa evi süpürmek zor biraz.(ben 140 TL ye aldım başlığı takip etmek lazım)

Kesinlikle belirtiyorum çok iyi süpürge tavsiye ederim. Sorunuz olursa yanıtlarım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.