Şimdi Ara

>>Rover Kullanıcıları Kulübü<< (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.837
Cevap
71
Favori
345.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
Giriş

Merhaba

Hocam yeni Rover'ci olarak internette aracım için yedek imob ararken yazınızı gördüm. Aracım 97 416 Sİ kumandasında Lucas 3TXA KEY yazıyor Sahibinden'de bulunabildiğini belirtmişsiniz fakat ben bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu arada ben Ankara'dayım.

• bulut-161 B kullanıcısına yanıt

Arkadaşım

Biraz geç oldu ama bu satıcıya nasıl ulaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Herkese merhaba, İstanbul Anadolu yakasında sanırım kartal civarında çok övülen bir usta vardı.
    Özel rover bilgisayarı vardı, kendisi yıllarca rover servisinde çalışmış birisiydi. Kimdi o usta?

Selamlar, bilmiyorum numara paylaşmak reklam olur mu ama sorduğun için söylüyorum benim ustam var Kartal'da değil ama Yeni Sahra'da. Dediğin tüm kriterlere uyuyor :) Rover Türkiye'deyken yıllarca Rover'ın kendi servisinde çalışmış. Rover hakkında çok fazla bilgisi olan, görsel elindeki tamir kitaplarını ansiklopedi gibi :)

Rover'dan özel Rover araçlar için eğitim almış biri. Ömer Usta. Yeni Sahra Öz-Ak Otomotiv Numarası 0537 792 84 43 Şile'li Selçuk'un selamı var dersen :) Umuyorum ki yapacağı işlerde güzellik yapacaktır.

Onu iş yaparken izlemesi ayrı bir keyifli, arabayla resmen dans ediyor.

• Arkadaşlar merhaba. Yeni üyeyim ve bilgi rica ediyorum. Streetwise almayı düşünüyorum. Benzinli, tüp takılmamış hiç. Öyle parçası bulunmaz falan kafasında değilim. Okuduğum kadarıyla 25'in üstüne kurulmuş bir model. Kullanan arkadaşım varsa ve yorum yaparsa sevinirim. Eski kullanıcılar, bilenler de yorum yaparsa sevinirim. Bir de Çanakkale 'de yaşıyorum, orda servis lazım olursa var mı güzel usta?
    Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BENİM ARAC ROVER 416 Sİ TEL: 05057400213 ARAÇ ŞANZUMANDAN YAĞ KAÇIRIYOR KEÇELERİNİ VE CONTALARINI NEREDEN BULABİLİRİM? TEŞEKKÜR EDERİM. WATSAP GRUBUNA ALIRSANIZ SEVİNİRİM.

• aya kullanıcısına yanıt

Aya bey hala forumda aktif misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [cLone]:: kullanıcısına yanıt

Merhabalar konuyu hortlatıyorum tekrardan. Yeni kullanıcıyım usul erkan bilmeyerek yanlış bir harekette bulunursam affola ✋🏻 açıkçası özel mesaj yazacaktım fakat onay sms kodunu alamadığım için mümkün olamadı maalesef.

Konuya gelecek olursak ben size rover 400 serisi 1.4 motor hakkında birkaç soru sormak ve bilgi almak istiyorum. Güzel bir rover buldum 400 ün 1.4 ü sedanı. 414 si. Daha önce hararetten conta yakmış ve bu şekilde yeni sahibine geçmiş. Alan kişi baştan aşağı iyi bir serviste a dan z ye motor yaptırmış. Aracın kozmetiği kaportası falan gayet iyi durumda. Fakat yaşadığım şehirde rover ustası diye biri yok. Rover servisi diye biryer yok. Euro civic ile ortak üretim olarak bilinen 400 serisinin hangilerinde honda motoru kullanıldığı ile ilgili net bir bilgiye ulaşamadım. Herkes farklı birşeyler söylüyor. İşi bilen biri olarak size danışmak istedim. Rover 400 ün 1.4 mü 1.6 mı hangi yıllar arası honda motorlu? Honda motorlu olursa honda servisi çok. Araç 1998 414 si. Çok teşekkürler 🙏

• Garip bir an bir gariban G kullanıcısına yanıt

Otomatikler motor ve şanzıman honda oluyor. manueller tamamen rover oluyor. otomatiklerde de şanzıman ve motor haricinde hondalarla bi bağı yok. çoğu mekanik parçası uyduğu söyleniyor ama, zaten gerek yok. parça sıkıntısı olmuyor.

kendi tercihiniz ama madem alacaksınız 1.6 alın derim...

• Merhaba Arkadaşlar,Rover 216 ya Rover 25 aynası uyar mı ?

• unaltun84 U kullanıcısına yanıt

Merhaba evet Rover 216'ya 25 aynası uyar birkaç işlem yapmanız gerekiyor.

25 aynasının 3 adet vida yuva çıkıntısı varken 216'nın 2 adet çıkışı var.

3. vida deliğini kendinizin matkap yardımı ile delerek açmanız gerekiyor.

Diğer yandan elektrikli ve ısıtmalı ayna bağlayacaksanız soket bağlantılarını da yapmanız gerekiyor. Bu konuda bağlantı şeması hakkında yardımcı olabilirim.

• trmgrover T kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim @trmgrover. Epeydir araştırıyorum cevap bulamamıştım.Bağlantı şeması içinde yardımcı olursan sevinirim.

• tkncnt T kullanıcısına yanıt
    Bu model varmiymis ya burda

• unaltun84 U kullanıcısına yanıt

Özelden yazın whatsapptan atayım hocam ne demek

• seyyah49934993 S kullanıcısına yanıt
    Beni bi buluver be :)

• Arkadaslar rover 214 beynine baglanabilen var mi

• Merhaba 1998 model rover 414 si aracım bir kaç gündür hersey normal olmadı ama rağmen çalışmıyor marş basıyor yakıt normal bir süre sonra tekrar marş a basıyorum çalışıyor.boyle bir arıza başına gelen arkadaşlar var ise yardımcı olabilirim teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.